Activ e‑Factură

MYH SHARE S.R.L.

CUI: 40476225
CIF: 40476225
Reg. Com.: J38/128/2019
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:02

Despre MYH SHARE S.R.L.

MYH SHARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MYH SHARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 56.354 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 61.359 RON in 2019 la 56.354 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
56.354 RON
Venituri totale
56.354 RON
Cheltuieli totale
68.392 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
875 RON
Active circulante
47.618 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
47.618 RON
Capital propriu
44.710 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Bradului nr. 8, 240067

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Bradului nr. 8, 240067
Cod poștal: 240067
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Bradului nr. 8, 240067
Cod postal
240067
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.01.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
56.354 RON
Rezultat net
-12.514 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 56.354 RON 88.316 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 56.354 RON 156.998 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.392 RON 115.586 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 41.412 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 39.842 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 12.038 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.514 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 875 RON 4.500 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.618 RON 59.541 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.493 RON 64.041 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.618 RON 59.541 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.783 RON 6.818 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.710 RON 57.223 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.493RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.493 RON
Datorii totale3.783 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 56.354 -36,2% față de anul precedent 56.354 68.392 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.038 12.514
2023 88.316 +3,1% față de anul precedent 156.998 115.586 41.412 +3,9% față de anul precedent 39.842 +7,2% față de anul precedent 0 0
2022 85.684 +12,0% față de anul precedent 90.484 50.642 39.842 +3,5% față de anul precedent 37.181 +0,4% față de anul precedent 0 0
2021 76.496 +25,0% față de anul precedent 82.186 43.693 38.493 +7,6% față de anul precedent 37.036 +7,5% față de anul precedent 0 0
2020 61.205 -0,3% față de anul precedent 75.148 39.357 35.791 +30,5% față de anul precedent 34.453 +34,7% față de anul precedent 0 0
2019 61.359 61.359 33.935 27.424 25.583 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 875 47.618 48.493 0 0 47.618
2023 4.500 59.541 64.041 0 0 59.541
2022 11.992 29.204 41.196 0 0 29.204
2021 19.415 54.146 73.561 0 0 54.146
2020 5.512 31.264 36.776 0 0 31.264
2019 13.744 14.106 27.850 0 0 14.106

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.783 -44,5% față de anul precedent 44.710 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.818 +78,7% față de anul precedent 57.223 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.815 +103,8% față de anul precedent 37.381 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.872 -11,8% față de anul precedent 71.689 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.123 +2,7% față de anul precedent 34.653 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.067 25.783 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 56.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.354 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.354 RON -36.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.514 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.783 RON -44.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 88.316 RON. Profit: 39.842 RON

Cifra de afaceri: 88.316 RON. Profit: 39.842 RON

Cifra de afaceri
88.316 RON +3.07% față de anul precedent
Profit net
39.842 RON +7.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.818 RON +78.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 85.684 RON. Profit: 37.181 RON

Cifra de afaceri: 85.684 RON. Profit: 37.181 RON

Cifra de afaceri
85.684 RON +12.01% față de anul precedent
Profit net
37.181 RON +0.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.815 RON +103.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 76.496 RON. Profit: 37.036 RON

Cifra de afaceri: 76.496 RON. Profit: 37.036 RON

Cifra de afaceri
76.496 RON +24.98% față de anul precedent
Profit net
37.036 RON +7.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.872 RON -11.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 61.205 RON. Profit: 34.453 RON

Cifra de afaceri: 61.205 RON. Profit: 34.453 RON

Cifra de afaceri
61.205 RON -0.25% față de anul precedent
Profit net
34.453 RON +34.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.123 RON +2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 61.359 RON. Profit: 25.583 RON

Cifra de afaceri: 61.359 RON. Profit: 25.583 RON

Cifra de afaceri
61.359 RON
Profit net
25.583 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.067 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMYH SHARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

MYH SHARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Vâlcea

PYF TAXI S.R.L.
CUI: 23831343CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2008-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.875 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVELIN NICOL TAXI S.R.L.
CUI: 43274050CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.886 RON
Profit
4.478 RON
Angajati
1
BĂJI IONUŢ S.R.L.
CUI: 39852075CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.395 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TIAGEO SRL
CUI: 15470752CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2003-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.982 RON
Profit
14.288 RON
Angajati
0
FAN SRL
CUI: 4477127CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.611 RON
Profit
18.460 RON
Angajati
1
RIS TAX S.R.L.
CUI: 36886960CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Vâlcea

VERY TAXI S.R.L.
CUI: 40467391CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.082 RON
Profit
6.902 RON
Angajati
0
FLORI FOX S.R.L.
CUI: 40780991CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Orş. Băile Olăneşti2019-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.651 RON
Profit
4.792 RON
Angajati
0
NISTOR TAXI S.R.L.-D.
CUI: 40064127CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi2018-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.940 RON
Profit
26.800 RON
Angajati
1
TICANU TAXLA S.R.L.
CUI: 40788855CAEN: 4932
Activ
VÂLCEA, Orş. Călimăneşti2019-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

MOTORCLEAN CĂTĂ S.R.L.
CUI: 40476233CAEN: 4520
Activ
VÂLCEA, Sat Măldăreşti Com. Măldăreşti2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.055 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
APICBAD S.R.L.
CUI: 40457665CAEN: 1089
Activ
VÂLCEA, Sat Zătreni Com. Zătreni2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.907 RON
Profit
11.783 RON
Angajati
1
CASIA MED S.R.L.
CUI: 40488220CAEN: 8622
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.636 RON
Profit
196.729 RON
Angajati
1
KATSERV COM S.R.L.
CUI: 40336051CAEN: 4312
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.988 RON
Profit
4.812 RON
Angajati
2
ONE PICTURE S.R.L.
CUI: 40664806CAEN: 7420
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.671 RON
Profit
5.042 RON
Angajati
0
CCI LOGISTIC TIN S.R.L.
CUI: 42537450CAEN: 7112
Activ
VÂLCEA, Orş. Brezoi2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
962.882 RON
Profit
164.024 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MYH SHARE S.R.L.?

CUI-ul MYH SHARE S.R.L. este 40476225.

Unde este sediul MYH SHARE S.R.L.?

MYH SHARE S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Aleea Bradului nr. 8, 240067, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata MYH SHARE S.R.L.?

MYH SHARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MYH SHARE S.R.L. in 2024?

In 2024, MYH SHARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 56.354 RON.

Cati angajati are MYH SHARE S.R.L.?

MYH SHARE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MYH SHARE S.R.L.?

MYH SHARE S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat MYH SHARE S.R.L. in 2024?

MYH SHARE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.514 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.