Activ Plătitor TVA

PIANDBO GRUP S.R.L.

CUI: 40518339
CIF: RO40518339
Reg. Com.: J2019000385237
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:51

Despre PIANDBO GRUP S.R.L.

PIANDBO GRUP S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PIANDBO GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 679.862 RON, in scadere fata de anul precedent (-42.9%). Profitul net inregistrat a fost de 44.757 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 147.605 RON in 2019 la 679.862 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
679.862 RON
Venituri totale
680.414 RON
Cheltuieli totale
633.403 RON
Profit brut
47.011 RON
Profit net
44.757 RON
Marja profit net
6,58%
Active imobilizate
400 RON
Active circulante
200.644 RON
Stocuri
9.945 RON
Creanțe
181.967 RON
Casa & conturi bănci
8.732 RON
Capital propriu
-255.746 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mântuleasa nr. 31, 23961
Detalii adresaparter. biroul nr. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mântuleasa nr. 31, 23961
Cod poștal: 23961
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mântuleasa nr. 31, 23961
Detalii
parter. biroul nr. 1
Cod postal
23961
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.06.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
679.862 RON
Rezultat net
44.757 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 679.862 RON 1.190.120 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 680.414 RON 1.190.523 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 633.403 RON 966.180 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 47.011 RON 224.343 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.757 RON 188.448 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 400 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 200.644 RON 190.732 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 201.044 RON 190.732 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 9.945 RON 22.727 RON
CreanțeSume de încasat 181.967 RON 139.525 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.732 RON 28.480 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 456.790 RON 491.234 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -255.746 RON -300.502 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active201.044RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

227,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale201.044 RON
Datorii totale456.790 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,3 %Profit net / active totale
ROE
-17,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-127,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 679.862 -42,9% față de anul precedent 680.414 633.403 47.011 -79,1% față de anul precedent 44.757 -76,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.190.120 +65,5% față de anul precedent 1.190.523 966.180 224.343 188.448 0 0
2022 718.936 +89,1% față de anul precedent 718.936 945.849 0 0 226.913 234.163
2021 380.293 +142,8% față de anul precedent 380.293 413.044 0 0 32.751 36.555
2020 156.639 +6,1% față de anul precedent 156.639 172.850 0 0 16.211 17.643
2019 147.605 148.933 260.196 0 0 111.263 114.433

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 400 200.644 201.044 9.945 181.967 8.732
2023 0 190.732 190.732 22.727 139.525 28.480
2022 0 139.864 139.864 20.972 104.845 14.047
2021 2.778 70.195 72.973 4.391 29.345 36.459
2020 6.778 17.461 24.239 4.795 10.872 1.794
2019 10.778 78.737 89.515 36.929 41.761 47

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 456.790 -7,0% față de anul precedent -255.746 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 491.234 -21,9% față de anul precedent -300.502 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 628.815 +91,9% față de anul precedent -488.951 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 327.761 +35,2% față de anul precedent -254.788 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 242.472 +19,0% față de anul precedent -218.233 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 203.748 -114.233 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OIOSVALDO IANDOLOdirector generalNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22139/2026schimbare sediu social in alt judet

schimbare sediu social in alt judet

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14681/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 679.862 RON. Profit: 44.757 RON

Cifra de afaceri: 679.862 RON. Profit: 44.757 RON

Cifra de afaceri
679.862 RON -42.87% față de anul precedent
Profit net
44.757 RON -76.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
456.790 RON -7.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.190.120 RON. Profit: 188.448 RON

Cifra de afaceri: 1.190.120 RON. Profit: 188.448 RON

Cifra de afaceri
1.190.120 RON +65.54% față de anul precedent
Profit net
188.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
491.234 RON -21.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 718.936 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 718.936 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
718.936 RON +89.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
234.163 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
628.815 RON +91.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 380.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 380.293 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
380.293 RON +142.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.555 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
327.761 RON +35.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 156.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 156.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
156.639 RON +6.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.643 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
242.472 RON +19.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 147.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 147.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
147.605 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
114.433 RON
Angajati
1
Datorii
203.748 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPIANDBO GRUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PIANDBO GRUP S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.062026Mentiune · Buletin 22139/2026schimbare sediu social in alt judet

schimbare sediu social in alt judet; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PIANDBO GRUP S.R.L.
CUI
40518339
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.06.2026
Registrul Comerțului
J2019000385237
EUID
ROONRC.J2019000385237
Sediu
Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Jud. Ilfov, Strada URANUS, Nr. 40F, camera 1, Bl. 7, Etaj 1,
Județ
Ilfov
Număr încheiere
463926
Data încheierii
09.06.2026
Număr dosar
2246493
Data dosarului
04.06.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Octaviana-Dorela Oniga

