Activ Plătitor TVA

FARM ROM IMPEX SRL

CUI: 4041887
CIF: RO4041887
Reg. Com.: J27/448/1993
CAEN: 8690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 iunie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 07:27

Despre FARM ROM IMPEX SRL

FARM ROM IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Roman, judetul NEAMŢ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activeaza in sectorul invatamant (cod CAEN 8690). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FARM ROM IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 418.041 RON, in crestere fata de anul precedent (+22.7%). Profitul net inregistrat a fost de 117.594 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 491.173 RON in 2008 la 418.041 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
418.041 RON
Venituri totale
418.041 RON
Cheltuieli totale
289.786 RON
Profit brut
128.255 RON
Profit net
117.594 RON
Marja profit net
28,13%
Active imobilizate
7.927 RON
Active circulante
84.102 RON
Stocuri
7.919 RON
Creanțe
1.800 RON
Casa & conturi bănci
74.383 RON
Capital propriu
77.250 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Tineretului
Telefon0233741075

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Tineretului
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Tineretului
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.06.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
418.041 RON
Rezultat net
117.594 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 418.041 RON 340.746 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 418.041 RON 340.746 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 289.786 RON 254.130 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 128.255 RON 86.616 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 117.594 RON 83.720 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.927 RON 15.534 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 84.102 RON 68.431 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 92.029 RON 83.965 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.919 RON 42.952 RON
CreanțeSume de încasat 1.800 RON 101 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 74.383 RON 25.378 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.779 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 77.250 RON 83.965 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active92.029RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale92.029 RON
Datorii totale14.779 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
127,8 %Profit net / active totale
ROE
152,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 418.041 +22,7% față de anul precedent 418.041 289.786 128.255 +48,1% față de anul precedent 117.594 +40,5% față de anul precedent 0 0
2023 340.746 +36,0% față de anul precedent 340.746 254.130 86.616 +122,6% față de anul precedent 83.720 +127,7% față de anul precedent 0 0
2022 250.493 -11,7% față de anul precedent 250.493 211.588 38.905 -39,2% față de anul precedent 36.776 -40,8% față de anul precedent 0 0
2021 283.751 +46,1% față de anul precedent 283.751 219.812 63.939 +91,3% față de anul precedent 62.110 +97,2% față de anul precedent 0 0
2020 194.202 -38,8% față de anul precedent 202.527 169.096 33.431 31.490 0 0
2019 317.186 +9,0% față de anul precedent 742.186 800.560 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 58.374 65.796
2018 291.026 +21,8% față de anul precedent 291.026 235.444 55.582 +118,2% față de anul precedent 52.672 +128,2% față de anul precedent 0 0
2017 238.890 -13,7% față de anul precedent 238.890 213.414 25.476 -37,8% față de anul precedent 23.087 -39,6% față de anul precedent 0 0
2016 276.856 +24,3% față de anul precedent 276.856 235.881 40.975 -28,9% față de anul precedent 38.207 -25,0% față de anul precedent 0 0
2015 222.784 +51,8% față de anul precedent 222.784 165.130 57.654 50.970 0 0
2014 146.807 -19,1% față de anul precedent 146.807 167.492 0 0 20.685 25.090
2013 181.485 +9,1% față de anul precedent 181.485 261.349 0 0 79.864 84.762
2012 166.369 -42,4% față de anul precedent 166.371 217.316 0 0 50.945 50.431
2011 288.953 -13,6% față de anul precedent 651.878 737.595 0 0 85.717 86.231
2010 334.423 -21,3% față de anul precedent 334.902 339.703 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.801 9.676
2009 424.921 -13,5% față de anul precedent 428.300 404.793 23.507 +5,6% față de anul precedent 16.425 -11,0% față de anul precedent 0 0
2008 491.173 496.435 474.172 22.263 18.455 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.927 84.102 92.029 7.919 1.800 74.383
2023 15.534 68.431 83.965 42.952 101 25.378
2022 21.101 90.273 111.374 66.773 1.360 22.140
2021 27.688 131.148 158.836 57.584 39.475 34.089
2020 35.091 54.895 89.986 40.337 756 13.802
2019 42.438 29.240 71.678 16.785 692 11.763
2018 578.771 45.628 624.399 30.229 1.291 14.108
2017 95.487 22.665 118.152 18.025 0 4.640
2016 119.302 33.652 152.954 28.312 397 4.943
2015 242.882 40.439 283.321 35.230 660 4.549
2014 279.468 24.583 304.051 15.568 514 8.501
2013 297.261 10.037 307.298 6.182 519 3.336
2012 314.065 26.395 340.460 17.802 1.418 7.175
2011 140.717 73.421 214.138 23.990 39.747 9.684
2010 92.796 185.394 278.190 72.913 97.950 14.531
2009 73.432 175.732 249.164 58.553 114.294 2.885
2008 82.461 167.079 249.540 51.623 105.019 10.437

