Activ Plătitor TVAe‑Factură

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.

CUI: 40509071
CIF: RO40509071
Reg. Com.: J2019000944407
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 06:58

Despre LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.686.069 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+54.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.753.047 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 21, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 3.867.324 RON in 2019 la 3.686.069 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2026.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.686.069 RON
Venituri totale
3.686.270 RON
Cheltuieli totale
1.853.752 RON
Profit brut
1.832.518 RON
Profit net
1.753.047 RON
Marja profit net
47,56%
Active imobilizate
131.618 RON
Active circulante
2.164.329 RON
Stocuri
64.835 RON
Creanțe
2.076.564 RON
Casa & conturi bănci
22.930 RON
Capital propriu
1.753.287 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Neajlovului nr. 2, 13364
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Neajlovului nr. 2, 13364
Cod poștal: 13364
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Neajlovului nr. 2, 13364
Detalii
PARTER
Cod postal
13364
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 08.02.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2026)
TVA la incasare
1 mai 2019 - 1 mai 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.686.069 RON
Rezultat net
1.753.047 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.686.069 RON 2.386.504 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.686.270 RON 2.386.504 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.853.752 RON 2.864.587 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.832.518 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.753.047 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 478.083 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 501.471 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 131.618 RON 218.147 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.164.329 RON 507.040 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.295.947 RON 725.187 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 64.835 RON 64.115 RON
CreanțeSume de încasat 2.076.564 RON 376.149 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.930 RON 66.776 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 542.660 RON 344.832 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.753.287 RON 380.355 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 21 persoane 29 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.295.947RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.295.947 RON
Datorii totale542.660 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
76,4 %Profit net / active totale
ROE
100,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,99 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
76,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.686.069 +54,5% față de anul precedent 3.686.270 1.853.752 1.832.518 1.753.047 0 0
2023 2.386.504 -48,9% față de anul precedent 2.386.504 2.864.587 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 478.083 501.471
2022 4.670.289 +61,4% față de anul precedent 4.705.993 2.204.989 2.501.004 +81,6% față de anul precedent 2.461.677 +82,6% față de anul precedent 0 0
2021 2.893.474 -12,9% față de anul precedent 2.909.974 1.532.830 1.377.144 -22,3% față de anul precedent 1.348.058 -22,5% față de anul precedent 0 0
2020 3.322.007 -14,1% față de anul precedent 3.322.007 1.549.506 1.772.501 -16,2% față de anul precedent 1.740.415 -16,1% față de anul precedent 0 0
2019 3.867.324 3.867.940 1.753.783 2.114.157 2.075.477 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 131.618 2.164.329 2.295.947 64.835 2.076.564 22.930
2023 218.147 507.040 725.187 64.115 376.149 66.776
2022 312.767 3.041.815 3.354.582 49.210 1.208.424 1.784.181
2021 191.000 1.732.252 1.923.252 21.448 578.837 1.131.967
2020 77.688 1.946.072 2.023.760 21.417 935.610 989.045
2019 -406 2.423.566 2.423.160 500 61.080 2.361.986

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 542.660 +57,4% față de anul precedent 1.753.287 Neraportat 21 -27,6% față de anul precedent
2023 344.832 -61,4% față de anul precedent 380.355 Neraportat 29 -21,6% față de anul precedent
2022 892.665 +55,3% față de anul precedent 2.461.917 Neraportat 37 +37,0% față de anul precedent
2021 574.954 +103,1% față de anul precedent 1.348.298 Neraportat 27 -12,9% față de anul precedent
2020 283.105 -18,5% față de anul precedent 1.740.655 Neraportat 31 -24,4% față de anul precedent
2019 347.483 2.075.677 Neraportat 41

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.686.069 RON. Profit: 1.753.047 RON

Cifra de afaceri: 3.686.069 RON. Profit: 1.753.047 RON

Cifra de afaceri
3.686.069 RON +54.45% față de anul precedent
Profit net
1.753.047 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -27.59% față de anul precedent
Datorii
542.660 RON +57.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.386.504 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.386.504 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.386.504 RON -48.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
501.471 RON
Angajati
29 -21.62% față de anul precedent
Datorii
344.832 RON -61.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.670.289 RON. Profit: 2.461.677 RON

