Activ

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.

CUI: 40746825
CIF: 40746825
Reg. Com.: J2019003011405
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:53

Despre LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 219.188 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.1%). Profitul net inregistrat a fost de 142.520 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 204 RON in 2019 la 219.188 RON in 2025.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
219.188 RON
Venituri totale
219.248 RON
Cheltuieli totale
70.284 RON
Profit brut
148.964 RON
Profit net
142.520 RON
Marja profit net
65,02%
Active imobilizate
7.928 RON
Active circulante
141.360 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
108.593 RON
Casa & conturi bănci
32.767 RON
Capital propriu
142.760 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Pâncota nr. 9, 22773
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Pâncota nr. 9, 22773
Cod poștal: 22773
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Pâncota nr. 9, 22773
Detalii
PARTER
Cod postal
22773
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.03.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
219.188 RON
Rezultat net
142.520 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 219.188 RON 199.108 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 219.248 RON 199.281 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.284 RON 66.206 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 148.964 RON 133.075 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 142.520 RON 127.219 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.928 RON 13.408 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 141.360 RON 126.239 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 149.288 RON 139.647 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 108.593 RON 100.850 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.767 RON 25.389 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.528 RON 12.188 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 142.760 RON 127.459 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active149.288RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

4,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale149.288 RON
Datorii totale6.528 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
95,5 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
21,65 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
95,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 219.188 +10,1% față de anul precedent 219.248 70.284 148.964 +11,9% față de anul precedent 142.520 +12,0% față de anul precedent 0 0
2024 199.108 +20,1% față de anul precedent 199.281 66.206 133.075 +51,6% față de anul precedent 127.219 +47,3% față de anul precedent 0 0
2023 165.841 +75,7% față de anul precedent 165.849 78.049 87.800 +4,5% față de anul precedent 86.390 +5,1% față de anul precedent 0 0
2022 94.401 +638,1% față de anul precedent 94.416 10.415 84.001 +4.433,2% față de anul precedent 82.170 +5.539,7% față de anul precedent 0 0
2021 12.789 +163,4% față de anul precedent 12.789 10.936 1.853 -40,3% față de anul precedent 1.457 -50,7% față de anul precedent 0 0
2020 4.855 +2.279,9% față de anul precedent 4.855 1.754 3.101 2.954 0 0
2019 204 204 4.039 0 0 3.835 3.841

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 7.928 141.360 149.288 0 108.593 32.767
2024 13.408 126.239 139.647 0 100.850 25.389
2023 19.063 84.209 103.272 0 68.226 15.983
2022 2.311 82.681 84.992 0 4.919 77.762
2021 4.444 1.064 5.508 0 423 641
2020 0 6.179 6.179 0 204 5.975
2019 0 364 364 0 204 160

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 6.528 -46,4% față de anul precedent 142.760 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2024 12.188 +21,3% față de anul precedent 127.459 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 10.050 +294,4% față de anul precedent 93.381 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.548 -46,2% față de anul precedent 82.941 Neraportat 1
2021 4.737 -33,2% față de anul precedent 771 Neraportat 0
2020 7.092 +77,1% față de anul precedent -687 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 4.005 -3.641 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MSMIIHAI STOICESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19417/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 219.188 RON. Profit: 142.520 RON

Cifra de afaceri: 219.188 RON. Profit: 142.520 RON

Cifra de afaceri
219.188 RON +10.08% față de anul precedent
Profit net
142.520 RON +12.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.528 RON -46.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 199.108 RON. Profit: 127.219 RON

Cifra de afaceri: 199.108 RON. Profit: 127.219 RON

Cifra de afaceri
199.108 RON +20.06% față de anul precedent
Profit net
127.219 RON +47.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.188 RON +21.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 165.841 RON. Profit: 86.390 RON

Cifra de afaceri: 165.841 RON. Profit: 86.390 RON

Cifra de afaceri
165.841 RON +75.68% față de anul precedent
Profit net
86.390 RON +5.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.050 RON +294.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 94.401 RON. Profit: 82.170 RON