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.779 77.250 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 0 -100,0% față de anul precedent 83.965 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 30.916 +43,4% față de anul precedent 80.458 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 21.554 +41,6% față de anul precedent 137.282 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 15.221 -0,7% față de anul precedent 75.177 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 15.320 +396,6% față de anul precedent 56.358 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 3.085 -94,6% față de anul precedent 621.314 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 56.608 -50,6% față de anul precedent 61.544 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 114.497 -50,7% față de anul precedent 38.457 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 232.101 -35,6% față de anul precedent 51.220 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 360.123 -29,7% față de anul precedent -56.072 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 511.987 +11,2% față de anul precedent -204.689 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 460.387 +60,7% față de anul precedent -119.927 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2011 286.559 +239,7% față de anul precedent -72.421 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2010 84.362 +84,8% față de anul precedent 193.828 Neraportat 5
2009 45.660 -26,9% față de anul precedent 203.504 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 62.461 187.079 Neraportat 6

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 418.041 RON. Profit: 117.594 RON

Cifra de afaceri: 418.041 RON. Profit: 117.594 RON

Cifra de afaceri
418.041 RON +22.68% față de anul precedent
Profit net
117.594 RON +40.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
14.779 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 340.746 RON. Profit: 83.720 RON

Cifra de afaceri: 340.746 RON. Profit: 83.720 RON

Cifra de afaceri
340.746 RON +36.03% față de anul precedent
Profit net
83.720 RON +127.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 250.493 RON. Profit: 36.776 RON

Cifra de afaceri: 250.493 RON. Profit: 36.776 RON

Cifra de afaceri
250.493 RON -11.72% față de anul precedent
Profit net
36.776 RON -40.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
30.916 RON +43.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 283.751 RON. Profit: 62.110 RON

Cifra de afaceri: 283.751 RON. Profit: 62.110 RON

Cifra de afaceri
283.751 RON +46.11% față de anul precedent
Profit net
62.110 RON +97.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
21.554 RON +41.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 194.202 RON. Profit: 31.490 RON

Cifra de afaceri: 194.202 RON. Profit: 31.490 RON

Cifra de afaceri
194.202 RON -38.77% față de anul precedent
Profit net
31.490 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
15.221 RON -0.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 317.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 317.186 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
317.186 RON +8.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65.796 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
15.320 RON +396.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 291.026 RON. Profit: 52.672 RON

Cifra de afaceri: 291.026 RON. Profit: 52.672 RON

Cifra de afaceri
291.026 RON +21.82% față de anul precedent
Profit net
52.672 RON +128.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.085 RON -94.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 238.890 RON. Profit: 23.087 RON

Cifra de afaceri: 238.890 RON. Profit: 23.087 RON

Cifra de afaceri
238.890 RON -13.71% față de anul precedent
Profit net
23.087 RON -39.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
56.608 RON -50.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 276.856 RON. Profit: 38.207 RON

Cifra de afaceri: 276.856 RON. Profit: 38.207 RON

Cifra de afaceri
276.856 RON +24.27% față de anul precedent
Profit net
38.207 RON -25.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
114.497 RON -50.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 222.784 RON. Profit: 50.970 RON