Cifra de afaceri: 4.670.289 RON. Profit: 2.461.677 RON

Cifra de afaceri
4.670.289 RON +61.41% față de anul precedent
Profit net
2.461.677 RON +82.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 +37.04% față de anul precedent
Datorii
892.665 RON +55.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.893.474 RON. Profit: 1.348.058 RON

Cifra de afaceri: 2.893.474 RON. Profit: 1.348.058 RON

Cifra de afaceri
2.893.474 RON -12.9% față de anul precedent
Profit net
1.348.058 RON -22.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -12.9% față de anul precedent
Datorii
574.954 RON +103.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.322.007 RON. Profit: 1.740.415 RON

Cifra de afaceri: 3.322.007 RON. Profit: 1.740.415 RON

Cifra de afaceri
3.322.007 RON -14.1% față de anul precedent
Profit net
1.740.415 RON -16.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 -24.39% față de anul precedent
Datorii
283.105 RON -18.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.867.324 RON. Profit: 2.075.477 RON

Cifra de afaceri: 3.867.324 RON. Profit: 2.075.477 RON

Cifra de afaceri
3.867.324 RON
Profit net
2.075.477 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41
Datorii
347.483 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

GEOMINE CONSTRUCT 22 S.R.L.
CUI: 46829644CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.696.849 RON
Profit
1.326.394 RON
Angajati
4
LUXURIA AEDIFICIUM SRL
CUI: 37625475CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.661.344 RON
Profit
50.674 RON
Angajati
33
ADAMS BUILDING CONCEPT S.R.L.
CUI: 41915116CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.708.647 RON
Profit
977.991 RON
Angajati
1
ITEM-V CONSTRUCŢII SRL
CUI: 30810645CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.660.085 RON
Profit
192.068 RON
Angajati
8
WEST CONCEPT STRUCTURE S.R.L.
CUI: 42838844CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.762.274 RON
Profit
2.263.253 RON
Angajati
1
TECHNIC TECHNOSTRADE S.R.L.
CUI: 35171305CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.596.507 RON
Profit
138.428 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

VASSCU INVESTMENT & TRADE S.R.L.
CUI: 40480102CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
-101.532 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALGAN UTIL REZIDENT S.R.L.
CUI: 40534563CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.713 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ASR MIZAR CONSULTING S.R.L.
CUI: 40458920CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.616.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MBC ACTIVE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40564688CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.408.687 RON
Profit
509.108 RON
Angajati
5

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CAVIOR EXPO S.R.L.
CUI: 40509004CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.500 RON
Profit
39.294 RON
Angajati
0
MINADENTAL S.R.L.
CUI: 40509080CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.279 RON
Profit
61.114 RON
Angajati
0
AMRAK ASOCIAT S.R.L.
CUI: 40501248CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.864 RON
Profit
47.982 RON
Angajati
0
OIKO DESIGN S.R.L.
CUI: 40510912CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.264 RON
Profit
62.775 RON
Angajati
1
CARIERA FEROVIARA S.R.L.
CUI: 40473318CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.251 RON
Profit
33.079 RON
Angajati
3
DANYTAN SMART INVEST S.R.L.
CUI: 40544524CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.969 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMART FRUIT LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40248693CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.693 RON
Profit
3.000 RON
Angajati
2
LINGURA PERFECTĂ S.R.L.
CUI: 40745994CAEN: 5520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALFATERM TEAM SRL
CUI: 38342710CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOARGRANE S.R.L.
CUI: 42532330CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.436 RON
Profit
253.865 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.?

CUI-ul LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. este 40509071.

Unde este sediul LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.?

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Neajlovului nr. 2, 13364, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.?

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.686.069 RON.

Cati angajati are LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.?

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 21 salariati in 2024.

Ce activitate are LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L.?

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. in 2024?

LAVIMARCRIS SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.753.047 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.