Cifra de afaceri: 94.401 RON. Profit: 82.170 RON

Cifra de afaceri
94.401 RON +638.14% față de anul precedent
Profit net
82.170 RON +5539.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.548 RON -46.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.789 RON. Profit: 1.457 RON

Cifra de afaceri: 12.789 RON. Profit: 1.457 RON

Cifra de afaceri
12.789 RON +163.42% față de anul precedent
Profit net
1.457 RON -50.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.737 RON -33.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 4.855 RON. Profit: 2.954 RON

Cifra de afaceri: 4.855 RON. Profit: 2.954 RON

Cifra de afaceri
4.855 RON +2279.9% față de anul precedent
Profit net
2.954 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
7.092 RON +77.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
204 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.841 RON
Angajati
1
Datorii
4.005 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19417/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 08.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.
CUI
40746825
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J40/3011/2019
EUID
ROONRC.J40/3011/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada PÂNCOTA, Nr. 9, PARTER, Bl. 11N, Scara 6, Ap. 155
Județ
București
Număr încheiere
404509
Data încheierii
19.05.2026
Număr dosar
1912338
Data dosarului
11.05.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Cătălina Ioana BALAN

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 08.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1912338 din 11.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19417/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

MIT TRADING SRL
CUI: 6639985CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.906 RON
Profit
31.999 RON
Angajati
1
DIGICODE SRL
CUI: 36170693CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.975 RON
Profit
24.847 RON
Angajati
1
NATIVEFAIRIE S.R.L.
CUI: 48120265CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.953 RON
Profit
162.665 RON
Angajati
0
HANA CUSTOM SOFTWARE S.R.L.
CUI: 49621892CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.800 RON
Profit
5.868 RON
Angajati
0
SFDD CLOUD TECH S.R.L.
CUI: 45876257CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.474 RON
Profit
21.054 RON
Angajati
1
SUNWAVES DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 50740404CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.400 RON
Profit
184.228 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

LUTEGA SOFT & RESEARCH S.R.L.
CUI: 40731417CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.822 RON
Profit
355.796 RON
Angajati
1
SOFTWIZ CREATION S.R.L.
CUI: 40754585CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
448.744 RON
Profit
147.244 RON
Angajati
3
VOLSOFT WEB S.R.L.
CUI: 40730721CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.585 RON
Profit
2.401 RON
Angajati
0
WEBYOUUP S.R.L.
CUI: 40758250CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

STEADY LOGISTICS S.R.L.
CUI: 40746850CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.109 RON
Profit
55.781 RON
Angajati
1
ALCO KARMA S.R.L.
CUI: 40746221CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.154 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVO MEDIA BOX S.R.L.
CUI: 40748192CAEN: 6020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.650 RON
Profit
75.763 RON
Angajati
1
DENTAL STATION S.R.L.
CUI: 40731387CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.229 RON
Profit
13.020 RON
Angajati
2
ALEX GUITAR STUDIO S.R.L.
CUI: 40768866CAEN: 8552
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.340 RON
Profit
18.489 RON
Angajati
2
SUN PAYMENTS S.R.L.
CUI: 40518266CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.014.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
AGENTIA DENYHOO S.R.L.
CUI: 40986429CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BRUNO CREATIVE S.R.L.
CUI: 38530152CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.506 RON
Profit
9.275 RON
Angajati
0
ICE INVEST SPEED S.R.L.
CUI: 42735636CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.634 RON
Profit
12.964 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.?

CUI-ul LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. este 40746825.

Unde este sediul LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.?

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Pâncota nr. 9, 22773, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.?

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. in 2025?

In 2025, LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 219.188 RON.

Cati angajati are LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.?

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.

Ce activitate are LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L.?

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. in 2025?

LIVRAM DULCE CONCEPT S.R.L. a inregistrat un profit net de 142.520 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.