Activ Plătitor TVAe‑Factură

PASIANET S.R.L.

CUI: 40481175
CIF: RO40481175
Reg. Com.: J05/288/2019
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:09

Despre PASIANET S.R.L.

PASIANET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Aleşd, judetul BIHOR, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PASIANET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 100.169 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-82.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
100.169 RON
Venituri totale
118.984 RON
Cheltuieli totale
129.125 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
15.064 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
12.278 RON
Casa & conturi bănci
2.786 RON
Capital propriu
-9.700 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Orş. Aleşd, Str. Nucului nr. 5U, 415100
Telefon0724015845

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Orş. Aleşd, Str. Nucului nr. 5U, 415100
Cod poștal: 415100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Orş. Aleşd, Str. Nucului nr. 5U, 415100
Cod postal
415100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
100.169 RON
Rezultat net
-12.824 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 100.169 RON 580.128 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 118.984 RON 657.839 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 129.125 RON 600.925 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 56.914 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 50.851 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.141 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 12.824 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 8.402 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 15.064 RON 123.811 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 15.064 RON 132.213 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 16.735 RON
CreanțeSume de încasat 12.278 RON 70.403 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.786 RON 36.673 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.764 RON 88.465 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.700 RON 51.124 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active15.064RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

164,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale15.064 RON
Datorii totale24.764 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,61 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-64,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 100.169 -82,7% față de anul precedent 118.984 129.125 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.141 12.824
2023 580.128 +2,8% față de anul precedent 657.839 600.925 56.914 -5,4% față de anul precedent 50.851 -8,0% față de anul precedent 0 0
2022 564.250 +31,0% față de anul precedent 601.916 541.733 60.183 -75,3% față de anul precedent 55.260 -77,1% față de anul precedent 0 0
2021 430.677 +60,1% față de anul precedent 559.373 315.391 243.982 +1.256,4% față de anul precedent 241.454 +1.461,2% față de anul precedent 0 0
2020 269.050 278.471 260.483 17.988 15.466 0 0
2019 0 0 12.107 0 0 12.107 12.107

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 15.064 15.064 0 12.278 2.786
2023 8.402 123.811 132.213 16.735 70.403 36.673
2022 37.577 141.382 178.959 19.859 13.368 108.155
2021 75.155 277.949 353.104 6.399 240.453 31.097
2020 112.733 117.838 230.571 6.484 0 111.354
2019 150.310 53.710 204.020 53.075 0 635

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.764 -72,0% față de anul precedent -9.700 Neraportat 1 -80,0% față de anul precedent
2023 88.465 +9,1% față de anul precedent 51.124 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 81.108 +146,3% față de anul precedent 60.273 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2021 32.936 -85,5% față de anul precedent 245.013 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 227.012 +5,1% față de anul precedent 3.559 Neraportat 4
2019 215.927 -11.907 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 100.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.169 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.169 RON -82.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.824 RON
Angajati
1 -80% față de anul precedent
Datorii
24.764 RON -72.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 580.128 RON. Profit: 50.851 RON

Cifra de afaceri: 580.128 RON. Profit: 50.851 RON

Cifra de afaceri
580.128 RON +2.81% față de anul precedent
Profit net
50.851 RON -7.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
88.465 RON +9.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 564.250 RON. Profit: 55.260 RON

Cifra de afaceri: 564.250 RON. Profit: 55.260 RON

Cifra de afaceri
564.250 RON +31.01% față de anul precedent
Profit net
55.260 RON -77.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
81.108 RON +146.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 430.677 RON. Profit: 241.454 RON

Cifra de afaceri: 430.677 RON. Profit: 241.454 RON

Cifra de afaceri
430.677 RON +60.07% față de anul precedent
Profit net
241.454 RON +1461.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
32.936 RON -85.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 269.050 RON. Profit: 15.466 RON

Cifra de afaceri: 269.050 RON. Profit: 15.466 RON

Cifra de afaceri
269.050 RON
Profit net
15.466 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
227.012 RON +5.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.107 RON
Angajati
0
Datorii
215.927 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPASIANET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Orş. Aleşd (BIHOR)

PASIANET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Orş. Aleşd (BIHOR)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Bihor

ACTIV SOUND S.R.L.
CUI: 35316872CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2015-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.321 RON
Profit
8.092 RON
Angajati
1
MEZAMIN IMPEX SRL
CUI: 5277453CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.992 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KIDOPIA CENTER S.R.L.
CUI: 46671489CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.882 RON
Profit
27.051 RON
Angajati
0
CREATIV PLAY S.R.L.
CUI: 40221051CAEN: 9610
Activ
BIHOR, Sat Sântelec Com. Hidişelu de Sus2018-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.706 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANNA JUNIOR SRL
CUI: 24355833CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.222 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SALINA RESPIRO S.R.L.
CUI: 24490732CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2008-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Bihor

BIONIX PLAYROOM S.R.L.
CUI: 40454987CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.210 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRRD HAPPY PLANET S.R.L.
CUI: 40497899CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Ţigăneştii de Beiuş Com. Drăgăneşti2019-01-28
fara e-Factura
FIREWORKS EVENTS S.R.L.
CUI: 40452293CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Loc. Peştiş Orş. Aleşd2019-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.965 RON
Profit
9.324 RON
Angajati
0
RACKATOUR S.R.L.
CUI: 40503133CAEN: 9329
Activ
BIHOR, Sat Diosig Com. Diosig2019-01-28
fara e-Factura

Alte firme din Bihor

AVIAŢIE INVEST S.R.L.
CUI: 40481205CAEN: 6812
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.055.288 RON
Profit
655.252 RON
Angajati
0
MARACLIN PROMPT S.R.L.
CUI: 40470583CAEN: 9601
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
APEXOR S.R.L.
CUI: 40423719CAEN: 7112
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.098.220 RON
Profit
82.702 RON
Angajati
3
ROUTE DN19 S.R.L.
CUI: 40547130CAEN: 5610
Activ
BIHOR, Orş. Valea lui Mihai2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.997.404 RON
Profit
54.908 RON
Angajati
10
ART ACTIVE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39798286CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.346 RON
Profit
17.962 RON
Angajati
5
EURO MED TIM S.R.L.
CUI: 41384596CAEN: 8621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.128 RON
Profit
17.090 RON
Angajati
1
GMC BRANDING SRL
CUI: 27026924CAEN: 1813
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.187 RON
Profit
3.994 RON
Angajati
1
NATOLI CONCEPT S.R.L.
CUI: 48674619CAEN: 9602
Activ
BIHOR, Sat Căbeşti Com. Căbeşti2023-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.527 RON
Profit
2.231 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PASIANET S.R.L.?

CUI-ul PASIANET S.R.L. este 40481175.

Unde este sediul PASIANET S.R.L.?

PASIANET S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Orş. Aleşd, Str. Nucului nr. 5U, 415100, Orş. Aleşd, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata PASIANET S.R.L.?

PASIANET S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PASIANET S.R.L. in 2024?

In 2024, PASIANET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 100.169 RON.

Cati angajati are PASIANET S.R.L.?

PASIANET S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PASIANET S.R.L.?

PASIANET S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PASIANET S.R.L. in 2024?

PASIANET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 12.824 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.