Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 23:43
Despre FREE COMIMPEX SRL
FREE COMIMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FREE COMIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 258.278 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.2%). Profitul net inregistrat a fost de 38.870 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 664.808 RON in 2008 la 258.278 RON in 2024. Datoriile raportate (274.822 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 258.278 RON
- Venituri totale
- 288.278 RON
- Cheltuieli totale
- 246.526 RON
- Profit brut
- 41.752 RON
- Profit net
- 38.870 RON
- Marja profit net
- 15,05%
- Active imobilizate
- 120 RON
- Active circulante
- 66.813 RON
- Stocuri
- 40.056 RON
- Creanțe
- 25.561 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.196 RON
- Capital propriu
- -207.778 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Oltului nr. 7
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.05.1993
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 11 februarie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 258.278 RON
- Rezultat net
- 38.870 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 258.278 RON | 238.635 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 288.278 RON | 288.635 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 246.526 RON | 239.613 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 41.752 RON | 49.022 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 38.870 RON | 46.136 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 120 RON | 120 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 66.813 RON | 56.271 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 66.933 RON | 56.391 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 40.056 RON | 24.680 RON |
| CreanțeSume de încasat | 25.561 RON | 25.238 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.196 RON | 6.353 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 274.822 RON | 303.161 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -207.778 RON | -246.648 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 58,1 %Profit net / active totale
- ROE
- -18,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,24 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -310,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 258.278 +8,2% față de anul precedent | 288.278 | 246.526 | 41.752 -14,8% față de anul precedent | 38.870 -15,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 238.635 +76,9% față de anul precedent | 288.635 | 239.613 | 49.022 +908,5% față de anul precedent | 46.136 +1.835,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 134.869 +7,5% față de anul precedent | 134.869 | 130.008 | 4.861 -94,3% față de anul precedent | 2.384 -97,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 125.496 +8,7% față de anul precedent | 216.399 | 130.649 | 85.750 | 85.039 | 0 | 0 |
| 2020 | 115.434 -10,1% față de anul precedent | 115.434 | 144.893 | 0 | 0 | 29.459 | 30.565 |
| 2019 | 128.442 -79,9% față de anul precedent | 131.392 | 158.772 | 0 | 0 | 27.380 | 28.695 |
| 2018 | 638.709 -22,6% față de anul precedent | 640.380 | 662.722 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 22.342 | 28.772 |
| 2017 | 825.258 +10,1% față de anul precedent | 863.648 | 795.635 | 68.013 | 59.938 | 0 | 0 |
| 2016 | 749.860 +11,8% față de anul precedent | 778.165 | 809.018 | 0 | 0 | 30.853 | 30.853 |
| 2015 | 670.510 +29,9% față de anul precedent | 670.555 | 683.905 | 0 | 0 | Neraportat | 13.350 |
| 2014 | 516.004 +24,6% față de anul precedent | 516.143 | 530.322 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 14.179 | 14.179 |
| 2013 | 414.013 +21,9% față de anul precedent | 414.013 | 409.687 | 4.326 | 3.459 | 0 | 0 |
| 2012 | 339.510 +8,6% față de anul precedent | 339.537 | 341.808 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.271 | 2.693 |
| 2011 | 312.732 -39,3% față de anul precedent | 312.834 | 307.097 | 5.737 | 4.352 | 0 | 0 |
| 2010 | 514.771 -38,3% față de anul precedent | 517.201 | 545.241 | 0 | 0 | 28.040 | 34.490 |
| 2009 | 834.094 +25,5% față de anul precedent | 834.105 | 1.004.232 | 0 | 0 | 170.127 | 175.860 |
| 2008 | 664.808 | 673.671 | 725.589 | 0 | 0 | 51.918 | 51.918 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 120 | 66.813 | 66.933 | 40.056 | 25.561 | 1.196 |
| 2023 | 120 | 56.271 | 56.391 | 24.680 | 25.238 | 6.353 |
| 2022 | 120 | 59.159 | 59.279 | 20.238 | 29.911 | 9.010 |
| 2021 | 120 | 51.300 | 51.420 | 16.536 | 29.567 | 5.197 |
| 2020 | 14.425 | 68.821 | 83.246 | 21.276 | 41.889 | 5.656 |
| 2019 | 31.590 | 96.534 | 128.124 | 39.566 | 41.596 | 15.372 |
| 2018 | 48.756 | 153.786 | 202.542 | 84.633 | 61.283 | 7.870 |
| 2017 | 65.922 | 182.517 | 248.439 | 109.152 | 65.057 | 8.308 |
| 2016 | 120 | 184.138 | 184.258 | 118.787 | 58.098 | 7.253 |
| 2015 | 120 | 221.157 | 221.277 | 162.335 | 57.480 | 1.342 |
| 2014 | 616 | 202.077 | 202.693 | 148.279 | 53.258 | 540 |
| 2013 | 120 | 192.104 | 192.224 | 137.505 | 53.961 | 638 |
| 2012 | 120 | 159.819 | 159.939 | 116.525 | 42.528 | 766 |
| 2011 | 120 | 165.549 | 165.669 | 128.098 | 37.447 | 4 |
| 2010 | 1.078 | 169.226 | 170.304 | 131.190 | 36.926 | 1.110 |
| 2009 | 15.373 | 141.595 | 156.968 | 111.816 | 27.688 | 2.091 |
| 2008 | 30.594 | 189.889 | 220.483 | 159.343 | 27.688 | 2.858 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 274.822 -9,4% față de anul precedent | -207.778 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2023 | 303.161 -13,9% față de anul precedent | -246.648 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2022 | 352.083 +1,6% față de anul precedent | -292.784 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 346.588 -25,2% față de anul precedent | -295.168 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 463.453 -3,0% față de anul precedent | -380.207 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 477.766 -8,7% față de anul precedent | -349.642 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 523.489 -3,2% față de anul precedent | -320.947 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2017 | 540.614 +0,8% față de anul precedent | -292.175 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2016 | 536.371 -1,1% față de anul precedent | -352.113 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 542.561 +6,3% față de anul precedent | -321.260 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 510.627 +5,1% față de anul precedent | -307.910 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 485.955 +6,3% față de anul precedent | -293.731 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 457.128 -0,7% față de anul precedent | -297.189 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 460.166 -1,9% față de anul precedent | -294.497 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 469.153 +11,4% față de anul precedent | -298.849 | Neraportat | 1 -87,5% față de anul precedent |
| 2009 | 421.328 +35,8% față de anul precedent | -264.360 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2008 | 310.210 | -88.500 | Neraportat | 10 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IIIOANA IONESCU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
