Radiat

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.

CUI: 40465935
CIF: 40465935
Reg. Com.: J30/119/2019
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 ianuarie 2019 · 7 ani
Radiată din: 23 martie 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 22:28

Despre IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lazuri Com. Lazuri, judetul SATU MARE, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).

In 2024, IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
1.093 RON
Cheltuieli totale
1.706 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.539 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.539 RON
Capital propriu
-9.956 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri, LAZURI nr. 881M, 447170
Telefon0754040466

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri, LAZURI nr. 881M, 447170
Cod poștal: 447170
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri, LAZURI nr. 881M, 447170
Cod postal
447170
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
23 martie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 23.03.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-613 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.093 RON 95.885 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.706 RON 77.157 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 18.728 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 15.732 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 613 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 613 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.539 RON 51.691 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.539 RON 51.691 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 50.036 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.539 RON 1.655 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 345 RON 48.793 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.956 RON -9.343 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.539RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.539 RON
Datorii totale345 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-646,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 1.093 1.706 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 613 613
2023 0 -100,0% față de anul precedent 95.885 77.157 18.728 15.732 0 0
2022 8.593 -9,6% față de anul precedent 62.535 145.094 0 0 82.559 82.646
2021 9.503 -19,0% față de anul precedent 81.588 191.875 0 0 110.287 110.382
2020 11.731 47.449 136.704 0 0 89.255 89.365
2019 0 0 2.882 0 0 2.882 2.882

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.539 1.539 0 0 1.539
2023 0 51.691 51.691 0 50.036 1.655
2022 76.314 629 76.943 0 66 563
2021 130.182 7.403 137.585 0 4.493 2.910
2020 184.050 26.476 210.526 0 14.080 12.396
2019 354 445 799 0 169 276

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 345 -99,3% față de anul precedent -9.956 Neraportat 0
2023 48.793 -83,5% față de anul precedent -9.343 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 295.909 +34,5% față de anul precedent -285.075 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2021 220.037 +65,2% față de anul precedent -202.429 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 133.216 +3.727,0% față de anul precedent -92.047 Neraportat 3
2019 3.481 -2.682 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LCLOREDANA CRISTINA ARDELEANUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 11051/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
613 RON
Angajati
0
Datorii
345 RON -99.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 15.732 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 15.732 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
15.732 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
48.793 RON -83.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.593 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.593 RON -9.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
82.646 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
295.909 RON +34.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.503 RON -18.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
110.382 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
220.037 RON +65.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.731 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.731 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.731 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
89.365 RON
Angajati
3
Datorii
133.216 RON +3726.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.882 RON
Angajati
0
Datorii
3.481 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIANIC & CRIS BUILDING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Lazuri Com. Lazuri (SATU MARE)

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Lazuri Com. Lazuri (SATU MARE)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.032026Radiere · Buletin 11051/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.
CUI
40465935
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
23.03.2026
Registrul Comerțului
J30/119/2019
EUID
ROONRC.J30/119/2019
Sediu
Jud. Satu Mare, Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Nr. 881M
Județ
Satu Mare
Număr încheiere
238092
Data încheierii
20.03.2026
Număr dosar
1092732
Data dosarului
12.03.2026
Tribunal
Satu
Registrator
Maria Frînco
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 11051/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4120, Satu Mare

EURAS SRL
CUI: 6661206CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.225.328 RON
Profit
3.977.548 RON
Angajati
45
ENGIL HOLDING S.R.L.
CUI: 29330996CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Prilog Com. Oraşu Nou2011-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.500.503 RON
Profit
15.611.638 RON
Angajati
17
PB PROJECTS S.R.L.
CUI: 38107501CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Prilog Com. Oraşu Nou2017-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.355.519 RON
Profit
14.262.564 RON
Angajati
2
PRO DIMENSION CONTRACTS S.R.L.
CUI: 21568268CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Târşolţ Com. Târşolţ2007-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.009.815 RON
Profit
8.747.090 RON
Angajati
32
SIRA CONS S.R.L.
CUI: 20691202CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2007-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.566.888 RON
Profit
230.745 RON
Angajati
13
SEBASTIAN PRESTIGE S.R.L.
CUI: 39851088CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2018-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.253.703 RON
Profit
2.015.600 RON
Angajati
10
LUK RESIDENCE S.R.L.
CUI: 43266791CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Dorolţ Com. Dorolţ2020-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.646.220 RON
Profit
935.449 RON
Angajati
3
RCC ROLAND CORP CONST S.R.L.
CUI: 42824865CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2020-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.227.576 RON
Profit
961.507 RON
Angajati
25
ANTRO IMOB SRL
CUI: 37006207CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.098.206 RON
Profit
0 RON
Angajati
33
INVESTTRIM SRL
CUI: 33644970CAEN: 4120
Activ
SATU MARE, Sat Gherţa Mică Com. Gherţa Mică2014-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.074.997 RON
Profit
279.560 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.?

CUI-ul IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. este 40465935.

Unde este sediul IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.?

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Sat Lazuri Com. Lazuri, LAZURI nr. 881M, 447170, Sat Lazuri Com. Lazuri, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.?

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. in 2024?

In 2024, IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are IANIC & CRIS BUILDING S.R.L.?

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. in 2024?

IANIC & CRIS BUILDING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 613 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.