Activ Plătitor TVA

R-NEW LINE TELECOM S.R.L.

CUI: 40803602
CIF: RO40803602
Reg. Com.: J40/3617/2019
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 12:12

Despre R-NEW LINE TELECOM S.R.L.

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, R-NEW LINE TELECOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 986.023 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.7%). Profitul net inregistrat a fost de 315.770 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 397.058 RON in 2019 la 986.023 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
986.023 RON
Venituri totale
986.372 RON
Cheltuieli totale
646.250 RON
Profit brut
340.122 RON
Profit net
315.770 RON
Marja profit net
32,02%
Active imobilizate
174.591 RON
Active circulante
540.000 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
444.892 RON
Casa & conturi bănci
95.108 RON
Capital propriu
315.970 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Viilor nr. 1
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Viilor nr. 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Viilor nr. 1
Detalii
CAMERA 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.03.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
986.023 RON
Rezultat net
315.770 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 986.023 RON 906.757 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 986.372 RON 906.769 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 646.250 RON 636.070 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 340.122 RON 270.699 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 315.770 RON 261.813 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 174.591 RON 109.377 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 540.000 RON 324.203 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 714.591 RON 433.580 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 444.892 RON 138.759 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 95.108 RON 185.444 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 398.621 RON 172.066 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 315.970 RON 261.514 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active714.591RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

55,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale714.591 RON
Datorii totale398.621 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
44,2 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
44,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 986.023 +8,7% față de anul precedent 986.372 646.250 340.122 +25,7% față de anul precedent 315.770 +20,6% față de anul precedent 0 0
2023 906.757 +34,5% față de anul precedent 906.769 636.070 270.699 +166,5% față de anul precedent 261.813 +175,7% față de anul precedent 0 0
2022 674.400 +4,5% față de anul precedent 674.400 572.815 101.585 -12,2% față de anul precedent 94.977 -13,6% față de anul precedent 0 0
2021 645.091 +24,7% față de anul precedent 650.091 534.423 115.668 -5,9% față de anul precedent 109.947 -7,1% față de anul precedent 0 0
2020 517.384 +30,3% față de anul precedent 517.422 394.563 122.859 -47,5% față de anul precedent 118.325 -48,5% față de anul precedent 0 0
2019 397.058 397.068 163.231 233.837 229.866 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 174.591 540.000 714.591 0 444.892 95.108
2023 109.377 324.203 433.580 0 138.759 185.444
2022 12.464 304.691 317.155 0 153.550 151.141
2021 22.148 251.203 273.351 0 74.205 176.998
2020 61.816 176.807 238.623 0 106.064 70.743
2019 119.742 143.055 262.797 0 95.745 47.310

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 398.621 +131,7% față de anul precedent 315.970 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2023 172.066 -22,5% față de anul precedent 261.514 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2022 221.978 +376,2% față de anul precedent 95.177 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2021 46.613 -3,2% față de anul precedent 226.738 Neraportat 7 +40,0% față de anul precedent
2020 48.131 +47,1% față de anul precedent 190.492 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2019 32.731 230.066 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 986.023 RON. Profit: 315.770 RON

Cifra de afaceri: 986.023 RON. Profit: 315.770 RON

Cifra de afaceri
986.023 RON +8.74% față de anul precedent
Profit net
315.770 RON +20.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
398.621 RON +131.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 906.757 RON. Profit: 261.813 RON

Cifra de afaceri: 906.757 RON. Profit: 261.813 RON

Cifra de afaceri
906.757 RON +34.45% față de anul precedent
Profit net
261.813 RON +175.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
172.066 RON -22.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 674.400 RON. Profit: 94.977 RON

Cifra de afaceri: 674.400 RON. Profit: 94.977 RON

Cifra de afaceri
674.400 RON +4.54% față de anul precedent
Profit net
94.977 RON -13.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
221.978 RON +376.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 645.091 RON. Profit: 109.947 RON

Cifra de afaceri: 645.091 RON. Profit: 109.947 RON

Cifra de afaceri
645.091 RON +24.68% față de anul precedent
Profit net
109.947 RON -7.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +40% față de anul precedent
Datorii
46.613 RON -3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 517.384 RON. Profit: 118.325 RON

Cifra de afaceri: 517.384 RON. Profit: 118.325 RON

Cifra de afaceri
517.384 RON +30.3% față de anul precedent
Profit net
118.325 RON -48.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
48.131 RON +47.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 397.058 RON. Profit: 229.866 RON

Cifra de afaceri: 397.058 RON. Profit: 229.866 RON

Cifra de afaceri
397.058 RON
Profit net
229.866 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
32.731 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataR-NEW LINE TELECOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

IRE PLUS FACILITY MANAGEMENT SRL
CUI: 36838661CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
988.263 RON
Profit
45.517 RON
Angajati
5
Z LINE SRL
CUI: 2599837CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
984.874 RON
Profit
80.287 RON
Angajati
8
AMANCIO INTERCOM S.R.L.
CUI: 39806095CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
988.741 RON
Profit
79.267 RON
Angajati
0
ROMELCO INDUSTRIAL SRL
CUI: 14273310CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.900 RON
Profit
894.187 RON
Angajati
1
EKOMEGASOL SRL
CUI: 29331398CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.028.392 RON
Profit
407.088 RON
Angajati
0
UNIVERSAL SERV ELECTRIC SRL
CUI: 35121480CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
944.597 RON
Profit
287.496 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Municipiul Bucureşti

VIORICC PROJECT S.R.L.
CUI: 40788413CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.945 RON
Profit
14.348 RON
Angajati
0
WATERMIST FIRE PROTECTION S.R.L.
CUI: 40857564CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.163.982 RON
Profit
1.513.771 RON
Angajati
1
PAM ELECTRIC CONSULTING S.R.L.
CUI: 40704552CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
453.992 RON
Profit
95.304 RON
Angajati
1
ALPA SET TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 40866546CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.662 RON
Profit
178.063 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ELVET PHARMA DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 40803564CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.868 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EURO CAPITAL INVEST S.R.L.
CUI: 40803610CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.042 RON
Profit
8.523 RON
Angajati
0
KARLOSCONS S.R.L.
CUI: 40808545CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
CREATIVE ORTHODONTICS S.R.L.
CUI: 40782674CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.452.925 RON
Profit
618.065 RON
Angajati
1
WIZART COMMUNICATION S.R.L.
CUI: 40589070CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.180 RON
Profit
214.205 RON
Angajati
1
S&M HR CONSULT S.R.L.
CUI: 41039520CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-04-24
fara e-Factura
ANTONII ŞI TATI S.R.L.
CUI: 38576265CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-12-07
fara e-Factura
PULPOPUSH S.R.L.
CUI: 42782026CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.328 RON
Profit
285.163 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul R-NEW LINE TELECOM S.R.L.?

CUI-ul R-NEW LINE TELECOM S.R.L. este 40803602.

Unde este sediul R-NEW LINE TELECOM S.R.L.?

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Valea Viilor nr. 1, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata R-NEW LINE TELECOM S.R.L.?

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a R-NEW LINE TELECOM S.R.L. in 2024?

In 2024, R-NEW LINE TELECOM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 986.023 RON.

Cati angajati are R-NEW LINE TELECOM S.R.L.?

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are R-NEW LINE TELECOM S.R.L.?

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat R-NEW LINE TELECOM S.R.L. in 2024?

R-NEW LINE TELECOM S.R.L. a inregistrat un profit net de 315.770 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.