Activ Plătitor TVAe‑Factură

MYKY N.F. SRL

CUI: 4070424
CIF: RO4070424
Reg. Com.: J1993000131528
CAEN: 4752
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:56

Despre MYKY N.F. SRL

MYKY N.F. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Mihăileşti, judetul GIURGIU, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit" (cod CAEN 4752), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MYKY N.F. SRL a raportat o cifra de afaceri de 744.114 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.0%). Profitul net inregistrat a fost de 23.824 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 250.761 RON in 2008 la 744.114 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
744.114 RON
Venituri totale
785.881 RON
Cheltuieli totale
742.655 RON
Profit brut
43.226 RON
Profit net
23.824 RON
Marja profit net
3,20%
Active imobilizate
67.711 RON
Active circulante
183.381 RON
Stocuri
88.582 RON
Creanțe
72.320 RON
Casa & conturi bănci
22.479 RON
Capital propriu
24.064 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Orş. Mihăileşti, Şos. Tufa nr. 38
Telefon0724262090

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Orş. Mihăileşti, Şos. Tufa nr. 38
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Orş. Mihăileşti, Şos. Tufa nr. 38
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
744.114 RON
Rezultat net
23.824 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 744.114 RON 791.478 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 785.881 RON 798.477 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 742.655 RON 761.264 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 43.226 RON 37.213 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 23.824 RON 29.388 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 67.711 RON 115.667 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 183.381 RON 98.469 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 251.092 RON 214.136 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 88.582 RON 49.802 RON
CreanțeSume de încasat 72.320 RON 24.880 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.479 RON 23.787 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 227.028 RON 187.643 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.064 RON 26.493 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active251.092RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale251.092 RON
Datorii totale227.028 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,5 %Profit net / active totale
ROE
99,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
9,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 744.114 -6,0% față de anul precedent 785.881 742.655 43.226 +16,2% față de anul precedent 23.824 -18,9% față de anul precedent 0 0
2023 791.478 +11,0% față de anul precedent 798.477 761.264 37.213 -15,6% față de anul precedent 29.388 -20,5% față de anul precedent 0 0
2022 712.979 +4,0% față de anul precedent 712.979 668.877 44.102 +487,5% față de anul precedent 36.972 +5.544,6% față de anul precedent 0 0
2021 685.388 +23,9% față de anul precedent 684.882 677.375 7.507 655 0 0
2020 552.987 +30,2% față de anul precedent 552.856 560.834 0 0 7.978 13.129
2019 424.704 +25,0% față de anul precedent 431.533 442.767 0 0 11.234 15.549
2018 339.850 +5,5% față de anul precedent 339.776 362.336 0 0 22.560 25.958
2017 322.266 -15,5% față de anul precedent 323.768 339.052 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.284 18.522
2016 381.536 -5,8% față de anul precedent 387.916 370.563 17.353 -47,1% față de anul precedent 13.473 -49,9% față de anul precedent 0 0
2015 404.882 +45,2% față de anul precedent 404.986 372.184 32.802 +34,4% față de anul precedent 26.878 +67,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 278.949 +48,4% față de anul precedent 278.949 254.546 24.403 16.058 0 0
2013 188.038 -32,3% față de anul precedent 188.362 194.772 0 0 6.410 11.530
2012 277.838 +21,9% față de anul precedent 277.838 281.673 0 0 3.835 3.835
2011 227.904 -6,1% față de anul precedent 227.904 257.386 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.482 29.482
2010 242.803 +15,8% față de anul precedent 242.803 236.131 6.672 +92,6% față de anul precedent 3.392 0 0
2009 209.726 -16,4% față de anul precedent 209.726 206.262 3.464 -91,3% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 869
2008 250.761 250.761 211.155 39.606 33.269 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 67.711 183.381 251.092 88.582 72.320 22.479
2023 115.667 98.469 214.136 49.802 24.880 23.787
2022 160.183 82.533 242.716 62.695 6.510 13.328
2021 89.759 83.614 173.373 67.796 1.454 14.364
2020 114.264 122.840 237.104 108.593 355 13.892
2019 12.808 147.285 160.093 141.343 1.468 4.474
2018 26.377 145.456 171.833 139.019 5.827 610
2017 38.551 168.200 206.751 157.180 5.193 5.827
2016 96.915 184.162 281.077 173.827 10.156 179
2015 120.888 159.922 280.810 156.112 2.363 1.447
2014 49.299 132.269 181.568 128.065 2.143 2.061
2013 36.980 105.898 142.878 100.743 1.650 3.505
2012 42.744 124.771 167.515 122.777 664 1.330
2011 56.577 126.324 182.901 123.910 1.361 1.053
2010 70.411 135.761 206.172 109.858 25.099 804
2009 81.356 122.649 204.005 96.886 25.236 527
2008 34.518 124.953 159.471 96.277 28.363 313

