Activ e‑Factură

28 TIPSIE CARGO S.R.L.

CUI: 40756977
CIF: 40756977
Reg. Com.: J18/423/2019
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:30

Despre 28 TIPSIE CARGO S.R.L.

28 TIPSIE CARGO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Turceni, judetul GORJ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, 28 TIPSIE CARGO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
351 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.938 RON
Stocuri
2.579 RON
Creanțe
20 RON
Casa & conturi bănci
1.339 RON
Capital propriu
3.938 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Orş. Turceni, Str. Sănătăţii nr. 6, 217520

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Orş. Turceni, Str. Sănătăţii nr. 6, 217520
Cod poștal: 217520
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Orş. Turceni, Str. Sănătăţii nr. 6, 217520
Cod postal
217520
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-351 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 351 RON 472 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 351 RON 472 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 351 RON 472 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.938 RON 4.288 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.938 RON 4.288 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.579 RON 2.579 RON
CreanțeSume de încasat 20 RON 20 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.339 RON 1.689 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.938 RON 4.288 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.938RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.938 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 351 0 0 351 351
2023 0 0 472 0 0 472 472
2022 0 -100,0% față de anul precedent 0 238 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 238 238
2021 5.800 -65,1% față de anul precedent 5.800 1.572 4.228 +106,8% față de anul precedent 4.054 +162,4% față de anul precedent 0 0
2020 16.635 -70,9% față de anul precedent 17.466 15.421 2.045 1.545 0 0
2019 57.210 57.263 57.493 0 0 230 801

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.938 3.938 2.579 20 1.339
2023 0 4.288 4.288 2.579 20 1.689
2022 0 7.695 7.695 2.579 20 5.096
2021 0 7.933 7.933 2.579 20 5.334
2020 0 4.379 4.379 2.579 3 1.797
2019 30 25.112 25.142 2.579 16.702 5.831

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 3.938 Neraportat 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 4.288 Neraportat 0
2022 2.935 0,0% față de anul precedent 4.760 Neraportat 0
2021 2.935 -14,6% față de anul precedent 4.998 Neraportat 0
2020 3.435 -86,7% față de anul precedent 944 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 25.743 -601 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
351 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
472 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
238 RON
Angajati
0
Datorii
2.935 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.800 RON. Profit: 4.054 RON

Cifra de afaceri: 5.800 RON. Profit: 4.054 RON

Cifra de afaceri
5.800 RON -65.13% față de anul precedent
Profit net
4.054 RON +162.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.935 RON -14.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 16.635 RON. Profit: 1.545 RON

Cifra de afaceri: 16.635 RON. Profit: 1.545 RON

Cifra de afaceri
16.635 RON -70.92% față de anul precedent
Profit net
1.545 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.435 RON -86.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.210 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.210 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
801 RON
Angajati
1
Datorii
25.743 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata28 TIPSIE CARGO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Turceni (GORJ)

28 TIPSIE CARGO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Turceni (GORJ)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Gorj

GALECRISALE TRANS S.R.L.
CUI: 40750575CAEN: 4941
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.832 RON
Profit
87.803 RON
Angajati
2
94 MICKAYTRANS S.R.L.
CUI: 40830240CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Corobăi Com. Drăgoteşti2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.767 RON
Profit
72.521 RON
Angajati
1
POP VILEXGAB TRANS S.R.L.
CUI: 40749309CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Copăcioasa Com. Scoarţa2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.572 RON
Profit
42.463 RON
Angajati
3
DAILYMAVERICK S.R.L.
CUI: 40846646CAEN: 4941
Activ
GORJ, Sat Drăgoieşti Com. Crasna2019-03-26
fara e-Factura

Alte firme din Gorj

NEK ALTEO S.R.L.
CUI: 40768637CAEN: 4619
Activ
GORJ, Sat Mătăsari Com. Mătăsari2019-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.395 RON
Profit
9.749 RON
Angajati
0
ADLUCA TANNING S.R.L.
CUI: 40742238CAEN: 9623
Activ
GORJ, Sat Micloşu Com. Bolboşi2019-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.791 RON
Profit
1.308 RON
Angajati
1
IMPLAORTO TERAPY S.R.L.
CUI: 40791257CAEN: 8623
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.228 RON
Profit
195.785 RON
Angajati
1
MMV DARIDECO S.R.L.
CUI: 40604871CAEN: 1812
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.880 RON
Profit
13.359 RON
Angajati
0
KGX 19 TRANS S.R.L.
CUI: 40972997CAEN: 4932
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2019-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.962 RON
Profit
2.707 RON
Angajati
0
M&M STYLING SALON SRL
CUI: 38357397CAEN: 9622
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2017-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.918 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TRAVEL4EVER S.R.L.
CUI: 42835430CAEN: 7912
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2020-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.685 RON
Profit
14.138 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul 28 TIPSIE CARGO S.R.L.?

CUI-ul 28 TIPSIE CARGO S.R.L. este 40756977.

Unde este sediul 28 TIPSIE CARGO S.R.L.?

28 TIPSIE CARGO S.R.L. are sediul in Romania, GORJ, Orş. Turceni, Str. Sănătăţii nr. 6, 217520, Orş. Turceni, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata 28 TIPSIE CARGO S.R.L.?

28 TIPSIE CARGO S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a 28 TIPSIE CARGO S.R.L. in 2024?

In 2024, 28 TIPSIE CARGO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are 28 TIPSIE CARGO S.R.L.?

28 TIPSIE CARGO S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat 28 TIPSIE CARGO S.R.L. in 2024?

28 TIPSIE CARGO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 351 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.