Activ Plătitor TVAe‑Factură

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.

CUI: 40345246
CIF: RO40345246
Reg. Com.: J2018018163408
CAEN: 4776
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 20:49

Despre FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea" (cod CAEN 4776), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 499.664 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
499.664 RON
Venituri totale
500.428 RON
Cheltuieli totale
598.001 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
16.472 RON
Active circulante
352.559 RON
Stocuri
315.034 RON
Creanțe
26.988 RON
Casa & conturi bănci
10.537 RON
Capital propriu
191.084 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Panait Istrati nr. 7A

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Panait Istrati nr. 7A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Panait Istrati nr. 7A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
499.664 RON
Rezultat net
-97.573 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 499.664 RON 648.090 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 500.428 RON 652.728 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 598.001 RON 595.426 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 57.302 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 52.074 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 97.573 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 97.573 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 16.472 RON 25.015 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 352.559 RON 438.069 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 369.031 RON 463.084 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 315.034 RON 306.593 RON
CreanțeSume de încasat 26.988 RON 23.505 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.537 RON 107.971 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 178.742 RON 175.222 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 191.084 RON 288.657 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active369.031RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

48,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale369.031 RON
Datorii totale178.742 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
51,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 499.664 -22,9% față de anul precedent 500.428 598.001 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 97.573 97.573
2023 648.090 -3,3% față de anul precedent 652.728 595.426 57.302 +9,9% față de anul precedent 52.074 +12,1% față de anul precedent 0 0
2022 670.130 -1,2% față de anul precedent 670.403 618.263 52.140 -26,1% față de anul precedent 46.447 -28,3% față de anul precedent 0 0
2021 678.331 +76,0% față de anul precedent 678.331 607.753 70.578 +53,0% față de anul precedent 64.740 +52,3% față de anul precedent 0 0
2020 385.531 -35,1% față de anul precedent 385.531 339.390 46.141 -74,6% față de anul precedent 42.505 -75,8% față de anul precedent 0 0
2019 594.227 594.227 412.747 181.480 175.539 0 0
2018 0 0 222 0 0 222 222

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 16.472 352.559 369.031 315.034 26.988 10.537
2023 25.015 438.069 463.084 306.593 23.505 107.971
2022 26.226 543.216 569.442 355.210 69.493 118.513
2021 37.278 274.829 312.107 203.921 41.351 29.557
2020 31.834 188.261 220.095 76.000 13.054 99.207
2019 4.629 234.337 238.966 133.036 11.056 90.245
2018 0 378 378 0 0 378

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 178.742 +2,0% față de anul precedent 191.084 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 175.222 -41,5% față de anul precedent 288.657 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 299.360 +219,2% față de anul precedent 270.082 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 93.796 +48,9% față de anul precedent 218.311 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 62.986 -0,7% față de anul precedent 157.109 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 63.449 +15.762,3% față de anul precedent 175.517 Neraportat 2
2018 400 -22 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AAANDREEA ARBANASUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 18665/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 499.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 499.664 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
499.664 RON -22.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
97.573 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
178.742 RON +2.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 648.090 RON. Profit: 52.074 RON

Cifra de afaceri: 648.090 RON. Profit: 52.074 RON

Cifra de afaceri
648.090 RON -3.29% față de anul precedent
Profit net
52.074 RON +12.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
175.222 RON -41.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 670.130 RON. Profit: 46.447 RON

Cifra de afaceri: 670.130 RON. Profit: 46.447 RON

Cifra de afaceri
670.130 RON -1.21% față de anul precedent
Profit net
46.447 RON -28.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
299.360 RON +219.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 678.331 RON. Profit: 64.740 RON

Cifra de afaceri: 678.331 RON. Profit: 64.740 RON

Cifra de afaceri
678.331 RON +75.95% față de anul precedent
Profit net
64.740 RON +52.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.796 RON +48.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 385.531 RON. Profit: 42.505 RON

Cifra de afaceri: 385.531 RON. Profit: 42.505 RON

Cifra de afaceri
385.531 RON -35.12% față de anul precedent
Profit net
42.505 RON -75.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
62.986 RON -0.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 594.227 RON. Profit: 175.539 RON

Cifra de afaceri: 594.227 RON. Profit: 175.539 RON

Cifra de afaceri
594.227 RON
Profit net
175.539 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
63.449 RON +15762.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
222 RON
Angajati
0
Datorii
400 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4776 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.052026Mentiune · Buletin 18665/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.
CUI
40345246
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.05.2026
Registrul Comerțului
J40/18163/2018
EUID
ROONRC.J40/18163/2018
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada PANAIT ISTRATI, Nr. 7A
Județ
București
Număr încheiere
392898
Data încheierii
14.05.2026
Număr dosar
1899474
Data dosarului
11.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mariana Tomoroga

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1899474 din 11.05.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 6 din 07.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 18665/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4776, Municipiul Bucureşti

FLORARIA CU POVESTI SRL
CUI: 34545800CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
503.597 RON
Profit
70.046 RON
Angajati
1
IL DAVRO FLOWERS SRL
CUI: 32495463CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
505.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CATTITUDE BRANDS SRL
CUI: 35223315CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.003 RON
Profit
10.489 RON
Angajati
2
PETFOOD TRADE S.R.L.
CUI: 50122063CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.984 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONIX FLOWER SRL
CUI: 38293374CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.961 RON
Profit
21.599 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4776, Municipiul Bucureşti

FLORARIA BIZANTINA S.R.L.
CUI: 40127632CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.712 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FRAM FLORAL STORE S.R.L.
CUI: 40379834CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.677 RON
Profit
7.496 RON
Angajati
4
ANEROSSE STYLE S.R.L.
CUI: 40093114CAEN: 4776
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-11-01
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MED IND ENGINEERING S.R.L.
CUI: 40345238CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.999 RON
Profit
96.851 RON
Angajati
1
ZAGRA MINING S.R.L.
CUI: 40345262CAEN: 0729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-12-21
fara e-Factura
NOVA FALCONS S.R.L.
CUI: 40345424CAEN: 3316
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.492 RON
Profit
139.143 RON
Angajati
1
LOGICORE SOFT S.R.L.
CUI: 40314061CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
910.334 RON
Profit
229.914 RON
Angajati
2
ALACRITY ECO S.R.L.
CUI: 40362450CAEN: 1032
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.029.869 RON
Profit
863.454 RON
Angajati
1
VAN COFFEEWORKS S.R.L.
CUI: 40621430CAEN: 1083
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.716.021 RON
Profit
116.042 RON
Angajati
4
I SELL SOLUTIONS SRL
CUI: 38224129CAEN: 6120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.704 RON
Profit
711.669 RON
Angajati
3
MARESH ROAD CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42413070CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.578 RON
Profit
55.292 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.?

CUI-ul FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. este 40345246.

Unde este sediul FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.?

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Panait Istrati nr. 7A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.?

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 499.664 RON.

Cati angajati are FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.?

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L.?

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 4776 (Comerţ cu amănuntul al florilor, plantelor şi seminţelor; comerţ cu amănuntul al animalelor de companie şi a hranei pentru acestea).

Ce profit a inregistrat FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. in 2024?

FLORABELLE ART & DESIGN S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 97.573 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.