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 29.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2246493 din 04.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22139/2026 (PDF)
20.042026Mentiune · Buletin 14681/2026cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; revocare, numire persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PIANDBO GRUP S.R.L.
CUI
40518339
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J2019000385237
EUID
ROONRC.J2019000385237
Sediu
Jud. Ilfov, Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Strada URANUS, Nr. 40F, camera 1, Bl. 7, Etaj 1,
Județ
Ilfov
Număr încheiere
314048
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1522720
Data dosarului
09.04.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Carmen-Ionela Macarescu

Subiecte

cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, revocare, numire persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1522720 din 09.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor din 03.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14681/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

SCA EVENTS PRODUCTION S.R.L.
CUI: 44642614CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
684.258 RON
Profit
514.334 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
672.738 RON
Profit
81.710 RON
Angajati
1
ATLAS FUSION S.R.L.
CUI: 46030352CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
698.486 RON
Profit
354.489 RON
Angajati
1
KIDDY RIDES MACHINES S.R.L.
CUI: 39685090CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
664.449 RON
Profit
114.745 RON
Angajati
1
MARSUPY GAMING CLUB S.R.L.
CUI: 40246846CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
758.093 RON
Profit
45.832 RON
Angajati
0
XPLODE BALLOONS EVENTS S.R.L.
CUI: 47943271CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
593.604 RON
Profit
128.407 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

YANPLAY S.R.L.
CUI: 40491314CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.682 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AMADE ADVENTURE S.R.L.
CUI: 40635240CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.280 RON
Profit
31.350 RON
Angajati
1
SCA GROUP RARFLO S.R.L.
CUI: 40472789CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.029 RON
Profit
56.212 RON
Angajati
1
EVO SPORT & EVENTS S.R.L.
CUI: 40666408CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
891.240 RON
Profit
248.310 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SUN PAYMENTS S.R.L.
CUI: 40518266CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.014.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DOMACO ENGINEERING S.R.L.
CUI: 40518770CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.802 RON
Profit
171.587 RON
Angajati
1
CONICK ZIP FIN-CONSULTING S.R.L.
CUI: 40512760CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.922 RON
Profit
75.948 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.551 RON
Profit
155.942 RON
Angajati
1
RECRUIT HUB CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 40483184CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
480.867 RON
Profit
52.232 RON
Angajati
1
AMG DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 40256190CAEN: 4778
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.065 RON
Profit
19.404 RON
Angajati
1
STEADY LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40746850CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.109 RON
Profit
55.781 RON
Angajati
1
BEGAMA PAN DISTRIBUTION SRL
CUI: 38348259CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.387 RON
Profit
696 RON
Angajati
2
FIRST RAPID SERVICE S.R.L.
CUI: 42538863CAEN: 5229
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PIANDBO GRUP S.R.L.?

CUI-ul PIANDBO GRUP S.R.L. este 40518339.

Unde este sediul PIANDBO GRUP S.R.L.?

PIANDBO GRUP S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mântuleasa nr. 31, 23961, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PIANDBO GRUP S.R.L.?

PIANDBO GRUP S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PIANDBO GRUP S.R.L. in 2024?

In 2024, PIANDBO GRUP S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 679.862 RON.

Cati angajati are PIANDBO GRUP S.R.L.?

PIANDBO GRUP S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PIANDBO GRUP S.R.L.?

PIANDBO GRUP S.R.L. are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PIANDBO GRUP S.R.L. in 2024?

PIANDBO GRUP S.R.L. a inregistrat un profit net de 44.757 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.