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 227.028 +21,0% față de anul precedent 24.064 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 187.643 -23,6% față de anul precedent 26.493 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 245.611 +15,2% față de anul precedent -2.895 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 213.239 -23,2% față de anul precedent -39.866 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 277.625 +48,1% față de anul precedent -40.521 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 187.485 +2,1% față de anul precedent -27.392 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 183.715 -4,6% față de anul precedent -11.882 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 192.635 -10,5% față de anul precedent 14.116 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 215.325 -5,8% față de anul precedent 67.028 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 228.531 +66,9% față de anul precedent 53.555 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 136.915 +20,2% față de anul precedent 45.929 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 113.883 -10,3% față de anul precedent 30.271 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 126.990 -8,3% față de anul precedent 41.801 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 138.541 +4,7% față de anul precedent 45.636 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2010 132.330 -0,9% față de anul precedent 75.118 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2009 133.556 +51,5% față de anul precedent 71.725 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2008 88.153 72.594 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

48din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
FMFLORIN MATEIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

23 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
23 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31921/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30083/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 744.114 RON. Profit: 23.824 RON

Cifra de afaceri: 744.114 RON. Profit: 23.824 RON

Cifra de afaceri
744.114 RON -5.98% față de anul precedent
Profit net
23.824 RON -18.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
227.028 RON +20.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 791.478 RON. Profit: 29.388 RON

Cifra de afaceri: 791.478 RON. Profit: 29.388 RON

Cifra de afaceri
791.478 RON +11.01% față de anul precedent
Profit net
29.388 RON -20.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
187.643 RON -23.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 712.979 RON. Profit: 36.972 RON

Cifra de afaceri: 712.979 RON. Profit: 36.972 RON

Cifra de afaceri
712.979 RON +4.03% față de anul precedent
Profit net
36.972 RON +5544.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
245.611 RON +15.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 685.388 RON. Profit: 655 RON

Cifra de afaceri: 685.388 RON. Profit: 655 RON

Cifra de afaceri
685.388 RON +23.94% față de anul precedent
Profit net
655 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
213.239 RON -23.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 552.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 552.987 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
552.987 RON +30.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.129 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
277.625 RON +48.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 424.704 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 424.704 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
424.704 RON +24.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.549 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
187.485 RON +2.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 339.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 339.850 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
339.850 RON +5.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.958 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
183.715 RON -4.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 322.266 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 322.266 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
322.266 RON -15.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.522 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
192.635 RON -10.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 381.536 RON. Profit: 13.473 RON

Cifra de afaceri: 381.536 RON. Profit: 13.473 RON

Cifra de afaceri
381.536 RON -5.77% față de anul precedent
Profit net
13.473 RON -49.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
215.325 RON -5.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 404.882 RON. Profit: 26.878 RON

Cifra de afaceri: 404.882 RON. Profit: 26.878 RON

Cifra de afaceri
404.882 RON +45.15% față de anul precedent
Profit net
26.878 RON +67.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
228.531 RON +66.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 278.949 RON. Profit: 16.058 RON

Cifra de afaceri: 278.949 RON. Profit: 16.058 RON

Cifra de afaceri
278.949 RON +48.35% față de anul precedent
Profit net
16.058 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
136.915 RON +20.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 188.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 188.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
188.038 RON -32.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.530 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
113.883 RON -10.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 277.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.838 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.838 RON +21.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.835 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
126.990 RON -8.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 227.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 227.904 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
227.904 RON -6.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
29.482 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
138.541 RON +4.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 242.803 RON. Profit: 3.392 RON

