Activ Plătitor TVA

SIMMAR BETON S.R.L.

CUI: 40337405
CIF: RO40337405
Reg. Com.: J2018003556228
CAEN: 2363
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea betonului

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:28

Despre SIMMAR BETON S.R.L.

SIMMAR BETON S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iugani Com. Mirceşti, judetul IAŞI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea betonului" (cod CAEN 2363), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIMMAR BETON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.731.384 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.729.236 RON
Casa & conturi bănci
2.148 RON
Capital propriu
1.528.424 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Iugani Com. Mirceşti, Str. Merilor nr. 202, 707296
Telefon0724858991

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Iugani Com. Mirceşti, Str. Merilor nr. 202, 707296
Cod poștal: 707296
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Iugani Com. Mirceşti, Str. Merilor nr. 202, 707296
Cod postal
707296
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 32.110 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 32.110 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 32.110 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.731.384 RON 1.731.384 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.731.384 RON 1.731.384 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.729.236 RON 1.729.236 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.148 RON 2.148 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 257.420 RON 257.420 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.528.424 RON 1.528.424 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.731.384RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.731.384 RON
Datorii totale257.420 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 32.110 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 32.110 32.110
2022 746.897 -69,9% față de anul precedent 746.897 702.532 44.365 -91,9% față de anul precedent 36.896 -93,0% față de anul precedent 0 0
2021 2.481.223 +396,2% față de anul precedent 2.481.223 1.936.360 544.863 +12,6% față de anul precedent 526.738 +10,0% față de anul precedent 0 0
2020 500.000 +85,9% față de anul precedent 500.000 16.121 483.879 +81,3% față de anul precedent 478.879 +85,0% față de anul precedent 0 0
2019 268.908 +0,7% față de anul precedent 268.908 2.010 266.898 -0,0% față de anul precedent 258.831 -0,1% față de anul precedent 0 0
2018 267.000 267.000 0 267.000 258.990 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.731.384 1.731.384 0 1.729.236 2.148
2023 0 1.731.384 1.731.384 0 1.729.236 2.148
2022 0 1.743.174 1.743.174 0 1.735.380 7.794
2021 0 1.990.672 1.990.672 0 1.959.759 30.913
2020 0 1.176.366 1.176.366 0 1.175.200 1.166
2019 0 579.180 579.180 0 578.800 380
2018 0 267.200 267.200 0 267.000 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 257.420 0,0% față de anul precedent 1.528.424 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 257.420 +8,6% față de anul precedent 1.528.424 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2022 237.099 -49,2% față de anul precedent 1.560.535 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 467.034 +160,2% față de anul precedent 1.523.638 Neraportat 4
2020 179.466 +193,4% față de anul precedent 996.900 Neraportat 0
2019 61.159 +663,5% față de anul precedent 518.021 Neraportat 0
2018 8.010 259.190 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VPVASILE PUŞCAŞUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5138/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4041/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
257.420 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.110 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
257.420 RON +8.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 746.897 RON. Profit: 36.896 RON

Cifra de afaceri: 746.897 RON. Profit: 36.896 RON

Cifra de afaceri
746.897 RON -69.9% față de anul precedent
Profit net
36.896 RON -93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
237.099 RON -49.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.481.223 RON. Profit: 526.738 RON

Cifra de afaceri: 2.481.223 RON. Profit: 526.738 RON

Cifra de afaceri
2.481.223 RON +396.24% față de anul precedent
Profit net
526.738 RON +9.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
467.034 RON +160.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 500.000 RON. Profit: 478.879 RON

Cifra de afaceri: 500.000 RON. Profit: 478.879 RON

Cifra de afaceri
500.000 RON +85.94% față de anul precedent
Profit net
478.879 RON +85.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
179.466 RON +193.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 268.908 RON. Profit: 258.831 RON

Cifra de afaceri: 268.908 RON. Profit: 258.831 RON

Cifra de afaceri
268.908 RON +0.71% față de anul precedent
Profit net
258.831 RON -0.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61.159 RON +663.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 267.000 RON. Profit: 258.990 RON

