Activ Plătitor TVA

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.

CUI: 40595803
CIF: RO40595803
Reg. Com.: J33/426/2019
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:15

Despre 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 510.713 RON, in crestere fata de anul precedent (+26.7%). Profitul net inregistrat a fost de 5.590 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 237.277 RON in 2019 la 510.713 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
510.713 RON
Venituri totale
550.357 RON
Cheltuieli totale
533.492 RON
Profit brut
16.865 RON
Profit net
5.590 RON
Marja profit net
1,09%
Active imobilizate
5.875 RON
Active circulante
135.102 RON
Stocuri
14.096 RON
Creanțe
103.503 RON
Casa & conturi bănci
17.503 RON
Capital propriu
55.485 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Gării nr. 1, 725100

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Gării nr. 1, 725100
Cod poștal: 725100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Gării nr. 1, 725100
Cod postal
725100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.02.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
510.713 RON
Rezultat net
5.590 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 510.713 RON 403.007 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 550.357 RON 552.733 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 533.492 RON 543.258 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.865 RON 9.475 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.590 RON 4.260 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.875 RON 34.403 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 135.102 RON 182.444 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 140.977 RON 216.847 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 14.096 RON 7.311 RON
CreanțeSume de încasat 103.503 RON 96.553 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.503 RON 78.580 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 92.383 RON 159.962 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 55.485 RON 49.896 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active140.977RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale140.977 RON
Datorii totale92.383 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,0 %Profit net / active totale
ROE
10,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,46 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
39,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 510.713 +26,7% față de anul precedent 550.357 533.492 16.865 +78,0% față de anul precedent 5.590 +31,2% față de anul precedent 0 0
2023 403.007 -34,9% față de anul precedent 552.733 543.258 9.475 -0,9% față de anul precedent 4.260 +14,0% față de anul precedent 0 0
2022 618.972 -3,1% față de anul precedent 710.508 700.944 9.564 -74,1% față de anul precedent 3.738 -87,9% față de anul precedent 0 0
2021 638.961 +445,0% față de anul precedent 644.185 607.299 36.886 +1.470,3% față de anul precedent 30.964 +3.844,5% față de anul precedent 0 0
2020 117.251 -50,6% față de anul precedent 216.397 214.048 2.349 -38,9% față de anul precedent 785 -59,7% față de anul precedent 0 0
2019 237.277 237.367 233.521 3.846 1.948 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.875 135.102 140.977 14.096 103.503 17.503
2023 34.403 182.444 216.847 7.311 96.553 78.580
2022 133.043 199.063 332.106 34.450 161.709 2.904
2021 203.112 129.604 332.716 5.636 107.481 16.487
2020 27.580 27.926 55.506 8.734 19.012 180
2019 33.021 33.858 66.879 348 33.247 263

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 92.383 -42,3% față de anul precedent 55.485 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 159.962 -41,2% față de anul precedent 49.896 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 272.063 -6,5% față de anul precedent 45.635 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 290.819 +552,5% față de anul precedent 41.897 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 44.573 -31,1% față de anul precedent 10.933 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 64.731 2.148 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 510.713 RON. Profit: 5.590 RON

Cifra de afaceri: 510.713 RON. Profit: 5.590 RON

Cifra de afaceri
510.713 RON +26.73% față de anul precedent
Profit net
5.590 RON +31.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
92.383 RON -42.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 403.007 RON. Profit: 4.260 RON

Cifra de afaceri: 403.007 RON. Profit: 4.260 RON

Cifra de afaceri
403.007 RON -34.89% față de anul precedent
Profit net
4.260 RON +13.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
159.962 RON -41.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 618.972 RON. Profit: 3.738 RON

Cifra de afaceri: 618.972 RON. Profit: 3.738 RON

Cifra de afaceri
618.972 RON -3.13% față de anul precedent
Profit net
3.738 RON -87.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
272.063 RON -6.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 638.961 RON. Profit: 30.964 RON

Cifra de afaceri: 638.961 RON. Profit: 30.964 RON

Cifra de afaceri
638.961 RON +444.95% față de anul precedent
Profit net
30.964 RON +3844.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
290.819 RON +552.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 117.251 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri: 117.251 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri
117.251 RON -50.58% față de anul precedent
Profit net
785 RON -59.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.573 RON -31.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 237.277 RON. Profit: 1.948 RON

Cifra de afaceri: 237.277 RON. Profit: 1.948 RON

Cifra de afaceri
237.277 RON
Profit net
1.948 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
64.731 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Câmpulung Moldovenesc (SUCEAVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Suceava

ECADOR SRL
CUI: 14055375CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Costişa Com. Frătăuţii Noi2001-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GEOTRANS BUCOVINA S.R.L.
CUI: 41325921CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Botoş Com. Ciocăneşti2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.435 RON
Profit
9.756 RON
Angajati
2
TRANSPOIANA SRL
CUI: 17279490CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Poiana Stampei Com. Poiana Stampei2005-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.710 RON
Profit
1.032 RON
Angajati
2
BRR TRANS DORNA S.R.L.
CUI: 41968307CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Sărişoru Mare Com. Şaru Dornei2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
507.497 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FILI LOGISTIC S.R.L.
CUI: 34008645CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2015-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.225 RON
Profit
500 RON
Angajati
1
ASH PRO CARGO S.R.L.
CUI: 47399790CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2023-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
497.666 RON
Profit
774 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Suceava

ILEADIL S.R.L.
CUI: 40595765CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Breaza Com. Breaza2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.966 RON
Profit
63.009 RON
Angajati
1
PACADY CRYS S.R.L.
CUI: 40595811CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Pojorâta Com. Pojorâta2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.078 RON
Profit
7.126 RON
Angajati
1
ANDRELYVLUK TRANS S.R.L.
CUI: 40594522CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
423.010 RON
Profit
168.268 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

AUTOROME SPEED S.R.L.
CUI: 40595790CAEN: 4312
Activ
SUCEAVA, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.418 RON
Profit
146.302 RON
Angajati
1
LĂCRIMIR BIODENT S.R.L.
CUI: 40591836CAEN: 8623
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FERRYBOUT S.R.L.
CUI: 40606473CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Cotu Băii Com. Fântâna Mare2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.332 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
FILIP DORNA GRUP S.R.L.
CUI: 39332463CAEN: 0230
Activ
SUCEAVA, Sat Şaru Dornei Com. Şaru Dornei2018-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.764 RON
Profit
199.611 RON
Angajati
2
RAFI AUTOSERVICE S.R.L.
CUI: 42027001CAEN: 9531
Activ
SUCEAVA, Sat Lisaura Com. Ipoteşti2019-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.217 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROM-CASAOT S.R.L.
CUI: 12072299CAEN: 0322
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1999-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.253 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KAZ CAFFE S.R.L.
CUI: 52501349CAEN: 5612
Activ
SUCEAVA, Sat Liteni Orş. Liteni2025-09-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.?

CUI-ul 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. este 40595803.

Unde este sediul 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.?

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc, Str. Gării nr. 1, 725100, Mun. Câmpulung Moldovenesc, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.?

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. in 2024?

In 2024, 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 510.713 RON.

Cati angajati are 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.?

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L.?

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat 87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. in 2024?

87 RCG CARGO&LOGISTIC S.R.L. a inregistrat un profit net de 5.590 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.