Cifra de afaceri: 242.803 RON. Profit: 3.392 RON

Cifra de afaceri
242.803 RON +15.77% față de anul precedent
Profit net
3.392 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
132.330 RON -0.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 23 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

27.082026Mentiune · Buletin 31921/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
MYKY N.F. SRL
CUI
4070424
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.08.2026
Registrul Comerțului
J1993000131528
EUID
ROONRC.J1993000131528
Sediu
Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Jud. Giurgiu, Şoseaua Tufa, Nr. 38
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
664831
Data încheierii
24.08.2026
Număr dosar
3206287
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Cristina Feodor
Vezi Buletinul ONRC nr. 31921/2026 (PDF)
11.082026Mentiune · Buletin 30083/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 29.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MYKY N.F. SRL
CUI
4070424
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J52/131/1993
EUID
ROONRC.J52/131/1993
Sediu
Oraş Mihăileşti, Jud. Giurgiu, ORAS MIHAILESTI STR TUFA, Nr. 38
Județ
Giurgiu
Număr încheiere
635033
Data încheierii
11.08.2026
Număr dosar
3033986
Data dosarului
02.08.2026
Tribunal
Giurgiu
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 29.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3033986 din 02.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30083/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4752, Giurgiu

TMA INAA INVEST S.R.L.
CUI: 42847923CAEN: 4752
Activ
GIURGIU, Sat Cartojani Com. Roata de Jos2020-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
937.946 RON
Profit
145.162 RON
Angajati
1
GENIMPEX SRL
CUI: 8990418CAEN: 4752
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1996-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
702.102 RON
Profit
35.750 RON
Angajati
4
AFM RAPID CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47500819CAEN: 4752
Activ
GIURGIU, Sat Răsuceni Com. Răsuceni2023-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.060.874 RON
Profit
254.540 RON
Angajati
1
THE ORIENT COMPANY SRL
CUI: 1283592CAEN: 4752
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.549.746 RON
Profit
875.276 RON
Angajati
30

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4752, Giurgiu

EUROSTIL IMPEX SRL
CUI: 5786074CAEN: 4752
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu1994-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.399 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Giurgiu

ALPIN TRANSCOMPRODEXIM SRL
CUI: 4070351CAEN: 4941
Activ
GIURGIU, Sat Corbeanca Com. Vânătorii Mici1993-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.751.644 RON
Profit
290.240 RON
Angajati
18
JUST CLASSICS SRL
CUI: 4118395CAEN: 9531
Activ
GIURGIU, Sat Ghionea Com. Ulmi1993-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MOARA CU NOROC GOGOSARI SRL
CUI: 3882016CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Gogoşari Com. Gogoşari1993-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.323 RON
Profit
412 RON
Angajati
1
IONUT SRL
CUI: 4352344CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Roata de Jos Com. Roata de Jos1993-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.516 RON
Profit
14.040 RON
Angajati
0
ME & A SPECTRAL IMPEX SRL
CUI: 411979CAEN: 5630
Activ
GIURGIU, Sat Vlad Ţepeş Com. Comana1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.080 RON
Profit
492 RON
Angajati
1
SORGEORGI TRANS SRL
CUI: 5915233CAEN: 4931
Activ
GIURGIU, Com. Găiseni1994-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.936 RON
Profit
28.609 RON
Angajati
1
BAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 18946754CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Chiriacu Com. Izvoarele2006-08-18
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MYKY N.F. SRL?

CUI-ul MYKY N.F. SRL este 4070424.

Unde este sediul MYKY N.F. SRL?

MYKY N.F. SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Orş. Mihăileşti, Şos. Tufa nr. 38, Orş. Mihăileşti, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata MYKY N.F. SRL?

MYKY N.F. SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MYKY N.F. SRL in 2024?

In 2024, MYKY N.F. SRL a raportat o cifra de afaceri de 744.114 RON.

Cati angajati are MYKY N.F. SRL?

MYKY N.F. SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are MYKY N.F. SRL?

MYKY N.F. SRL are codul CAEN principal 4752 (Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit).

Ce profit a inregistrat MYKY N.F. SRL in 2024?

MYKY N.F. SRL a inregistrat un profit net de 23.824 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.