Activ Plătitor TVA

MARYMOBLUX PROD S.R.L.

CUI: 40415503
CIF: RO40415503
Reg. Com.: J06/104/2019
CAEN: 1610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:27

Despre MARYMOBLUX PROD S.R.L.

MARYMOBLUX PROD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1610). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARYMOBLUX PROD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.542 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-62.8%). Profitul net inregistrat a fost de 18.235 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (911.838 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
153.542 RON
Venituri totale
354.242 RON
Cheltuieli totale
333.473 RON
Profit brut
20.769 RON
Profit net
18.235 RON
Marja profit net
11,88%
Active imobilizate
137.105 RON
Active circulante
837.115 RON
Stocuri
749.680 RON
Creanțe
41.199 RON
Casa & conturi bănci
46.236 RON
Capital propriu
62.382 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, Str. BISERICII nr. 354A

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, Str. BISERICII nr. 354A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, Str. BISERICII nr. 354A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
153.542 RON
Rezultat net
18.235 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 153.542 RON 412.594 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 354.242 RON 874.869 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 333.473 RON 621.308 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.769 RON 253.561 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.235 RON 248.354 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 137.105 RON 168.152 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 837.115 RON 806.457 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 974.220 RON 974.609 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 749.680 RON 665.435 RON
CreanțeSume de încasat 41.199 RON 95.097 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.236 RON 45.925 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 911.838 RON 691.571 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 62.382 RON 283.038 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active974.220RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

93,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale974.220 RON
Datorii totale911.838 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,9 %Profit net / active totale
ROE
29,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
6,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 153.542 -62,8% față de anul precedent 354.242 333.473 20.769 -91,8% față de anul precedent 18.235 -92,7% față de anul precedent 0 0
2023 412.594 -19,7% față de anul precedent 874.869 621.308 253.561 +441,1% față de anul precedent 248.354 +506,3% față de anul precedent 0 0
2022 513.819 +226,6% față de anul precedent 1.153.887 1.107.027 46.860 +838,7% față de anul precedent 40.963 +1.328,3% față de anul precedent 0 0
2021 157.330 +54,4% față de anul precedent 306.892 301.900 4.992 -24,6% față de anul precedent 2.868 -41,3% față de anul precedent 0 0
2020 101.895 213.762 207.138 6.624 +546,9% față de anul precedent 4.888 +594,3% față de anul precedent 0 0
2019 0 42.289 41.265 1.024 704 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 137.105 837.115 974.220 749.680 41.199 46.236
2023 168.152 806.457 974.609 665.435 95.097 45.925
2022 238.291 413.209 651.500 363.938 45.700 3.571
2021 156.002 564.708 720.710 502.724 60.427 1.557
2020 207.995 335.882 543.877 277.434 40.472 17.976
2019 259.988 1.543 261.531 0 88 1.455

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 911.838 +31,9% față de anul precedent 62.382 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 691.571 +14,9% față de anul precedent 283.038 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 601.876 -7,1% față de anul precedent 49.624 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 648.182 +58,0% față de anul precedent 8.661 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 410.351 +494,5% față de anul precedent 5.793 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2019 69.027 904 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 153.542 RON. Profit: 18.235 RON

Cifra de afaceri: 153.542 RON. Profit: 18.235 RON

Cifra de afaceri
153.542 RON -62.79% față de anul precedent
Profit net
18.235 RON -92.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
911.838 RON +31.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 412.594 RON. Profit: 248.354 RON

Cifra de afaceri: 412.594 RON. Profit: 248.354 RON

Cifra de afaceri
412.594 RON -19.7% față de anul precedent
Profit net
248.354 RON +506.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
691.571 RON +14.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 513.819 RON. Profit: 40.963 RON

Cifra de afaceri: 513.819 RON. Profit: 40.963 RON

Cifra de afaceri
513.819 RON +226.59% față de anul precedent
Profit net
40.963 RON +1328.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
601.876 RON -7.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 157.330 RON. Profit: 2.868 RON

Cifra de afaceri: 157.330 RON. Profit: 2.868 RON

Cifra de afaceri
157.330 RON +54.4% față de anul precedent
Profit net
2.868 RON -41.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
648.182 RON +57.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 101.895 RON. Profit: 4.888 RON

