Activ

MOBILE SOFT GSM S.R.L.

CUI: 40358050
CIF: 40358050
Reg. Com.: J2018018270407
CAEN: 4719
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 decembrie 2018 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 21:46

Despre MOBILE SOFT GSM S.R.L.

MOBILE SOFT GSM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2018 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOBILE SOFT GSM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 7.926 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+159.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut de la 13.861 RON in 2019 la 7.926 RON in 2024. Datoriile raportate (26.680 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.926 RON
Venituri totale
8.012 RON
Cheltuieli totale
26.140 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
3.458 RON
Active circulante
9.050 RON
Stocuri
5.789 RON
Creanțe
1.500 RON
Casa & conturi bănci
1.761 RON
Capital propriu
-14.172 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Înfrăţirii nr. 26, 12513
Detalii adresaCORPUL C1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Înfrăţirii nr. 26, 12513
Cod poștal: 12513
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Înfrăţirii nr. 26, 12513
Detalii
CORPUL C1
Cod postal
12513
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.12.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.926 RON
Rezultat net
-18.128 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.926 RON 3.060 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.012 RON 3.346 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.140 RON 13.823 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 18.128 RON 10.477 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.128 RON 10.477 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.458 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.050 RON 9.956 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.508 RON 9.956 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.789 RON 8.639 RON
CreanțeSume de încasat 1.500 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.761 RON 1.317 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 26.680 RON 6.000 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -14.172 RON 3.956 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.508RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

213,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.508 RON
Datorii totale26.680 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,34 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-113,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.926 +159,0% față de anul precedent 8.012 26.140 0 0 18.128 18.128
2023 3.060 -80,5% față de anul precedent 3.346 13.823 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.477 10.477
2022 15.690 -27,7% față de anul precedent 15.690 10.245 5.445 -59,1% față de anul precedent 5.137 -61,4% față de anul precedent 0 0
2021 21.691 +54,9% față de anul precedent 21.691 8.379 13.312 +108,2% față de anul precedent 13.312 +119,5% față de anul precedent 0 0
2020 14.006 +1,1% față de anul precedent 14.006 7.612 6.394 +4.567,2% față de anul precedent 6.064 0 0
2019 13.861 13.861 13.724 137 0 0 280

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.458 9.050 12.508 5.789 1.500 1.761
2023 0 9.956 9.956 8.639 0 1.317
2022 0 16.853 16.853 7.684 0 9.169
2021 0 19.582 19.582 7.244 0 12.338
2020 0 6.414 6.414 5.835 0 579
2019 0 4.169 4.169 3.444 0 725

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 26.680 +344,7% față de anul precedent -14.172 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 6.000 +147,9% față de anul precedent 3.956 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.420 +746,2% față de anul precedent 14.433 Neraportat 1
2021 286 -33,5% față de anul precedent 19.296 Neraportat 0
2020 430 -89,9% față de anul precedent 5.984 Neraportat 0
2019 4.249 -80 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2018 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2018 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.926 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.926 RON +159.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.128 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.680 RON +344.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.060 RON -80.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.477 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.000 RON +147.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.690 RON. Profit: 5.137 RON

Cifra de afaceri: 15.690 RON. Profit: 5.137 RON

Cifra de afaceri
15.690 RON -27.67% față de anul precedent
Profit net
5.137 RON -61.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.420 RON +746.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 21.691 RON. Profit: 13.312 RON

Cifra de afaceri: 21.691 RON. Profit: 13.312 RON

Cifra de afaceri
21.691 RON +54.87% față de anul precedent
Profit net
13.312 RON +119.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
286 RON -33.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.006 RON. Profit: 6.064 RON

Cifra de afaceri: 14.006 RON. Profit: 6.064 RON

Cifra de afaceri
14.006 RON +1.05% față de anul precedent
Profit net
6.064 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
430 RON -89.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.861 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.861 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.861 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
280 RON
Angajati
0
Datorii
4.249 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOBILE SOFT GSM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MOBILE SOFT GSM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4719 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4719, Municipiul Bucureşti

GLOBAL DELIGHT S.R.L.
CUI: 41987856CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LES MARCELLE S.R.L.
CUI: 39971580CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.724 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
A.R.S. DECOR EXPERT ARTE S.R.L.
CUI: 26215909CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANA PINK SRL
CUI: 30394250CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.252 RON
Profit
3.254 RON
Angajati
0
LEO MAR 2000 IMPEX S.R.L.
CUI: 12983230CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.890 RON
Profit
2.749 RON
Angajati
0
PREM JOY S.R.L.
CUI: 41758739CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4719, Municipiul Bucureşti

RZW ROYAL GAMES S.R.L.
CUI: 40620729CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.377.557 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MAGIC DECOR FR S.R.L.
CUI: 40252872CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-04
fara e-Factura
X LINE STORE S.R.L.
CUI: 40797659CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.471.472 RON
Profit
1.532 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DIADAR ELECTRIC S.R.L.
CUI: 40358041CAEN: 4759
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.721.536 RON
Profit
1.052 RON
Angajati
2
RK MEDICAL 2018 S.R.L.
CUI: 40358203CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
DGS CONNECT EXPRESS S.R.L.
CUI: 40356474CAEN: 5225
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.444.117 RON
Profit
217.125 RON
Angajati
4
WINDFORCE S.R.L.
CUI: 40359357CAEN: 9200
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.591.825 RON
Profit
8.159.691 RON
Angajati
5
CORIM UTILAJE S.R.L.
CUI: 40335897CAEN: 7732
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.320 RON
Profit
61.979 RON
Angajati
2
OPQ ENERGY CORPORATION S.R.L.
CUI: 40376455CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.118 RON
Profit
197.573 RON
Angajati
1
VLAD MEDIA SERVICES S.R.L.
CUI: 40131331CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.392 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANTROPEDIA S.R.L.
CUI: 40635185CAEN: 7220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CG PREMIUM AUTOMOTIVE SRL
CUI: 38234599CAEN: 4671
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
735.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOBILE SOFT GSM S.R.L.?

CUI-ul MOBILE SOFT GSM S.R.L. este 40358050.

Unde este sediul MOBILE SOFT GSM S.R.L.?

MOBILE SOFT GSM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Înfrăţirii nr. 26, 12513, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MOBILE SOFT GSM S.R.L.?

MOBILE SOFT GSM S.R.L. a fost infiintata in anul 2018 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOBILE SOFT GSM S.R.L. in 2024?

In 2024, MOBILE SOFT GSM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 7.926 RON.

Ce activitate are MOBILE SOFT GSM S.R.L.?

MOBILE SOFT GSM S.R.L. are codul CAEN principal 4719.

Ce profit a inregistrat MOBILE SOFT GSM S.R.L. in 2024?

MOBILE SOFT GSM S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 18.128 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.