Activ Plătitor TVA

ROBRANDS HUB S.R.L.

CUI: 40636369
CIF: RO40636369
Reg. Com.: J2019001852406
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:05

Despre ROBRANDS HUB S.R.L.

ROBRANDS HUB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ROBRANDS HUB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.357.382 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.0%). Profitul net inregistrat a fost de 331.528 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 353.303 RON in 2019 la 5.357.382 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.357.382 RON
Venituri totale
5.372.170 RON
Cheltuieli totale
4.975.399 RON
Profit brut
396.771 RON
Profit net
331.528 RON
Marja profit net
6,19%
Active imobilizate
164.999 RON
Active circulante
5.232.527 RON
Stocuri
241.842 RON
Creanțe
4.781.079 RON
Casa & conturi bănci
209.606 RON
Capital propriu
1.696.264 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B, 2
Detalii adresaCAMERA 14
Telefon0725887361

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B, 2
Cod poștal: 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B, 2
Detalii
CAMERA 14
Cod postal
2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 23.09.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2020 - 1 septembrie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
5.357.382 RON
Rezultat net
331.528 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.357.382 RON 6.088.025 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.372.170 RON 6.098.880 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.975.399 RON 6.004.541 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 396.771 RON 94.339 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 331.528 RON 75.635 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 164.999 RON 57.175 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.232.527 RON 5.110.950 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.397.526 RON 5.168.125 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 241.842 RON 124.232 RON
CreanțeSume de încasat 4.781.079 RON 4.820.612 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 209.606 RON 166.106 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.702.495 RON 3.550.489 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.696.264 RON 1.620.172 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.397.526RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

68,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.397.526 RON
Datorii totale3.702.495 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,1 %Profit net / active totale
ROE
19,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
31,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 5.357.382 -12,0% față de anul precedent 5.372.170 4.975.399 396.771 +320,6% față de anul precedent 331.528 +338,3% față de anul precedent 0 0
2023 6.088.025 +79,8% față de anul precedent 6.098.880 6.004.541 94.339 +307,9% față de anul precedent 75.635 +394,6% față de anul precedent 0 0
2022 3.386.261 -42,9% față de anul precedent 3.396.379 3.373.252 23.127 -98,4% față de anul precedent 15.293 -98,9% față de anul precedent 0 0
2021 5.929.776 +103,8% față de anul precedent 5.933.726 4.476.317 1.457.409 +33,0% față de anul precedent 1.391.293 +37,6% față de anul precedent 0 0
2020 2.909.236 +723,4% față de anul precedent 2.910.178 1.814.041 1.096.137 +2.258,7% față de anul precedent 1.011.106 +2.718,7% față de anul precedent 0 0
2019 353.303 353.537 307.065 46.472 35.871 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 164.999 5.232.527 5.397.526 241.842 4.781.079 209.606
2023 57.175 5.110.950 5.168.125 124.232 4.820.612 166.106
2022 71.206 4.125.292 4.196.498 386.218 3.162.035 577.039
2021 116.016 4.224.408 4.340.424 500.460 3.493.552 230.396
2020 78.991 2.530.012 2.609.003 0 2.152.578 377.434
2019 0 240.077 240.077 0 264.846 -24.769

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.702.495 +4,3% față de anul precedent 1.696.264 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 3.550.489 +39,5% față de anul precedent 1.620.172 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 2.545.339 +15,3% față de anul precedent 1.653.232 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 2.208.061 +41,3% față de anul precedent 2.132.681 Neraportat 2
2020 1.563.011 +666,2% față de anul precedent 1.047.177 Neraportat 0
2019 204.006 36.071 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AIALINA ILACîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20361/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 5.357.382 RON. Profit: 331.528 RON

Cifra de afaceri: 5.357.382 RON. Profit: 331.528 RON

Cifra de afaceri
5.357.382 RON -12% față de anul precedent
Profit net
331.528 RON +338.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
3.702.495 RON +4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.088.025 RON. Profit: 75.635 RON

Cifra de afaceri: 6.088.025 RON. Profit: 75.635 RON

Cifra de afaceri
6.088.025 RON +79.79% față de anul precedent
Profit net
75.635 RON +394.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
3.550.489 RON +39.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.386.261 RON. Profit: 15.293 RON

Cifra de afaceri: 3.386.261 RON. Profit: 15.293 RON

Cifra de afaceri
3.386.261 RON -42.89% față de anul precedent
Profit net
15.293 RON -98.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
2.545.339 RON +15.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.929.776 RON. Profit: 1.391.293 RON