Cifra de afaceri: 222.784 RON. Profit: 50.970 RON

Cifra de afaceri
222.784 RON +51.75% față de anul precedent
Profit net
50.970 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
232.101 RON -35.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 146.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.807 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.807 RON -19.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.090 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
360.123 RON -29.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 181.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 181.485 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
181.485 RON +9.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
84.762 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
511.987 RON +11.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 166.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 166.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
166.369 RON -42.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.431 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
460.387 RON +60.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 288.953 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 288.953 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
288.953 RON -13.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
86.231 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
286.559 RON +239.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 334.423 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 334.423 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
334.423 RON -21.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.676 RON
Angajati
5
Datorii
84.362 RON +84.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 424.921 RON. Profit: 16.425 RON

Cifra de afaceri: 424.921 RON. Profit: 16.425 RON

Cifra de afaceri
424.921 RON -13.49% față de anul precedent
Profit net
16.425 RON -11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
45.660 RON -26.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 491.173 RON. Profit: 18.455 RON

Cifra de afaceri: 491.173 RON. Profit: 18.455 RON

Cifra de afaceri
491.173 RON
Profit net
18.455 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
62.461 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFARM ROM IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Mun. Roman (NEAMŢ)

FARM ROM IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8690 in Mun. Roman (NEAMŢ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8690, Neamţ

STARDENT NAIANA SRL
CUI: 25357298CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2009-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
890.960 RON
Profit
436.242 RON
Angajati
6
ANURIM OPTIC M&M SRL
CUI: 37946300CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.027 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OPTICA BLACK LMM SRL
CUI: 37941532CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2017-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.340.947 RON
Profit
193.883 RON
Angajati
9
ANBULIFE HELP S.R.L.
CUI: 43786700CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Sat Piatra Şoimului Com. Piatra Şoimului2021-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.037 RON
Profit
34.465 RON
Angajati
2
YELLOW BLISS S.R.L.
CUI: 37831416CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.680 RON
Profit
9.191 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8690, Neamţ

MEDICA SRL
CUI: 4881108CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman1993-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.259 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MED CLASS S.R.L.
CUI: 24109677CAEN: 8690
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2008-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.453.239 RON
Profit
1.317.641 RON
Angajati
21

Alte firme din Neamţ

JIPA COM SRL
CUI: 4041712CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Broşteni Com. Bahna1993-06-02
fara e-Factura
ATLANTA IMPEX SRL
CUI: 4042408CAEN: 5520
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1993-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
830.345 RON
Profit
203.409 RON
Angajati
5
RADIO TV PREST SRL
CUI: 3933489CAEN: 4712
Activ
NEAMŢ, Sat Mărgineni Com. Mărgineni1993-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.836 RON
Profit
1.610 RON
Angajati
6
DUCATES PROD SRL
CUI: 4144190CAEN: 7120
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ1993-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.704 RON
Profit
3.284 RON
Angajati
1
HARD ENGINEERING SRL
CUI: 2864682CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Sat Viişoara Com. Alexandru cel Bun1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACORD COM SRL
CUI: 4907305CAEN: 1611
Activ
NEAMŢ, Com. Pipirig1993-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.359 RON
Profit
5.865 RON
Angajati
0
GAMMA ADVERTISING SRL
CUI: 13412666CAEN: 7311
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2000-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
436.008 RON
Profit
250.113 RON
Angajati
1
M.A.D. TRUCK CARGO S.R.L.
CUI: 45949111CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.913 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FARM ROM IMPEX SRL?

CUI-ul FARM ROM IMPEX SRL este 4041887.

Unde este sediul FARM ROM IMPEX SRL?

FARM ROM IMPEX SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Roman, Str. Tineretului, Mun. Roman, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata FARM ROM IMPEX SRL?

FARM ROM IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FARM ROM IMPEX SRL in 2024?

In 2024, FARM ROM IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 418.041 RON.

Cati angajati are FARM ROM IMPEX SRL?

FARM ROM IMPEX SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FARM ROM IMPEX SRL?

FARM ROM IMPEX SRL are codul CAEN principal 8690.

Ce profit a inregistrat FARM ROM IMPEX SRL in 2024?

FARM ROM IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 117.594 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.