Suspendat

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.

CUI: 40634171
CIF: 40634171
Reg. Com.: J04/434/2019
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 2019 · 7 ani
Suspendată din: 1 septembrie 2024
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 08:28

Despre INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca suspendat (din septembrie 2024).

In 2024, INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
10.046 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
795 RON
Active circulante
20.916 RON
Stocuri
20.916 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-431 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. 9 Mai nr. 36, 600023

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. 9 Mai nr. 36, 600023
Cod poștal: 600023
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. 9 Mai nr. 36, 600023
Cod postal
600023
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
1 septembrie 2024
Data suspendării
1 septembrie 2024

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Suspendare activitate din 01.09.2024
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
14 octombrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-10.046 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 20.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 20.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.046 RON 45.160 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 10.046 RON 25.160 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 10.046 RON 25.160 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 795 RON 10.842 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 20.916 RON 26.494 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 21.711 RON 37.336 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 20.916 RON 20.916 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.823 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 3.755 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.142 RON 27.721 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -431 RON 9.615 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active21.711RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

102,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale21.711 RON
Datorii totale22.142 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 10.046 0 0 10.046 10.046
2023 20.000 -68,0% față de anul precedent 20.000 45.160 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.160 25.160
2022 62.450 +22,5% față de anul precedent 62.450 59.039 3.411 -19,8% față de anul precedent 2.786 -25,6% față de anul precedent 0 0
2021 51.000 +92,5% față de anul precedent 71.109 66.856 4.253 -60,1% față de anul precedent 3.743 -64,1% față de anul precedent 0 0
2020 26.500 -45,7% față de anul precedent 127.545 116.884 10.661 -41,2% față de anul precedent 10.414 -40,9% față de anul precedent 0 0
2019 48.800 79.047 60.926 18.121 17.633 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 795 20.916 21.711 20.916 0 0
2023 10.842 26.494 37.336 20.916 1.823 3.755
2022 30.613 34.566 65.179 19.316 12.697 2.553
2021 53.752 54.069 107.821 17.194 32.961 3.914
2020 76.889 8.266 85.155 6.179 0 2.087
2019 77.557 89.379 166.936 56 37.851 51.472

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.142 -20,1% față de anul precedent -431 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 27.721 -8,8% față de anul precedent 9.615 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 30.404 -59,9% față de anul precedent 34.775 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 75.831 +106,1% față de anul precedent 31.990 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 36.799 +31,7% față de anul precedent 28.247 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 27.948 17.833 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 20982/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20111/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.046 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
22.142 RON -20.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Stare companieStare companieActivitatea firmei a fost suspendataActivitatea companiei a fost suspendata temporar.

Activitatea companiei a fost suspendata temporar.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON -67.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.160 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.721 RON -8.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 62.450 RON. Profit: 2.786 RON

Cifra de afaceri: 62.450 RON. Profit: 2.786 RON

Cifra de afaceri
62.450 RON +22.45% față de anul precedent
Profit net
2.786 RON -25.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
30.404 RON -59.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 51.000 RON. Profit: 3.743 RON

Cifra de afaceri: 51.000 RON. Profit: 3.743 RON

Cifra de afaceri
51.000 RON +92.45% față de anul precedent
Profit net
3.743 RON -64.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
75.831 RON +106.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.500 RON. Profit: 10.414 RON

Cifra de afaceri: 26.500 RON. Profit: 10.414 RON

Cifra de afaceri
26.500 RON -45.7% față de anul precedent
Profit net
10.414 RON -40.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
36.799 RON +31.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 48.800 RON. Profit: 17.633 RON

Cifra de afaceri: 48.800 RON. Profit: 17.633 RON

Cifra de afaceri
48.800 RON
Profit net
17.633 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
27.948 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Bacău (BACĂU)

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Bacău (BACĂU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.062026Dizolvare · Buletin 20982/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI
40634171
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
02.06.2026
Registrul Comerțului
J4/434/2019
EUID
ROONRC.J4/434/2019
Sediu
Municipiul Bacău, Jud. Bacău, Strada 9 MAI, Nr. 36, Scara A, Ap. 2
Județ
Bacău
Număr încheiere
441202
Data încheierii
02.06.2026
Număr dosar
2140069
Data dosarului
26.05.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Adriana Violeta Nistor
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 20982/2026 (PDF)
26.052026Mentiune · Buletin 20111/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI
40634171
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2026
Registrul Comerțului
J4/434/2019
EUID
ROONRC.J4/434/2019
Sediu
Municipiul Bacău, Jud. Bacău, Strada 9 MAI, Nr. 36, Scara A, Ap. 2
Județ
Bacău
Număr încheiere
426117
Data încheierii
26.05.2026
Număr dosar
1995118
Data dosarului
17.05.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca
Vezi Buletinul ONRC nr. 20111/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8121, Bacău

INVEST MILENIUM SRL
CUI: 14502619CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2002-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.742.921 RON
Profit
1.424.952 RON
Angajati
238
ADAROM SERV S.R.L.
CUI: 28087148CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Sat Răcăciuni Com. Răcăciuni2011-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.377.741 RON
Profit
181.039 RON
Angajati
6
PIT ABAZA S.R.L.
CUI: 2820805CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Sat Neguleşti Com. Dealu Morii1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.822.656 RON
Profit
47.170 RON
Angajati
23
ALL CLEAN & CLEAR S.R.L.
CUI: 40435136CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Sat Holt Com. Letea Veche2019-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
758.704 RON
Profit
29.410 RON
Angajati
9
SIMSOR SERVICE SRL
CUI: 33240654CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Sat Buhoci Com. Buhoci2014-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.147 RON
Profit
460.098 RON
Angajati
2
DSN PREST SERV S.R.L.
CUI: 43976551CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.802 RON
Profit
391.894 RON
Angajati
1
ECOCLEANING ABC S.R.L.
CUI: 45073592CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2021-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.153 RON
Profit
35.959 RON
Angajati
5
BEST CLEAN SOLUTION SRL
CUI: 27149803CAEN: 8121
Activ
BACĂU, Sat Lilieci Com. Hemeiuş2010-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.073 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.?

CUI-ul INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. este 40634171.

Unde este sediul INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.?

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. 9 Mai nr. 36, 600023, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.?

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. in 2024?

In 2024, INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L.?

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. in 2024?

INTEGRATED CLEANING SERVICES S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 10.046 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.