Activ Plătitor TVA

ATAR POWER FLOOR S.R.L.

CUI: 40649741
CIF: RO40649741
Reg. Com.: J2019000669030
CAEN: 3100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea de mobilă

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 12:08

Despre ATAR POWER FLOOR S.R.L.

ATAR POWER FLOOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de mobilă" (cod CAEN 3100), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATAR POWER FLOOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.326.323 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+126.9%). Profitul net inregistrat a fost de 7.462 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.824 RON in 2019 la 1.326.323 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.326.323 RON
Venituri totale
1.356.866 RON
Cheltuieli totale
1.314.344 RON
Profit brut
42.522 RON
Profit net
7.462 RON
Marja profit net
0,56%
Active imobilizate
105.473 RON
Active circulante
218.307 RON
Stocuri
49 RON
Creanțe
106.182 RON
Casa & conturi bănci
112.076 RON
Capital propriu
-220.969 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 109
Telefon0762698582

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 109
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 109
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.02.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.326.323 RON
Rezultat net
7.462 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.326.323 RON 584.633 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.356.866 RON 683.709 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.314.344 RON 905.542 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 42.522 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.462 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 221.833 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 228.671 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 105.473 RON 125.376 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 218.307 RON 122.765 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 323.780 RON 248.141 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 49 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 106.182 RON 66.690 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 112.076 RON 56.075 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 545.004 RON 476.963 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -220.969 RON -228.431 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active323.780RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

168,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale323.780 RON
Datorii totale545.004 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,3 %Profit net / active totale
ROE
-3,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-68,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.326.323 +126,9% față de anul precedent 1.356.866 1.314.344 42.522 7.462 0 0
2023 584.633 -19,2% față de anul precedent 683.709 905.542 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 221.833 228.671
2022 723.484 +1.276,5% față de anul precedent 745.503 594.862 150.641 143.334 0 0
2021 52.560 53.511 61.763 0 0 8.252 9.857
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 341 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 341 341
2019 11.824 11.824 1.459 10.365 10.010 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 105.473 218.307 323.780 49 106.182 112.076
2023 125.376 122.765 248.141 0 66.690 56.075
2022 27.530 242.351 269.881 0 21.688 220.663
2021 0 15.944 15.944 0 2.000 13.944
2020 0 9.869 9.869 0 0 9.869
2019 0 10.210 10.210 0 0 10.210

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 545.004 +14,3% față de anul precedent -220.969 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2023 476.963 +276,9% față de anul precedent -228.431 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2022 126.536 +694,2% față de anul precedent 143.345 Neraportat 2
2021 15.932 12 Neraportat 0
2020 0 9.869 Neraportat 0
2019 0 10.210 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.326.323 RON. Profit: 7.462 RON

Cifra de afaceri: 1.326.323 RON. Profit: 7.462 RON

Cifra de afaceri
1.326.323 RON +126.86% față de anul precedent
Profit net
7.462 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
545.004 RON +14.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 584.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 584.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
584.633 RON -19.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
228.671 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
476.963 RON +276.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 723.484 RON. Profit: 143.334 RON

Cifra de afaceri: 723.484 RON. Profit: 143.334 RON

Cifra de afaceri
723.484 RON +1276.49% față de anul precedent
Profit net
143.334 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
126.536 RON +694.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.560 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.857 RON
Angajati
0
Datorii
15.932 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
341 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.824 RON. Profit: 10.010 RON

Cifra de afaceri: 11.824 RON. Profit: 10.010 RON

Cifra de afaceri
11.824 RON
Profit net
10.010 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATAR POWER FLOOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

ATAR POWER FLOOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3100 in Mun. Piteşti (ARGEŞ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3100, Argeş

SUNSHINE SRL
CUI: 4319739CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov1993-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.342.908 RON
Profit
1.499 RON
Angajati
10
VEROLUX MOB DESIGN S.R.L.
CUI: 37628960CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.277.265 RON
Profit
46.211 RON
Angajati
3
DORALEX MOBDIVERS SRL
CUI: 17159745CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2005-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.346.003 RON
Profit
5.263 RON
Angajati
7
HERIVA KITCHEN S.R.L.
CUI: 48095579CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Sat Viişoara Orş. Ştefăneşti2023-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.243.874 RON
Profit
75.996 RON
Angajati
6
GUBAVU SRL
CUI: 159295CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.269.481 RON
Profit
137.109 RON
Angajati
3
CITY & SABBAK MOBDESIGN SRL
CUI: 24036060CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2008-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
577.175 RON
Profit
7.172 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3100, Argeş

BALKAN WOOD CONCEPT S.R.L.
CUI: 40541722CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2019-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.028 RON
Profit
1.832 RON
Angajati
1
MARIAN CLASS MOB S.R.L.
CUI: 40673154CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Sat Valea Danului Com. Valea Danului2019-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WOOD MOBIO - VOX S.R.L.
CUI: 39844820CAEN: 3100
Activ
ARGEŞ, Sat Morăreşti Com. Morăreşti2018-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.150 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Argeş

UPRISE BUSINESS S.R.L.
CUI: 40663762CAEN: 6201
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2019-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.008 RON
Profit
12.038 RON
Angajati
1
FAGA TOPINVEST S.R.L.
CUI: 40751740CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.501.186 RON
Profit
518.629 RON
Angajati
9
DOINA TOP ASIG S.R.L.
CUI: 39793173CAEN: 6622
Activ
ARGEŞ, Sat Cotu Malului Com. Leordeni2018-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.400 RON
Profit
4.536 RON
Angajati
0
GECORA STAR SRL
CUI: 19124662CAEN: 4673
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2006-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
9.178 RON
Angajati
0
ANDREI4VMG S.R.L.
CUI: 50923959CAEN: 9621
Activ
ARGEŞ, Sat Purcăreni Com. Miceşti2024-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.985 RON
Profit
1.392 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATAR POWER FLOOR S.R.L.?

CUI-ul ATAR POWER FLOOR S.R.L. este 40649741.

Unde este sediul ATAR POWER FLOOR S.R.L.?

ATAR POWER FLOOR S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Piteşti, Str. Exerciţiu nr. 109, Mun. Piteşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata ATAR POWER FLOOR S.R.L.?

ATAR POWER FLOOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATAR POWER FLOOR S.R.L. in 2024?

In 2024, ATAR POWER FLOOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.326.323 RON.

Cati angajati are ATAR POWER FLOOR S.R.L.?

ATAR POWER FLOOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ATAR POWER FLOOR S.R.L.?

ATAR POWER FLOOR S.R.L. are codul CAEN principal 3100 (Fabricarea de mobilă).

Ce profit a inregistrat ATAR POWER FLOOR S.R.L. in 2024?

ATAR POWER FLOOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.462 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.