Activ

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.

CUI: 40690503
CIF: 40690503
Reg. Com.: J2019000392101
CAEN: 4721
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:45

Despre AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cislău Com. Cislău, judetul BUZĂU, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
4.142 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.131 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
626 RON
Casa & conturi bănci
505 RON
Capital propriu
-2.412 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, Cal. Mihai Viteazu nr. 98, 127185

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, Cal. Mihai Viteazu nr. 98, 127185
Cod poștal: 127185
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, Cal. Mihai Viteazu nr. 98, 127185
Cod postal
127185
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.02.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-4.142 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 41.332 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 41.332 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.142 RON 37.073 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 4.259 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 3.612 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 4.142 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 4.142 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.131 RON 4.299 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.131 RON 4.299 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 626 RON 626 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 505 RON 3.673 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.000 RON 3.000 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -2.412 RON 1.730 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.131RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

353,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.131 RON
Datorii totale4.000 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-213,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.142 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.142 4.142
2023 41.332 41.332 37.073 4.259 3.612 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 5.541 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.541 5.541
2021 69.062 -9,5% față de anul precedent 69.062 63.446 5.616 +29,7% față de anul precedent 3.544 +73,6% față de anul precedent 0 0
2020 76.334 +39,3% față de anul precedent 76.334 72.004 4.330 2.041 0 0
2019 54.806 54.806 55.287 0 0 481 2.125

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.131 1.131 0 626 505
2023 0 4.299 4.299 0 626 3.673
2022 0 688 688 16 0 672
2021 0 3.249 3.249 16 0 3.233
2020 327 10.402 10.729 1.153 0 9.249
2019 327 8.702 9.029 1.153 0 7.549

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.000 +33,3% față de anul precedent -2.412 Neraportat 0
2023 3.000 0,0% față de anul precedent 1.730 Neraportat 0
2022 3.000 -1.881 Neraportat 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 3.660 Neraportat 0
2020 11.000 -2,9% față de anul precedent 116 Neraportat 0
2019 11.329 -1.925 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CDCRISTIAN DICUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17730/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.142 RON
Angajati
0
Datorii
4.000 RON +33.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 41.332 RON. Profit: 3.612 RON

Cifra de afaceri: 41.332 RON. Profit: 3.612 RON

Cifra de afaceri
41.332 RON
Profit net
3.612 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.541 RON
Angajati
0
Datorii
3.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 69.062 RON. Profit: 3.544 RON

Cifra de afaceri: 69.062 RON. Profit: 3.544 RON

Cifra de afaceri
69.062 RON -9.53% față de anul precedent
Profit net
3.544 RON +73.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 76.334 RON. Profit: 2.041 RON

Cifra de afaceri: 76.334 RON. Profit: 2.041 RON

Cifra de afaceri
76.334 RON +39.28% față de anul precedent
Profit net
2.041 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.000 RON -2.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 54.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 54.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
54.806 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.125 RON
Angajati
0
Datorii
11.329 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAYAN DIXI COM MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Sat Cislău Com. Cislău (BUZĂU)

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4721 in Sat Cislău Com. Cislău (BUZĂU)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.052026Mentiune · Buletin 17730/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 30.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.
CUI
40690503
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.05.2026
Registrul Comerțului
J2019000392101
EUID
ROONRC.J2019000392101
Sediu
Jud. Buzău, Sat Cislău, Comuna Cislău, Calea MIHAI VITEAZU, Nr. 98
Județ
Buzău
Număr încheiere
374031
Data încheierii
08.05.2026
Număr dosar
1803571
Data dosarului
04.05.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Elena Ivona Cojan

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 30.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 04.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17730/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4721, Buzău

CHYNEZU CARTOFARU SRL
CUI: 37235006CAEN: 4721
Activ
BUZĂU, Sat Grebănu Com. Grebănu2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.595.958 RON
Profit
110.975 RON
Angajati
3
CICI & NICOLETA DISTRIB S.R.L.
CUI: 41424267CAEN: 4721
Activ
BUZĂU, Sat Verneşti Com. Verneşti2019-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.946 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Buzău

GERAM UTIL CARGO S.R.L.
CUI: 40690481CAEN: 4399
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2019-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CLINIC SISDENT ESTETIC S.R.L.
CUI: 40667810CAEN: 8623
Activ
BUZĂU, Sat Blăjani Com. Blăjani2019-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.800 RON
Profit
21.946 RON
Angajati
1
TOP BEST TRANSLATION S.R.L.
CUI: 40704510CAEN: 7430
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.195 RON
Profit
1.062 RON
Angajati
1
WARM HAUS S.R.L.
CUI: 40521822CAEN: 1629
Activ
BUZĂU, Sat Scurteşti Com. Vadu Paşii2019-01-30
fara e-Factura
DIA ALUNIS MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 40877537CAEN: 5520
Activ
BUZĂU, Sat Aluniş Com. Colţi2019-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.471.475 RON
Profit
449.196 RON
Angajati
5
LAURA PLASTIC MIXT S.R.L.
CUI: 42864940CAEN: 4719
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2020-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.?

CUI-ul AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. este 40690503.

Unde este sediul AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.?

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Cislău Com. Cislău, Cal. Mihai Viteazu nr. 98, 127185, Sat Cislău Com. Cislău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.?

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. in 2024?

In 2024, AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are AYAN DIXI COM MARKET S.R.L.?

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).

Ce profit a inregistrat AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. in 2024?

AYAN DIXI COM MARKET S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 4.142 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.