Activ

HUNEDAVA PARC S.R.L.

CUI: 40456970
CIF: 40456970
Reg. Com.: J20/138/2019
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:31

Despre HUNEDAVA PARC S.R.L.

HUNEDAVA PARC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HUNEDAVA PARC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.000 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-60.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.000 RON in 2019 la 9.000 RON in 2024. Datoriile raportate (255.204 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.000 RON
Venituri totale
25.819 RON
Cheltuieli totale
54.338 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
79.590 RON
Active circulante
39.123 RON
Stocuri
5.300 RON
Creanțe
33.008 RON
Casa & conturi bănci
815 RON
Capital propriu
-270.766 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Pietroasa nr. 13, 330119
Telefon0728290701

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Pietroasa nr. 13, 330119
Cod poștal: 330119
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Pietroasa nr. 13, 330119
Cod postal
330119
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.000 RON
Rezultat net
-28.767 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.000 RON 23.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 25.819 RON 65.351 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 54.338 RON 173.310 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 28.519 RON 107.959 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 28.767 RON 108.189 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.590 RON 87.103 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.123 RON 73.640 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 118.713 RON 160.743 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.300 RON 5.300 RON
CreanțeSume de încasat 33.008 RON 55.908 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 815 RON 12.432 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 255.204 RON 261.246 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -270.766 RON -241.999 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active118.713RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

215,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale118.713 RON
Datorii totale255.204 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-228,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.000 -60,9% față de anul precedent 25.819 54.338 0 0 28.519 28.767
2023 23.000 -7,4% față de anul precedent 65.351 173.310 0 0 107.959 108.189
2022 24.840 -70,2% față de anul precedent 55.033 147.529 0 0 92.496 92.744
2021 83.392 +53,0% față de anul precedent 128.815 137.987 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.172 10.006
2020 54.500 +990,0% față de anul precedent 59.366 39.553 19.813 19.268 0 0
2019 5.000 5.000 5.386 0 0 386 536

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.590 39.123 118.713 5.300 33.008 815
2023 87.103 73.640 160.743 5.300 55.908 12.432
2022 106.951 69.429 176.380 5.300 55.900 8.229
2021 128.095 104.427 232.522 5.300 52.500 46.627
2020 142.223 56.963 199.186 0 55.000 1.963
2019 143 7.241 7.384 0 5.000 2.241

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 255.204 -2,3% față de anul precedent -270.766 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2023 261.246 +75,5% față de anul precedent -241.999 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 148.853 +63,5% față de anul precedent -133.817 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 91.059 -49,5% față de anul precedent -41.073 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2020 180.254 +2.234,9% față de anul precedent 18.932 Neraportat 1
2019 7.720 -336 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.000 RON -60.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.767 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
255.204 RON -2.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 23.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.000 RON -7.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
108.189 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
261.246 RON +75.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.840 RON -70.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
92.744 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
148.853 RON +63.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 83.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 83.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
83.392 RON +53.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.006 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
91.059 RON -49.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 54.500 RON. Profit: 19.268 RON

Cifra de afaceri: 54.500 RON. Profit: 19.268 RON

Cifra de afaceri
54.500 RON +990% față de anul precedent
Profit net
19.268 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
180.254 RON +2234.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
536 RON
Angajati
0
Datorii
7.720 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHUNEDAVA PARC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

HUNEDAVA PARC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Hunedoara

SOV-LU RENT GAMES S.R.L.
CUI: 39579111CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani2018-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.008 RON
Profit
6.897 RON
Angajati
0
DOI FRAŢI DESIGN SRL
CUI: 25897131CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad2009-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.030 RON
Profit
2.556 RON
Angajati
0
HANUL HUNIAZILOR S.R.L.
CUI: 26529766CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.053 RON
Profit
8.573 RON
Angajati
0
JESSY PINK S.R.L.
CUI: 46404309CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Orăştie2022-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Hunedoara

VATRA MARINCESC S.R.L.
CUI: 40425299CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Sat Ohaba Streiului Orş. Călan2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GOLDEN LISARD S.R.L.
CUI: 40476659CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.615 RON
Profit
132.066 RON
Angajati
5
GEORGIS PARTY S.R.L.
CUI: 40409064CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.075 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VEF FOR KIDS S.R.L.
CUI: 40677920CAEN: 9329
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.802 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Hunedoara

AMARETTO DELICE S.R.L.
CUI: 40463519CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Sat Ruşi Com. Bretea Română2019-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.930 RON
Profit
1.101 RON
Angajati
4
FLOVAL SERVICE MOTOR S.R.L.
CUI: 40437250CAEN: 4782
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.903 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARPE ALMA S.R.L.
CUI: 40597111CAEN: 4312
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PET GLAM BY DIANA.J S.R.L.
CUI: 42358285CAEN: 9699
Activ
HUNEDOARA, Orş. Simeria2020-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.317 RON
Profit
1.166 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HUNEDAVA PARC S.R.L.?

CUI-ul HUNEDAVA PARC S.R.L. este 40456970.

Unde este sediul HUNEDAVA PARC S.R.L.?

HUNEDAVA PARC S.R.L. are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Str. Pietroasa nr. 13, 330119, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata HUNEDAVA PARC S.R.L.?

HUNEDAVA PARC S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HUNEDAVA PARC S.R.L. in 2024?

In 2024, HUNEDAVA PARC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.000 RON.

Cati angajati are HUNEDAVA PARC S.R.L.?

HUNEDAVA PARC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HUNEDAVA PARC S.R.L.?

HUNEDAVA PARC S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat HUNEDAVA PARC S.R.L. in 2024?

HUNEDAVA PARC S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 28.767 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.