Cifra de afaceri: 267.000 RON. Profit: 258.990 RON

Cifra de afaceri
267.000 RON
Profit net
258.990 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.010 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIMMAR BETON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Sat Iugani Com. Mirceşti (IAŞI)

SIMMAR BETON S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2363 in Sat Iugani Com. Mirceşti (IAŞI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.022026Mentiune · Buletin 5138/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SIMMAR BETON S.R.L.
CUI
40337405
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.02.2026
Registrul Comerțului
J2018003556228
EUID
ROONRC.J2018003556228
Sediu
Jud. Iaşi, Sat Iugani, Comuna Mirceşti, Strada Merilor, Nr. 202
Județ
Iaşi
Număr încheiere
103654
Data încheierii
09.02.2026
Număr dosar
541692
Data dosarului
05.02.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Nicoleta BENŢA

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 541692 din 05.02.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 04.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5138/2026 (PDF)
03.022026Mentiune · Buletin 4041/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3; sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SIMMAR BETON S.R.L.
CUI
40337405
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.02.2026
Registrul Comerțului
J22/3556/2018
EUID
ROONRC.J22/3556/2018
Sediu
Jud. Iaşi, Sat Iugani, Comuna Mirceşti, Strada Merilor, Nr. 202
Județ
Iaşi
Număr încheiere
81831
Data încheierii
02.02.2026
Număr dosar
400397
Data dosarului
28.01.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Mihaela Bejenariu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3, sedii secundare

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 400397 din 28.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 400397 din 28.01.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 28.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4041/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2363, Iaşi

AFJ BETON SRL
CUI: 34722120CAEN: 2363
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.762.872 RON
Profit
1.718.160 RON
Angajati
5
ZMARK BETON S.R.L.
CUI: 43282312CAEN: 2363
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.977.311 RON
Profit
659.155 RON
Angajati
12
PRO AGRO VERTICAL SRL
CUI: 27147730CAEN: 2363
Activ
IAŞI, Sat Brătuleni Com. Miroslava2010-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.196 RON
Profit
49.521 RON
Angajati
4
CROPS BETON S.R.L.
CUI: 44973430CAEN: 2363
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.282.755 RON
Profit
251.014 RON
Angajati
11

Alte firme din Iaşi

LVS KARMA SPA S.R.L.
CUI: 40337383CAEN: 9623
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.846 RON
Profit
36.579 RON
Angajati
1
CONI AMIŢA S.R.L.
CUI: 40337430CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.036 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CERAMIC IND S.R.L.
CUI: 40329496CAEN: 2345
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REUMAN MEDICA S.R.L.
CUI: 40340400CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.103 RON
Profit
91.085 RON
Angajati
0
BG OSMIT S.R.L.
CUI: 40422390CAEN: 6210
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
429.464 RON
Profit
327.637 RON
Angajati
1
FRITZ TRANSPORT S.R.L.
CUI: 39440481CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2018-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.569.214 RON
Profit
24.274 RON
Angajati
4
MARKET CONSULTANT S.R.L.
CUI: 41126201CAEN: 4619
Activ
IAŞI, Sat Cercu Com. Bârnova2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.075 RON
Profit
113.990 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIMMAR BETON S.R.L.?

CUI-ul SIMMAR BETON S.R.L. este 40337405.

Unde este sediul SIMMAR BETON S.R.L.?

SIMMAR BETON S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Sat Iugani Com. Mirceşti, Str. Merilor nr. 202, 707296, Sat Iugani Com. Mirceşti, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata SIMMAR BETON S.R.L.?

SIMMAR BETON S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIMMAR BETON S.R.L. in 2024?

In 2024, SIMMAR BETON S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SIMMAR BETON S.R.L.?

SIMMAR BETON S.R.L. are codul CAEN principal 2363 (Fabricarea betonului).

Ce profit a inregistrat SIMMAR BETON S.R.L. in 2024?

SIMMAR BETON S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.