Activ

BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 40694416
CIF: 40694416
Reg. Com.: F2019000194354
CAEN: 1628
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 25 februarie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:15

Despre BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Iohanisfeld Com. Otelec, judetul TIMIŞ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite" (cod CAEN 1628), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Reluare activitate din 11.03.2024
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Jimbolia
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1628, Timiş

SMART WOOD ROMANIA S.R.L.
CUI: 21687048CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.733.608 RON
Profit
25.675.797 RON
Angajati
270
TECLEM PROD SRL
CUI: 10807130CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Făget Orş. Făget1998-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.993.327 RON
Profit
1.184.218 RON
Angajati
163
LEMNUL SRL
CUI: 1846238CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Darova Com. Darova1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.822.275 RON
Profit
521.453 RON
Angajati
35
TEHNICA LEMNULUI SRL
CUI: 14243530CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Săceni Com. Traian Vuia2001-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.094.876 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
FLOWERS ATELIER AG SRL
CUI: 37698388CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Urseni Com. Moşniţa Nouă2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
914.662 RON
Profit
89.098 RON
Angajati
2
KON ART VEST SRL
CUI: 15551547CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2003-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.102 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
IDEAL PRESURA S.R.L.
CUI: 44270898CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu Român Com. Sânmihaiu Român2021-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.664 RON
Profit
136.837 RON
Angajati
2
DAMIL BRIQ PRES SRL
CUI: 36108209CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Gătaia Orş. Gătaia2016-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.825 RON
Profit
99.517 RON
Angajati
1
BUZDEANNA S.R.L.
CUI: 43716462CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIVAREX SRL
CUI: 2509818CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Făget Orş. Făget1992-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.352 RON
Profit
3.376 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 40694416.

Cand a fost infiintata BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BLÎNDA MANUELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1628 (Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.