Activ

TML METAL PRODUCT S.R.L.

CUI: 40772700
CIF: 40772700
Reg. Com.: J06/622/2019
CAEN: 2562
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de feronerie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:52

Despre TML METAL PRODUCT S.R.L.

TML METAL PRODUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de feronerie" (cod CAEN 2562), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TML METAL PRODUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
73.432 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
115.898 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.481 RON
Casa & conturi bănci
113.417 RON
Capital propriu
-64.177 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Gheorghe Pop de Băseşti nr. 3, 420173
Telefon0746264980

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Gheorghe Pop de Băseşti nr. 3, 420173
Cod poștal: 420173
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Gheorghe Pop de Băseşti nr. 3, 420173
Cod postal
420173
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.03.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2020 - 1 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-73.432 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 73.432 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 73.432 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 73.432 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 6.537 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 115.898 RON 178.871 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 115.898 RON 185.408 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 55.427 RON
CreanțeSume de încasat 2.481 RON 2.482 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.417 RON 120.962 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 180.075 RON 176.153 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -64.177 RON 9.255 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active115.898RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

155,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale115.898 RON
Datorii totale180.075 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-55,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 73.432 0 0 73.432 73.432
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2022 12.150 -80,4% față de anul precedent 102.200 109.832 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.632 10.699
2021 61.982 +21,9% față de anul precedent 61.982 45.614 16.368 +780,5% față de anul precedent 14.656 +3.114,0% față de anul precedent 0 0
2020 50.831 -11,9% față de anul precedent 50.831 48.972 1.859 -70,8% față de anul precedent 456 -90,2% față de anul precedent 0 0
2019 57.711 57.942 51.569 6.373 4.642 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 115.898 115.898 0 2.481 113.417
2023 6.537 178.871 185.408 55.427 2.482 120.962
2022 6.537 178.871 185.408 55.427 2.482 120.962
2021 84.643 25.508 110.151 5.256 6.862 13.390
2020 99.520 17.935 117.455 3.806 8.799 5.330
2019 108.166 24.370 132.536 2.681 9.499 12.190

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 180.075 +2,2% față de anul precedent -64.177 Neraportat 0
2023 176.153 0,0% față de anul precedent 9.255 Neraportat 0
2022 176.153 +95,3% față de anul precedent 9.255 Neraportat 0
2021 90.197 -19,6% față de anul precedent 19.954 Neraportat 0
2020 112.157 -12,2% față de anul precedent 5.298 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 127.694 4.842 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
73.432 RON
Angajati
0
Datorii
180.075 RON +2.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
176.153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.150 RON -80.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.699 RON
Angajati
0
Datorii
176.153 RON +95.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 61.982 RON. Profit: 14.656 RON

Cifra de afaceri: 61.982 RON. Profit: 14.656 RON

Cifra de afaceri
61.982 RON +21.94% față de anul precedent
Profit net
14.656 RON +3114.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
90.197 RON -19.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.831 RON. Profit: 456 RON

Cifra de afaceri: 50.831 RON. Profit: 456 RON

Cifra de afaceri
50.831 RON -11.92% față de anul precedent
Profit net
456 RON -90.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
112.157 RON -12.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.711 RON. Profit: 4.642 RON

Cifra de afaceri: 57.711 RON. Profit: 4.642 RON

Cifra de afaceri
57.711 RON
Profit net
4.642 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
127.694 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTML METAL PRODUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2562 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

TML METAL PRODUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2562 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2562, Bistriţa-Năsăud

AB METALTECH S.R.L.
CUI: 40719006CAEN: 2562
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.898.448 RON
Profit
650.022 RON
Angajati
9
MTI STEEL S.R.L.
CUI: 41212531CAEN: 2562
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-06-03
fara e-Factura
METAL MATEIU S.R.L.
CUI: 40533444CAEN: 2562
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-01-31
fara e-Factura
ECOSMART METAL S.R.L.
CUI: 41233879CAEN: 2562
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.376 RON
Profit
2.765 RON
Angajati
2

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

WIEN TRANSPORT S.R.L.
CUI: 40766385CAEN: 4939
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Rebrişoara Com. Rebrişoara2019-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.585 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VERNESGOLD S.R.L.
CUI: 40772719CAEN: 4777
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Sângeorz-Băi2019-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.283 RON
Profit
109.550 RON
Angajati
1
FELYX LYNX S.R.L.
CUI: 40754291CAEN: 0220
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Romuli Com. Romuli2019-03-08
fara e-Factura
MELDEA TREND S.R.L.
CUI: 41106514CAEN: 4712
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2019-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.907 RON
Profit
21.029 RON
Angajati
1
PRO ELEMENT S.R.L.
CUI: 39171545CAEN: 6312
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şintereag Com. Şintereag2018-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.908 RON
Profit
180 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TML METAL PRODUCT S.R.L.?

CUI-ul TML METAL PRODUCT S.R.L. este 40772700.

Unde este sediul TML METAL PRODUCT S.R.L.?

TML METAL PRODUCT S.R.L. are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Gheorghe Pop de Băseşti nr. 3, 420173, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata TML METAL PRODUCT S.R.L.?

TML METAL PRODUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TML METAL PRODUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, TML METAL PRODUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TML METAL PRODUCT S.R.L.?

TML METAL PRODUCT S.R.L. are codul CAEN principal 2562 (Fabricarea articolelor de feronerie).

Ce profit a inregistrat TML METAL PRODUCT S.R.L. in 2024?

TML METAL PRODUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 73.432 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.