Cifra de afaceri: 5.929.776 RON. Profit: 1.391.293 RON

Cifra de afaceri
5.929.776 RON +103.83% față de anul precedent
Profit net
1.391.293 RON +37.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.208.061 RON +41.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.909.236 RON. Profit: 1.011.106 RON

Cifra de afaceri: 2.909.236 RON. Profit: 1.011.106 RON

Cifra de afaceri
2.909.236 RON +723.44% față de anul precedent
Profit net
1.011.106 RON +2718.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.563.011 RON +666.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 353.303 RON. Profit: 35.871 RON

Cifra de afaceri: 353.303 RON. Profit: 35.871 RON

Cifra de afaceri
353.303 RON
Profit net
35.871 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
204.006 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROBRANDS HUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ROBRANDS HUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.052026Mentiune · Buletin 20361/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
ROBRANDS HUB S.R.L.
CUI
40636369
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.05.2026
Registrul Comerțului
J2019001852406
EUID
ROONRC.J2019001852406
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua MORARILOR, Nr. 2B, CAMERA 14, Etaj 4
Județ
București
Număr încheiere
431852
Data încheierii
27.05.2026
Număr dosar
2091243
Data dosarului
22.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Roxana Vornicu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 445 din 22.05.2026 la contract de închiriere nr. 282 din 26.08.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 20361/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

ORESA CONSULTING SERVICES S.R.L.
CUI: 45249207CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.371.515 RON
Profit
81.859 RON
Angajati
7
DINCE HILL CONSULTING SRL
CUI: 22381607CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.346.204 RON
Profit
4.210.922 RON
Angajati
1
PUBLIC AFFAIRS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 21045170CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.450.470 RON
Profit
739.931 RON
Angajati
12
ROINVEST CONSULTING GROUP SRL
CUI: 17991196CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.291.027 RON
Profit
1.054.668 RON
Angajati
0
IDEAS FUNDING PACK SRL
CUI: 37318527CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.855.616 RON
Profit
1.008.235 RON
Angajati
9
VAPRO SUBSIDY SERVICES SRL
CUI: 21820437CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.979.271 RON
Profit
2.298.867 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Municipiul Bucureşti

COMMUNITY BY LT S.R.L.
CUI: 40635150CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.422 RON
Profit
6.236 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.840 RON
Profit
3.824 RON
Angajati
0
SALICOS IMPEX S.R.L.
CUI: 40642735CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.838 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

AJ DIGITAL LABS S.R.L.
CUI: 40636350CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.209 RON
Profit
106.412 RON
Angajati
0
EU ONLINE DOCTORS S.R.L.
CUI: 40636377CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
653.225 RON
Profit
384.811 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.103.030 RON
Profit
850.123 RON
Angajati
0
KAGELMANN SERV S.R.L.
CUI: 40636822CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.294.539 RON
Profit
372.570 RON
Angajati
7
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.100 RON
Profit
80.587 RON
Angajati
1
RDA PRO MEDIA S.R.L.
CUI: 40653220CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FHF GENERAL SERVICES S.R.L.
CUI: 40359373CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.433 RON
Profit
28.406 RON
Angajati
0
TE FAC PROGRAMATOR S.R.L.
CUI: 40847110CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.500 RON
Profit
22.161 RON
Angajati
1
CLEVER DESIGN S.R.L.
CUI: 38432219CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.852.587 RON
Profit
459.022 RON
Angajati
2
GENOMED PROSCIENCE S.R.L.
CUI: 42630311CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.118 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROBRANDS HUB S.R.L.?

CUI-ul ROBRANDS HUB S.R.L. este 40636369.

Unde este sediul ROBRANDS HUB S.R.L.?

ROBRANDS HUB S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Morarilor nr. 2B, 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ROBRANDS HUB S.R.L.?

ROBRANDS HUB S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ROBRANDS HUB S.R.L. in 2024?

In 2024, ROBRANDS HUB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 5.357.382 RON.

Cati angajati are ROBRANDS HUB S.R.L.?

ROBRANDS HUB S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ROBRANDS HUB S.R.L.?

ROBRANDS HUB S.R.L. are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat ROBRANDS HUB S.R.L. in 2024?

ROBRANDS HUB S.R.L. a inregistrat un profit net de 331.528 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.