21 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31247/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 258.278 RON. Profit: 38.870 RON
Cifra de afaceri: 258.278 RON. Profit: 38.870 RON
- Cifra de afaceri
- 258.278 RON +8.23% față de anul precedent
- Profit net
- 38.870 RON -15.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 274.822 RON -9.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 238.635 RON. Profit: 46.136 RON
Cifra de afaceri: 238.635 RON. Profit: 46.136 RON
- Cifra de afaceri
- 238.635 RON +76.94% față de anul precedent
- Profit net
- 46.136 RON +1835.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 303.161 RON -13.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 134.869 RON. Profit: 2.384 RON
Cifra de afaceri: 134.869 RON. Profit: 2.384 RON
- Cifra de afaceri
- 134.869 RON +7.47% față de anul precedent
- Profit net
- 2.384 RON -97.2% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 352.083 RON +1.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 125.496 RON. Profit: 85.039 RON
Cifra de afaceri: 125.496 RON. Profit: 85.039 RON
- Cifra de afaceri
- 125.496 RON +8.72% față de anul precedent
- Profit net
- 85.039 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 346.588 RON -25.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 115.434 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 115.434 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 115.434 RON -10.13% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.565 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 463.453 RON -3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 128.442 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 128.442 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 128.442 RON -79.89% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.695 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 477.766 RON -8.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 638.709 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 638.709 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 638.709 RON -22.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 28.772 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 523.489 RON -3.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 825.258 RON. Profit: 59.938 RON
Cifra de afaceri: 825.258 RON. Profit: 59.938 RON
- Cifra de afaceri
- 825.258 RON +10.05% față de anul precedent
- Profit net
- 59.938 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 540.614 RON +0.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 749.860 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 749.860 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 749.860 RON +11.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.853 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 536.371 RON -1.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 670.510 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 670.510 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 670.510 RON +29.94% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.350 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 542.561 RON +6.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 516.004 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 516.004 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 516.004 RON +24.63% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.179 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 510.627 RON +5.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 414.013 RON. Profit: 3.459 RON
Cifra de afaceri: 414.013 RON. Profit: 3.459 RON
- Cifra de afaceri
- 414.013 RON +21.94% față de anul precedent
- Profit net
- 3.459 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 485.955 RON +6.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 339.510 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 339.510 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 339.510 RON +8.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.693 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 457.128 RON -0.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 312.732 RON. Profit: 4.352 RON
Cifra de afaceri: 312.732 RON. Profit: 4.352 RON
- Cifra de afaceri
- 312.732 RON -39.25% față de anul precedent
- Profit net
- 4.352 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 460.166 RON -1.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 514.771 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 514.771 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 514.771 RON -38.28% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 34.490 RON
- Angajati
- 1 -87.5% față de anul precedent
- Datorii
- 469.153 RON +11.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 834.094 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 834.094 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 834.094 RON +25.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 175.860 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 421.328 RON +35.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 664.808 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 664.808 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 664.808 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 51.918 RON
- Angajati
- 10
- Datorii
- 310.210 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2008Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
20.082026Mentiune · Buletin 31247/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; prelungire mandat administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- FREE COMIMPEX SRL
- CUI
- 4036031
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 20.08.2026
- Registrul Comerțului
- J40/13312/1993
- EUID
- ROONRC.J40/13312/1993
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Str. IZVORUL OLTULUI, Nr. 7, Bl. 3/25, Scara 1, Etaj 6, Ap. 41
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 660028
- Data încheierii
- 20.08.2026
- Număr dosar
- 3117013
- Data dosarului
- 07.08.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Ioana Roxana Micle
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, prelungire mandat administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 04.08.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 07.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FREE COMIMPEX SRL?
CUI-ul FREE COMIMPEX SRL este 4036031.
Unde este sediul FREE COMIMPEX SRL?
FREE COMIMPEX SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Izvorul Oltului nr. 7, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata FREE COMIMPEX SRL?
FREE COMIMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FREE COMIMPEX SRL in 2024?
In 2024, FREE COMIMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 258.278 RON.
Cati angajati are FREE COMIMPEX SRL?
FREE COMIMPEX SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are FREE COMIMPEX SRL?
FREE COMIMPEX SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).
Ce profit a inregistrat FREE COMIMPEX SRL in 2024?
FREE COMIMPEX SRL a inregistrat un profit net de 38.870 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.