Activ

SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 40469546
CIF: 40469546
Reg. Com.: F2019000020149
CAEN: 4333
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 16:43

Despre SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Zăbala Com. Zăbala, judetul COVASNA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor" (cod CAEN 4333), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4333, Covasna

PROVECTUS BUILDING S.R.L.
CUI: 36117126CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Sat Arcuş Com. Arcuş2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.283.887 RON
Profit
62.882 RON
Angajati
8
EUROȘAPĂ S.R.L.
CUI: 34318840CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2015-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.897.919 RON
Profit
543.916 RON
Angajati
6
EMPLASTRUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44929051CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Sat Malnaş Com. Malnaş2021-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
877.360 RON
Profit
12.615 RON
Angajati
2
FANNAMY S.R.L.
CUI: 41361045CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2019-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.120 RON
Profit
165.461 RON
Angajati
1
DEYANA SHIP S.R.L.
CUI: 39590330CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Sat Sita Buzăului Com. Sita Buzăului2018-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.918 RON
Profit
5.170 RON
Angajati
1
MLK EPIT TEAM S.R.L.
CUI: 46992721CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Sat Lunga Mun. Târgu Secuiesc2022-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
188.400 RON
Profit
19.419 RON
Angajati
3
ROBYNS BBE S.R.L.
CUI: 36350805CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2016-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.907 RON
Profit
37.777 RON
Angajati
2
BRAND BMI GARTEN S.R.L.
CUI: 45536115CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Sat Sita Buzăului Com. Sita Buzăului2022-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.230 RON
Profit
8.834 RON
Angajati
1
LEV-CONS S.R.L.
CUI: 48596715CAEN: 4333
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2023-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.246 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 40469546.

Cand a fost infiintata SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SZŰCS TIBOR-ZOLTAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4333 (Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.