Activ

SCDR FAMILY S.R.L.

CUI: 40525492
CIF: 40525492
Reg. Com.: J2019000251048
CAEN: 9603
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 ianuarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:10

Despre SCDR FAMILY S.R.L.

SCDR FAMILY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9603). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SCDR FAMILY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 136.704 RON, in crestere fata de anul precedent (+43.9%). Profitul net inregistrat a fost de 2.477 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 50.260 RON in 2019 la 136.704 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
136.704 RON
Venituri totale
136.704 RON
Cheltuieli totale
132.996 RON
Profit brut
3.708 RON
Profit net
2.477 RON
Marja profit net
1,81%
Active imobilizate
8.514 RON
Active circulante
129.166 RON
Stocuri
16.777 RON
Creanțe
71.771 RON
Casa & conturi bănci
40.618 RON
Capital propriu
120.668 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Gheorghe Asachi nr. 4, 600226

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Gheorghe Asachi nr. 4, 600226
Cod poștal: 600226
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Gheorghe Asachi nr. 4, 600226
Cod postal
600226
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.01.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
136.704 RON
Rezultat net
2.477 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 136.704 RON 95.029 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 136.704 RON 95.029 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 132.996 RON 92.119 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.708 RON 2.910 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.477 RON 1.958 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.514 RON 17.464 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 129.166 RON 112.652 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 137.680 RON 130.116 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16.777 RON 8.803 RON
CreanțeSume de încasat 71.771 RON 78.650 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.618 RON 25.199 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 17.012 RON 11.925 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 120.668 RON 118.191 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active137.680RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale137.680 RON
Datorii totale17.012 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,8 %Profit net / active totale
ROE
2,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 136.704 +43,9% față de anul precedent 136.704 132.996 3.708 +27,4% față de anul precedent 2.477 +26,5% față de anul precedent 0 0
2023 95.029 +4,6% față de anul precedent 95.029 92.119 2.910 1.958 0 0
2022 90.843 -69,0% față de anul precedent 112.522 151.990 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.468 40.376
2021 293.026 +68,1% față de anul precedent 326.845 213.926 112.919 +485,7% față de anul precedent 110.082 +527,7% față de anul precedent 0 0
2020 174.286 +246,8% față de anul precedent 243.107 223.826 19.281 -34,2% față de anul precedent 17.538 -39,1% față de anul precedent 0 0
2019 50.260 128.868 99.576 29.292 28.789 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.514 129.166 137.680 16.777 71.771 40.618
2023 17.464 112.652 130.116 8.803 78.650 25.199
2022 34.127 93.144 127.271 7.670 75.000 10.474
2021 61.002 108.651 169.653 8.642 80.487 19.522
2020 87.877 4.782 92.659 2.496 0 2.286
2019 41.670 54.316 95.986 2.191 0 52.125

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 17.012 +42,7% față de anul precedent 120.668 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 11.925 +8,0% față de anul precedent 118.191 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 11.038 +126,9% față de anul precedent 116.233 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 4.865 -68,5% față de anul precedent 156.609 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 15.440 +28,5% față de anul precedent 46.527 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 12.015 28.989 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 136.704 RON. Profit: 2.477 RON

Cifra de afaceri: 136.704 RON. Profit: 2.477 RON

Cifra de afaceri
136.704 RON +43.86% față de anul precedent
Profit net
2.477 RON +26.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.012 RON +42.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 95.029 RON. Profit: 1.958 RON

Cifra de afaceri: 95.029 RON. Profit: 1.958 RON

Cifra de afaceri
95.029 RON +4.61% față de anul precedent
Profit net
1.958 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.925 RON +8.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 90.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 90.843 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
90.843 RON -69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
40.376 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
11.038 RON +126.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 293.026 RON. Profit: 110.082 RON

Cifra de afaceri: 293.026 RON. Profit: 110.082 RON

Cifra de afaceri
293.026 RON +68.13% față de anul precedent
Profit net
110.082 RON +527.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.865 RON -68.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 174.286 RON. Profit: 17.538 RON

Cifra de afaceri: 174.286 RON. Profit: 17.538 RON

Cifra de afaceri
174.286 RON +246.77% față de anul precedent
Profit net
17.538 RON -39.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
15.440 RON +28.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 50.260 RON. Profit: 28.789 RON

Cifra de afaceri: 50.260 RON. Profit: 28.789 RON

Cifra de afaceri
50.260 RON
Profit net
28.789 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.015 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSCDR FAMILY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9603 in Mun. Bacău (BACĂU)

SCDR FAMILY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9603 in Mun. Bacău (BACĂU)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9603, Bacău

FUNEBRISME IMPEX SRL
CUI: 28487365CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.828 RON
Profit
88.789 RON
Angajati
1
NINA I & A S.R.L.
CUI: 48590356CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Sat Curita Com. Caşin2023-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.874 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SERVICII POMPE FUNEBRE S.R.L.
CUI: 46957350CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Sat Caşin Com. Caşin2022-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.820 RON
Profit
169.449 RON
Angajati
1
POPA FUNERARE SRL
CUI: 33605785CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2014-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.112 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9603, Bacău

DOR & MI COMERCIAL SRL
CUI: 33698334CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2014-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
740.508 RON
Profit
125.916 RON
Angajati
6
TOMBOG AMDR SERV S.R.L.
CUI: 43770666CAEN: 9603
Activ
BACĂU, Sat Asău Com. Asău2021-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.550 RON
Profit
27.000 RON
Angajati
0

Alte firme din Bacău

RETEA CAFE S.R.L.
CUI: 40525484CAEN: 4711
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.680.458 RON
Profit
8.232 RON
Angajati
9
GASMAR INSTAL EXPERT S.R.L.
CUI: 40525514CAEN: 4322
Activ
BACĂU, Sat Gârlenii de Sus Com. Gârleni2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.306 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADENA GROUP PROJECT S.R.L.
CUI: 40534440CAEN: 5630
Activ
BACĂU, Sat Caşin Com. Caşin2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.246 RON
Profit
14.177 RON
Angajati
4
NOBILWOOD PRODUCTION S.R.L.
CUI: 40399084CAEN: 3109
Activ
BACĂU, Orş. Târgu Ocna2019-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
801.286 RON
Profit
23.813 RON
Angajati
16
MASS GLOBAL SOLUTION S.R.L.
CUI: 40631817CAEN: 6310
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.326 RON
Profit
287.723 RON
Angajati
2
ZBR AUTOKOM S.R.L.
CUI: 39011269CAEN: 4782
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
350.289 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROFLUNG-COM SRL
CUI: 4354108CAEN: 4725
Activ
BACĂU, Sat Horgeşti Com. Horgeşti1993-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.747 RON
Profit
36.072 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SCDR FAMILY S.R.L.?

CUI-ul SCDR FAMILY S.R.L. este 40525492.

Unde este sediul SCDR FAMILY S.R.L.?

SCDR FAMILY S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Gheorghe Asachi nr. 4, 600226, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata SCDR FAMILY S.R.L.?

SCDR FAMILY S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SCDR FAMILY S.R.L. in 2024?

In 2024, SCDR FAMILY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 136.704 RON.

Cati angajati are SCDR FAMILY S.R.L.?

SCDR FAMILY S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SCDR FAMILY S.R.L.?

SCDR FAMILY S.R.L. are codul CAEN principal 9603.

Ce profit a inregistrat SCDR FAMILY S.R.L. in 2024?

SCDR FAMILY S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.477 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.