Activ

LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 40340338
CIF: 40340338
Reg. Com.: F12/2030/2018
CAEN: 1092
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 20 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

Surse și actualizare

Despre LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Dej, judetul CLUJ, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie" (cod CAEN 1092), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.12.2018
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1092, Cluj

SALMON TWENTY S.R.L.
CUI: 45089840CAEN: 1092
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.526 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADA SOF DUD SRL-D
CUI: 37779148CAEN: 1092
Activ
CLUJ, Sat Jucu de Mijloc Com. Jucu2017-06-16
fara e-Factura
FACEM FAIN S.R.L.
CUI: 52447568CAEN: 1092
Activ
CLUJ, Sat Beliş Com. Beliş2025-09-05
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 40340338.

Cand a fost infiintata LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Ce activitate are LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

LEHENE IONUȚ NICUȘOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1092 (Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
28 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
28 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.