Activ

OLD HOBBY S.R.L.

CUI: 40718124
CIF: 40718124
Reg. Com.: J24/706/2019
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:48

Despre OLD HOBBY S.R.L.

OLD HOBBY S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OLD HOBBY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.295 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.5%). Profitul net inregistrat a fost de 3.008 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 49.652 RON in 2019 la 12.295 RON in 2024. Datoriile raportate (31.766 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
12.295 RON
Venituri totale
27.547 RON
Cheltuieli totale
23.966 RON
Profit brut
3.581 RON
Profit net
3.008 RON
Marja profit net
24,47%
Active imobilizate
62.042 RON
Active circulante
9.205 RON
Stocuri
477 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.728 RON
Capital propriu
-17.633 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Petre Dulfu nr. 10, 430124

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Petre Dulfu nr. 10, 430124
Cod poștal: 430124
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Petre Dulfu nr. 10, 430124
Cod postal
430124
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.02.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
12.295 RON
Rezultat net
3.008 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 12.295 RON 10.121 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.547 RON 25.331 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.966 RON 20.273 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.581 RON 5.058 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.008 RON 4.249 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 62.042 RON 78.088 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.205 RON 3.721 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 71.247 RON 81.809 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 477 RON 1.422 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.728 RON 2.299 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.766 RON 30.081 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -17.633 RON -20.640 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active71.247RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

44,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale71.247 RON
Datorii totale31.766 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,2 %Profit net / active totale
ROE
-17,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-24,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 12.295 +21,5% față de anul precedent 27.547 23.966 3.581 -29,2% față de anul precedent 3.008 -29,2% față de anul precedent 0 0
2023 10.121 +7,4% față de anul precedent 25.331 20.273 5.058 -13,9% față de anul precedent 4.249 -27,7% față de anul precedent 0 0
2022 9.422 +29,6% față de anul precedent 25.963 20.089 5.874 5.874 0 0
2021 7.270 -78,8% față de anul precedent 25.850 32.768 0 0 6.918 6.918
2020 34.346 -30,8% față de anul precedent 101.295 123.101 0 0 21.806 22.083
2019 49.652 59.632 61.095 0 0 1.463 1.962

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 62.042 9.205 71.247 477 0 8.728
2023 78.088 3.721 81.809 1.422 0 2.299
2022 94.134 496 94.630 496 0 0
2021 110.180 592 110.772 564 0 28
2020 127.476 2.733 130.209 1.610 1.046 77
2019 124.020 57.897 181.917 7.258 45.105 5.534

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 31.766 +5,6% față de anul precedent -17.633 Neraportat 0
2023 30.081 -5,8% față de anul precedent -20.640 Neraportat 0
2022 31.944 -14,8% față de anul precedent -24.889 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 37.481 +12,3% față de anul precedent -30.763 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 33.366 +120,3% față de anul precedent -23.845 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 15.146 -1.762 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 12.295 RON. Profit: 3.008 RON

Cifra de afaceri: 12.295 RON. Profit: 3.008 RON

Cifra de afaceri
12.295 RON +21.48% față de anul precedent
Profit net
3.008 RON -29.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
31.766 RON +5.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.121 RON. Profit: 4.249 RON

Cifra de afaceri: 10.121 RON. Profit: 4.249 RON

Cifra de afaceri
10.121 RON +7.42% față de anul precedent
Profit net
4.249 RON -27.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.081 RON -5.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.422 RON. Profit: 5.874 RON

Cifra de afaceri: 9.422 RON. Profit: 5.874 RON

Cifra de afaceri
9.422 RON +29.6% față de anul precedent
Profit net
5.874 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
31.944 RON -14.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 7.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.270 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.270 RON -78.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.918 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
37.481 RON +12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 34.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.346 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.346 RON -30.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.083 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
33.366 RON +120.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 49.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 49.652 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
49.652 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.962 RON
Angajati
2
Datorii
15.146 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOLD HOBBY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

OLD HOBBY S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Maramureş

LIGHTNESS C&A S.R.L.
CUI: 40135260CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.672 RON
Profit
2.056 RON
Angajati
0
DIMARA STYLE SRL
CUI: 18677850CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2006-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.211 RON
Profit
1.535 RON
Angajati
0
SALON DYNAMIC CHIC SRL
CUI: 36286192CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săcel Com. Săcel2016-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.948 RON
Profit
1.069 RON
Angajati
0
MAKE UP & MORE S.R.L.
CUI: 46885890CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şieu Com. Şieu2022-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.965 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRINA BEAUTY S.R.L.
CUI: 42254047CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2020-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.861 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HAIR STUDIO BY TINA S.R.L.
CUI: 36067516CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Sat Damăcuşeni Orş. Târgu Lăpuş2016-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.828 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Maramureş

MARIA ŞI YVA S.R.L.
CUI: 40978205CAEN: 9602
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2019-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.502 RON
Profit
3.677 RON
Angajati
3

Alte firme din Maramureş

MIN CIOCI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40718116CAEN: 4120
Activ
MARAMUREŞ, Sat Cicârlău Com. Cicârlău2019-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ATP TRUCKS AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 40723236CAEN: 2910
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.281.607 RON
Profit
854.239 RON
Angajati
30
CARDIFF TAXI S.R.L.
CUI: 40737509CAEN: 4932
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MILENI GOODS & DECO S.R.L.
CUI: 40841339CAEN: 4719
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.000 RON
Profit
771 RON
Angajati
0
ITP CORA ADTRANS S.R.L.
CUI: 42304960CAEN: 7120
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.923 RON
Profit
234.925 RON
Angajati
1
ONISTUA - COM SRL
CUI: 7234092CAEN: 4322
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săcălăşeni Com. Săcălăşeni1995-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.356.356 RON
Profit
26.593 RON
Angajati
29

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OLD HOBBY S.R.L.?

CUI-ul OLD HOBBY S.R.L. este 40718124.

Unde este sediul OLD HOBBY S.R.L.?

OLD HOBBY S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Petre Dulfu nr. 10, 430124, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata OLD HOBBY S.R.L.?

OLD HOBBY S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OLD HOBBY S.R.L. in 2024?

In 2024, OLD HOBBY S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 12.295 RON.

Ce activitate are OLD HOBBY S.R.L.?

OLD HOBBY S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat OLD HOBBY S.R.L. in 2024?

OLD HOBBY S.R.L. a inregistrat un profit net de 3.008 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.