Activ Plătitor TVA

WIDMUNG S.R.L.

CUI: 40424064
CIF: RO40424064
Reg. Com.: J20/95/2019
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 07:53

Despre WIDMUNG S.R.L.

WIDMUNG S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Haţeg, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, WIDMUNG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 530.773 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.9%). Profitul net inregistrat a fost de 14.177 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 700 RON in 2019 la 530.773 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
530.773 RON
Venituri totale
530.777 RON
Cheltuieli totale
511.293 RON
Profit brut
19.484 RON
Profit net
14.177 RON
Marja profit net
2,67%
Active imobilizate
473.502 RON
Active circulante
269.968 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
249.693 RON
Casa & conturi bănci
20.275 RON
Capital propriu
344.833 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Orş. Haţeg, Str. Florilor nr. 1, 335500

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Orş. Haţeg, Str. Florilor nr. 1, 335500
Cod poștal: 335500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Orş. Haţeg, Str. Florilor nr. 1, 335500
Cod postal
335500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.01.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Haţeg
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
530.773 RON
Rezultat net
14.177 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 530.773 RON 470.284 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 530.777 RON 470.525 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 511.293 RON 248.128 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.484 RON 222.397 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.177 RON 216.082 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 473.502 RON 642.984 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 269.968 RON 140.960 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 743.470 RON 783.944 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 249.693 RON 117.163 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.275 RON 23.797 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 398.637 RON 453.288 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 344.833 RON 330.656 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active743.470RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale743.470 RON
Datorii totale398.637 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,9 %Profit net / active totale
ROE
4,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,68 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
46,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 530.773 +12,9% față de anul precedent 530.777 511.293 19.484 -91,2% față de anul precedent 14.177 -93,4% față de anul precedent 0 0
2023 470.284 +220,8% față de anul precedent 470.525 248.128 222.397 216.082 0 0
2022 146.600 -24,9% față de anul precedent 146.620 207.203 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 60.583 64.982
2021 195.288 +27.798,3% față de anul precedent 195.297 8.469 186.828 +102.552,8% față de anul precedent 180.969 +111.609,3% față de anul precedent 0 0
2020 700 0,0% față de anul precedent 700 518 182 162 0 0
2019 700 700 2.454 0 0 1.754 1.775

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 473.502 269.968 743.470 0 249.693 20.275
2023 642.984 140.960 783.944 0 117.163 23.797
2022 376.640 111.934 488.574 0 33.361 78.573
2021 150.000 174.614 324.614 0 17.819 156.795
2020 0 804 804 0 0 804
2019 0 713 713 0 0 713

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 398.637 -12,1% față de anul precedent 344.833 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 453.288 +21,2% față de anul precedent 330.656 Neraportat 3
2022 374.000 +157,8% față de anul precedent 114.574 Neraportat 0
2021 145.057 +6.442,9% față de anul precedent 179.557 Neraportat 0
2020 2.217 -3,1% față de anul precedent -1.413 Neraportat 0
2019 2.288 -1.575 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 530.773 RON. Profit: 14.177 RON

Cifra de afaceri: 530.773 RON. Profit: 14.177 RON

Cifra de afaceri
530.773 RON +12.86% față de anul precedent
Profit net
14.177 RON -93.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
398.637 RON -12.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 470.284 RON. Profit: 216.082 RON

Cifra de afaceri: 470.284 RON. Profit: 216.082 RON

Cifra de afaceri
470.284 RON +220.79% față de anul precedent
Profit net
216.082 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
453.288 RON +21.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 146.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 146.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
146.600 RON -24.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
64.982 RON
Angajati
0
Datorii
374.000 RON +157.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 195.288 RON. Profit: 180.969 RON

Cifra de afaceri: 195.288 RON. Profit: 180.969 RON

Cifra de afaceri
195.288 RON +27798.29% față de anul precedent
Profit net
180.969 RON +111609.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
145.057 RON +6442.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 162 RON

Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 162 RON

Cifra de afaceri
700 RON 0% față de anul precedent
Profit net
162 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.217 RON -3.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
700 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.775 RON
Angajati
0
Datorii
2.288 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataWIDMUNG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Orş. Haţeg (HUNEDOARA)

WIDMUNG S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Orş. Haţeg (HUNEDOARA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4312, Hunedoara

SIM ROBERTO SRL
CUI: 13770826CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2001-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.547 RON
Profit
153.683 RON
Angajati
2
RESTART MEDIOCONSTRUCT SRL
CUI: 23049534CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2008-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.621 RON
Profit
32.472 RON
Angajati
2
APADU SRL
CUI: 27144270CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2010-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
740.329 RON
Profit
48.781 RON
Angajati
3
HAEMA LOGIC S.R.L.
CUI: 46544701CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2022-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.098 RON
Profit
22.972 RON
Angajati
2
PREST DAICASERV SRL
CUI: 26278141CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2009-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.338.912 RON
Profit
368.267 RON
Angajati
27
MAVIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 38562111CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Sat Romos Com. Romos2017-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Hunedoara

CLAMEC TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40377132CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Sat Mintia Com. Veţel2019-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.860.882 RON
Profit
65.709 RON
Angajati
15
NONA SERVICII PREST S.R.L.
CUI: 40444363CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.810 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TANEX VIVO S.R.L.
CUI: 40361764CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2018-12-28
fara e-Factura

Alte firme din Hunedoara

RBK SOLUTION S.R.L.
CUI: 40423174CAEN: 4520
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.552 RON
Profit
14.212 RON
Angajati
3
MISSYS GUEST HOUSE S.R.L.
CUI: 40416045CAEN: 5520
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
463.977 RON
Profit
85.176 RON
Angajati
2
MUZEU VB TRAINS S.R.L.
CUI: 40299468CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.390 RON
Profit
398.769 RON
Angajati
0
ROLIS FOREST SRL
CUI: 38405184CAEN: 1610
Activ
HUNEDOARA, Sat Romos Com. Romos2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
498.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
TOTAL LAND CADASTRU S.R.L.
CUI: 42181913CAEN: 7112
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.139 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul WIDMUNG S.R.L.?

CUI-ul WIDMUNG S.R.L. este 40424064.

Unde este sediul WIDMUNG S.R.L.?

WIDMUNG S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Orş. Haţeg, Str. Florilor nr. 1, 335500, Orş. Haţeg, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata WIDMUNG S.R.L.?

WIDMUNG S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a WIDMUNG S.R.L. in 2024?

In 2024, WIDMUNG S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 530.773 RON.

Cati angajati are WIDMUNG S.R.L.?

WIDMUNG S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are WIDMUNG S.R.L.?

WIDMUNG S.R.L. are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat WIDMUNG S.R.L. in 2024?

WIDMUNG S.R.L. a inregistrat un profit net de 14.177 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.