Activ Plătitor TVA

ZORNIC 52 S.R.L.

CUI: 40577190
CIF: RO40577190
Reg. Com.: J22/681/2019
CAEN: 8211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:27

Despre ZORNIC 52 S.R.L.

ZORNIC 52 S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice (cod CAEN 8211). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZORNIC 52 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.943 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-93.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 51.485 RON in 2020 la 11.943 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
11.943 RON
Venituri totale
11.943 RON
Cheltuieli totale
104.722 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
75.644 RON
Active circulante
168.581 RON
Stocuri
2.425 RON
Creanțe
83.294 RON
Casa & conturi bănci
82.862 RON
Capital propriu
234.472 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Silvestru nr. 1

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Silvestru nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Silvestru nr. 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
8 mai 2020
Data reactivare
22 septembrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2020 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
11.943 RON
Rezultat net
-92.898 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 11.943 RON 184.701 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.943 RON 184.936 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 104.722 RON 103.109 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 81.827 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 80.072 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 92.779 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 92.898 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 75.644 RON 112.194 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 168.581 RON 251.727 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 244.225 RON 363.921 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.425 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 83.294 RON 48.620 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.862 RON 203.107 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.753 RON 2.149 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 234.472 RON 361.772 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active244.225RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale244.225 RON
Datorii totale9.753 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
17,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 11.943 -93,5% față de anul precedent 11.943 104.722 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 92.779 92.898
2023 184.701 -8,3% față de anul precedent 184.936 103.109 81.827 -45,0% față de anul precedent 80.072 -44,7% față de anul precedent 0 0
2022 201.332 +65,7% față de anul precedent 201.515 52.758 148.757 +22,0% față de anul precedent 144.744 +21,9% față de anul precedent 0 0
2021 121.493 +136,0% față de anul precedent 125.030 3.123 121.907 +138,2% față de anul precedent 118.699 +139,1% față de anul precedent 0 0
2020 51.485 51.530 350 51.180 49.635 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 75.644 168.581 244.225 2.425 83.294 82.862
2023 112.194 251.727 363.921 0 48.620 203.107
2022 149.380 134.273 283.653 0 52.232 82.041
2021 0 169.595 169.595 0 38.937 130.658
2020 0 51.380 51.380 0 0 51.380

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.753 +353,8% față de anul precedent 234.472 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.149 +10,0% față de anul precedent 361.772 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.954 +84,2% față de anul precedent 281.699 Neraportat 1
2021 1.061 -31,3% față de anul precedent 168.534 Neraportat 0
2020 1.545 49.835 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 11.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.943 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.943 RON -93.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
92.898 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.753 RON +353.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 184.701 RON. Profit: 80.072 RON

Cifra de afaceri: 184.701 RON. Profit: 80.072 RON

Cifra de afaceri
184.701 RON -8.26% față de anul precedent
Profit net
80.072 RON -44.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.149 RON +9.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 201.332 RON. Profit: 144.744 RON

Cifra de afaceri: 201.332 RON. Profit: 144.744 RON

Cifra de afaceri
201.332 RON +65.71% față de anul precedent
Profit net
144.744 RON +21.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.954 RON +84.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 121.493 RON. Profit: 118.699 RON

Cifra de afaceri: 121.493 RON. Profit: 118.699 RON

Cifra de afaceri
121.493 RON +135.98% față de anul precedent
Profit net
118.699 RON +139.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.061 RON -31.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 51.485 RON. Profit: 49.635 RON

Cifra de afaceri: 51.485 RON. Profit: 49.635 RON

Cifra de afaceri
51.485 RON
Profit net
49.635 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.545 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZORNIC 52 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8211 in Mun. Iaşi (IAŞI)

ZORNIC 52 S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8211 in Mun. Iaşi (IAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8211, Iaşi

VALCONT CONSULTING S.R.L.
CUI: 49404230CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRCONSULT S.R.L.
CUI: 50122659CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2024-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
701 RON
Angajati
0
AMC OP S.R.L.
CUI: 49090073CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.606 RON
Profit
28.419 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8211, Iaşi

AMG CONCEPT TRAVEL S.R.L.
CUI: 40556278CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.491 RON
Profit
8.276 RON
Angajati
1
ALMIAN CONSULTING S.R.L.
CUI: 42184863CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Orş. Podu Iloaiei2020-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.825 RON
Profit
104.998 RON
Angajati
1
EDINA ALB SRL
CUI: 37104345CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-02-24
fara e-Factura
DIVINE HEALING S.R.L.
CUI: 46668335CAEN: 8211
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2022-08-18
fara e-Factura

Alte firme din Iaşi

MAX-FACE CLINIC S.R.L.
CUI: 40577181CAEN: 8623
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.682.277 RON
Profit
507.036 RON
Angajati
3
COMPLETE AUTO PAINT S.R.L.
CUI: 40569006CAEN: 4520
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2019-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.007.806 RON
Profit
631.581 RON
Angajati
4
WARM FOOD S.R.L.
CUI: 40580799CAEN: 5611
Activ
IAŞI, Orş. Podu Iloaiei2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.174 RON
Profit
6.764 RON
Angajati
4
WOW EVENTS S.R.L.
CUI: 40521296CAEN: 9329
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2019-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.860 RON
Profit
3.963 RON
Angajati
1
EVENT TIM FOOD S.R.L.
CUI: 39790738CAEN: 5621
Activ
IAŞI, Sat Glodenii Gândului Com. Ţibăneşti2018-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.010 RON
Profit
15.658 RON
Angajati
1
AILENEI WAY TRANS S.R.L.
CUI: 41412653CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Criveşti Com. Vânători2019-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TOTAL CAD SRL
CUI: 24826531CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2008-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.359 RON
Profit
48.204 RON
Angajati
2
PNRB SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 48369186CAEN: 6220
Activ
IAŞI, Sat Horpaz Com. Miroslava2023-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.600 RON
Profit
4.647 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZORNIC 52 S.R.L.?

CUI-ul ZORNIC 52 S.R.L. este 40577190.

Unde este sediul ZORNIC 52 S.R.L.?

ZORNIC 52 S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Silvestru nr. 1, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata ZORNIC 52 S.R.L.?

ZORNIC 52 S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZORNIC 52 S.R.L. in 2024?

In 2024, ZORNIC 52 S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 11.943 RON.

Cati angajati are ZORNIC 52 S.R.L.?

ZORNIC 52 S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ZORNIC 52 S.R.L.?

ZORNIC 52 S.R.L. are codul CAEN principal 8211.

Ce profit a inregistrat ZORNIC 52 S.R.L. in 2024?

ZORNIC 52 S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 92.898 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.