Fabricarea de mâncărururi preparate
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 00:44
Despre SOCOSA JUNIOR S.R.L.
SOCOSA JUNIOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bocşa, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mâncărururi preparate" (cod CAEN 1085), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din aprilie 2026).
In 2024, SOCOSA JUNIOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 37.126 RON
- Cheltuieli totale
- 37.126 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 43.496 RON
- Active circulante
- 81 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 81 RON
- Capital propriu
- -15.405 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. Ion Vidu nr. 50, 325300
- Cod postal
- 325300
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 1 aprilie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 01.04.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 29 februarie 2024
- Data radiere
- 1 aprilie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2020 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | An precedent indisponibil |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | Neraportat |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 37.126 RON | Neraportat |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 37.126 RON | Neraportat |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | Neraportat |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | Neraportat |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | Neraportat |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 43.496 RON | Neraportat |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 81 RON | Neraportat |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 43.577 RON | Neraportat |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | Neraportat |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | Neraportat |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 81 RON | Neraportat |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 7.486 RON | Neraportat |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -15.405 RON | Neraportat |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | Neraportat |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,01 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -35,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 37.126 | 37.126 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 | 37.126 | 114.083 | 0 | 0 | 76.957 | 76.957 |
| 2020 | 0 | 0 | 9.803 | 0 | 0 | 9.803 | 9.803 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 43.496 | 81 | 43.577 | 0 | 0 | 81 |
| 2021 | 154.874 | 81 | 154.955 | 0 | 0 | 81 |
| 2020 | 192.000 | 200.000 | 392.000 | 0 | 200.000 | 0 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.486 -90,5% față de anul precedent | -15.405 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 78.641 -61,0% față de anul precedent | -86.560 | Neraportat | 6 |
| 2020 | 201.603 | -9.603 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GMGIANINA- MARIA LINTENMAIER | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
7 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12484/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 7.486 RON -90.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 76.957 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 78.641 RON -60.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 9.803 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 201.603 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSOCOSA JUNIOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Orş. Bocşa (CARAŞ-SEVERIN)
SOCOSA JUNIOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1085 in Orş. Bocşa (CARAŞ-SEVERIN)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
01.042026Mentiune · Buletin 12484/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- SOCOSA JUNIOR S.R.L.
- CUI
- 40486881
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 01.04.2026
- Registrul Comerțului
- J11/75/2019
- EUID
- ROONRC.J11/75/2019
- Sediu
- Jud. Caraş-Severin, Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Strada ION VIDU, Nr. 50
- Județ
- Caraş-Severin
- Număr încheiere
- 269467
- Data încheierii
- 31.03.2026
- Număr dosar
- 1341181
- Data dosarului
- 27.03.2026
- Tribunal
- Caras
- Registrator
- Mihaela-Simona Coclea
Subiecte
radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 12484/2026 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 1085, Caraş-Severin
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SOCOSA JUNIOR S.R.L.?
CUI-ul SOCOSA JUNIOR S.R.L. este 40486881.
Unde este sediul SOCOSA JUNIOR S.R.L.?
SOCOSA JUNIOR S.R.L. are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa, Str. Ion Vidu nr. 50, 325300, Orş. Bocşa, judetul CARAŞ-SEVERIN.
Cand a fost infiintata SOCOSA JUNIOR S.R.L.?
SOCOSA JUNIOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SOCOSA JUNIOR S.R.L. in 2024?
In 2024, SOCOSA JUNIOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are SOCOSA JUNIOR S.R.L.?
SOCOSA JUNIOR S.R.L. are codul CAEN principal 1085 (Fabricarea de mâncărururi preparate).
Ce profit a inregistrat SOCOSA JUNIOR S.R.L. in 2024?
SOCOSA JUNIOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.