Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 00:11
Despre ESTA TRADING S.R.L.
ESTA TRADING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din martie 2026).
In 2024, ESTA TRADING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 300 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 122 RON
- Active circulante
- 214 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 214 RON
- Capital propriu
- -8.024 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Corbeni nr. 12, 20783
- Detalii
- CORP B
- Cod postal
- 20783
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 30 martie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Strain
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 30.03.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 27 martie 2024
- Data radiere
- 30 martie 2026
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -300 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 300 RON | 1.045 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 300 RON | 1.045 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 300 RON | 1.045 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 122 RON | 122 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 214 RON | 214 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 336 RON | 336 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 214 RON | 214 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 8.360 RON | 8.060 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -8.024 RON | -7.724 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,03 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -2.388,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 300 | 300 |
| 2023 | 0 | 0 | 1.045 | 0 | 0 | 1.045 | 1.045 |
| 2022 | 0 | 0 | 1.300 | 0 | 0 | 1.300 | 1.300 |
| 2021 | 0 | 0 | 1.350 | 0 | 0 | 1.350 | 1.350 |
| 2020 | 0 | 0 | 2.150 | 0 | 0 | 2.150 | 2.150 |
| 2019 | 0 | 0 | 2.079 | 0 | 0 | 2.079 | 2.079 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 122 | 214 | 336 | 0 | 0 | 214 |
| 2023 | 122 | 214 | 336 | 0 | 0 | 214 |
| 2022 | 122 | 209 | 331 | 0 | 0 | 209 |
| 2021 | 122 | 299 | 421 | 0 | 0 | 299 |
| 2020 | 122 | 249 | 371 | 0 | 0 | 249 |
| 2019 | 122 | 299 | 421 | 0 | 0 | 299 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.360 +3,7% față de anul precedent | -8.024 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 8.060 +15,0% față de anul precedent | -7.724 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 7.010 +20,9% față de anul precedent | -6.679 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 5.800 +31,8% față de anul precedent | -5.379 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 4.400 +91,3% față de anul precedent | -4.029 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 2.300 | -1.879 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| LALACHEZAR- ANGELOV MARINOV | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 12122/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 300 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.360 RON +3.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.045 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.060 RON +14.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.300 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.010 RON +20.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 1.350 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.800 RON +31.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.150 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.400 RON +91.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.079 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.300 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataESTA TRADING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ESTA TRADING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
30.032026Radiere · Buletin 12122/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- ESTA TRADING S.R.L.
- CUI
- 40701211
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 30.03.2026
- Registrul Comerțului
- J40/2527/2019
- EUID
- ROONRC.J40/2527/2019
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Strada CORBENI, Nr. 12, CORP B, Etaj 1, Ap. 4
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 259813
- Data încheierii
- 27.03.2026
- Număr dosar
- 1293518
- Data dosarului
- 25.03.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Nicoleta Teodorescu
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4642, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ESTA TRADING S.R.L.?
CUI-ul ESTA TRADING S.R.L. este 40701211.
Unde este sediul ESTA TRADING S.R.L.?
ESTA TRADING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Corbeni nr. 12, 20783, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ESTA TRADING S.R.L.?
ESTA TRADING S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ESTA TRADING S.R.L. in 2024?
In 2024, ESTA TRADING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are ESTA TRADING S.R.L.?
ESTA TRADING S.R.L. are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).
Ce profit a inregistrat ESTA TRADING S.R.L. in 2024?
ESTA TRADING S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 300 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.