Cifra de afaceri: 101.895 RON. Profit: 4.888 RON

Cifra de afaceri
101.895 RON
Profit net
4.888 RON +594.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
410.351 RON +494.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 704 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 704 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
704 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
69.027 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARYMOBLUX PROD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1610 in Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

MARYMOBLUX PROD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1610 in Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1610, Bistriţa-Năsăud

IDEAL TASE TRANSPORT S.R.L.
CUI: 44126818CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mijlocenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului2021-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.367 RON
Profit
2.103 RON
Angajati
1
AGRO FOREST FARM S.R.L.
CUI: 45715897CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şanţ Com. Şanţ2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.818 RON
Profit
26.371 RON
Angajati
1
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Tureac Com. Tiha Bârgăului2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.930 RON
Profit
35.978 RON
Angajati
0
GMG LEMNART S.R.L.
CUI: 47934133CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Bistriţa Bârgăului Com. Bistriţa Bârgăului2023-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
149.902 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOOMERANG DIVISION S.R.L.
CUI: 42662593CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mijlocenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului2020-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.897 RON
Profit
208.609 RON
Angajati
1
LUC VAS FOREST S.R.L.
CUI: 48789562CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mureşenii Bârgăului Com. Tiha Bârgăului2023-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.663 RON
Profit
22.277 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1610, Bistriţa-Năsăud

HOLTZ STAR S.R.L.
CUI: 40386629CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Anieş Com. Maieru2019-01-08
fara e-Factura
CIOANCA FOREST S.R.L.
CUI: 40897666CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Tureac Com. Tiha Bârgăului2019-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
746.213 RON
Profit
209.713 RON
Angajati
1
OANALAURLIC S.R.L.
CUI: 40357879CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Coşbuc Com. Coşbuc2018-12-27
fara e-Factura
BIO MOBEL SANT S.R.L.
CUI: 41608936CAEN: 1610
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şanţ Com. Şanţ2019-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.650 RON
Profit
932 RON
Angajati
0

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

MITMEL DESIGN TOTAL S.R.L.
CUI: 40415490CAEN: 5611
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Beclean2019-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
TEUMOB EXPERT S.R.L.
CUI: 40422004CAEN: 3109
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Nuşeni Com. Nuşeni2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.502 RON
Profit
1.075 RON
Angajati
3
DATE CONTA S.R.L.
CUI: 40403738CAEN: 6920
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.890 RON
Profit
9.712 RON
Angajati
0
NICORAOUL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40431223CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Ilva Mare Com. Ilva Mare2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CHIC SMART S.R.L.
CUI: 40318390CAEN: 9602
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Salva Com. Salva2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.450 RON
Profit
1.253 RON
Angajati
0
PAM ACTIV FLUID S.R.L.
CUI: 40533487CAEN: 4221
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.519 RON
Profit
38.664 RON
Angajati
1
PATRICK URSU S.R.L.
CUI: 38551988CAEN: 4941
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Mijlocenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului2017-11-29
fara e-Factura
ZAHARIE’S FOOD S.R.L.
CUI: 42541370CAEN: 5612
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Bistriţa Bârgăului Com. Bistriţa Bârgăului2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARYMOBLUX PROD S.R.L.?

CUI-ul MARYMOBLUX PROD S.R.L. este 40415503.

Unde este sediul MARYMOBLUX PROD S.R.L.?

MARYMOBLUX PROD S.R.L. are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, Str. BISERICII nr. 354A, Sat Josenii Bârgăului Com. Josenii Bârgăului, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata MARYMOBLUX PROD S.R.L.?

MARYMOBLUX PROD S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARYMOBLUX PROD S.R.L. in 2024?

In 2024, MARYMOBLUX PROD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 153.542 RON.

Cati angajati are MARYMOBLUX PROD S.R.L.?

MARYMOBLUX PROD S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are MARYMOBLUX PROD S.R.L.?

MARYMOBLUX PROD S.R.L. are codul CAEN principal 1610.

Ce profit a inregistrat MARYMOBLUX PROD S.R.L. in 2024?

MARYMOBLUX PROD S.R.L. a inregistrat un profit net de 18.235 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.