Activ

AUTOMATE S.R.L.

CUI: 40838481
CIF: 40838481
Reg. Com.: J2019001290121
CAEN: 6202
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:35

Despre AUTOMATE S.R.L.

AUTOMATE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, judetul CLUJ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6202). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AUTOMATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.926 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
7.195 RON
Active circulante
57.577 RON
Stocuri
34.262 RON
Creanțe
19.051 RON
Casa & conturi bănci
4.264 RON
Capital propriu
55.131 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, G MĂGOAJA nr. 60

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, G MĂGOAJA nr. 60
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, G MĂGOAJA nr. 60
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.926 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 2.914 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 2.914 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.926 RON 279 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.635 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.276 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.926 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.926 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.195 RON 7.195 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 57.577 RON 57.640 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 64.772 RON 64.835 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 34.262 RON 34.262 RON
CreanțeSume de încasat 19.051 RON 19.114 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.264 RON 4.264 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.641 RON 6.778 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 55.131 RON 58.057 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active64.772RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale64.772 RON
Datorii totale9.641 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,97 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.926 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.926 2.926
2023 2.914 -94,2% față de anul precedent 2.914 279 2.635 -94,2% față de anul precedent 2.276 -94,8% față de anul precedent 0 0
2022 50.562 +267,7% față de anul precedent 50.562 5.374 45.188 +482,5% față de anul precedent 43.854 +496,5% față de anul precedent 0 0
2021 13.752 -68,7% față de anul precedent 13.752 5.995 7.757 7.352 0 0
2020 43.883 +23,0% față de anul precedent 92.035 106.857 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.822 15.331
2019 35.680 132.279 112.217 20.062 19.706 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.195 57.577 64.772 34.262 19.051 4.264
2023 7.195 57.640 64.835 34.262 19.114 4.264
2022 7.474 56.088 63.562 34.262 16.137 5.689
2021 9.653 36.143 45.796 33.862 85 2.196
2020 12.991 35.462 48.453 32.911 85 2.466
2019 16.329 29.035 45.364 14.341 0 14.694

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.641 +42,2% față de anul precedent 55.131 Neraportat 0
2023 6.778 -12,9% față de anul precedent 58.057 Neraportat 0
2022 7.781 -77,0% față de anul precedent 55.781 Neraportat 0
2021 33.869 -22,8% față de anul precedent 11.927 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 43.878 +72,4% față de anul precedent 4.575 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 25.458 19.906 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.926 RON
Angajati
0
Datorii
9.641 RON +42.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.914 RON. Profit: 2.276 RON

Cifra de afaceri: 2.914 RON. Profit: 2.276 RON

Cifra de afaceri
2.914 RON -94.24% față de anul precedent
Profit net
2.276 RON -94.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.778 RON -12.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 50.562 RON. Profit: 43.854 RON

Cifra de afaceri: 50.562 RON. Profit: 43.854 RON

Cifra de afaceri
50.562 RON +267.67% față de anul precedent
Profit net
43.854 RON +496.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.781 RON -77.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.752 RON. Profit: 7.352 RON

Cifra de afaceri: 13.752 RON. Profit: 7.352 RON

Cifra de afaceri
13.752 RON -68.66% față de anul precedent
Profit net
7.352 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
33.869 RON -22.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 43.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 43.883 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
43.883 RON +22.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.331 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
43.878 RON +72.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 35.680 RON. Profit: 19.706 RON

Cifra de afaceri: 35.680 RON. Profit: 19.706 RON

Cifra de afaceri
35.680 RON
Profit net
19.706 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
25.458 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAUTOMATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Sat Măgoaja Com. Chiuieşti (CLUJ)

AUTOMATE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6202 in Sat Măgoaja Com. Chiuieşti (CLUJ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6202, Cluj

EPIC VENTURES S.R.L.
CUI: 41079932CAEN: 6202
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.169.152 RON
Profit
744.376 RON
Angajati
1
RESFEBER S.R.L.
CUI: 40766105CAEN: 6202
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.564 RON
Profit
116.369 RON
Angajati
1
COSTIN HOLDING RMB S.R.L.
CUI: 41125478CAEN: 6202
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.019.680 RON
Profit
512.922 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

TIC MOBIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40831386CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.722 RON
Profit
441.142 RON
Angajati
1
MAKEMUSICNOTWAR S.R.L.
CUI: 40838490CAEN: 8552
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.719 RON
Profit
21.479 RON
Angajati
0
CRIS MED FAM CARE S.R.L.
CUI: 40831157CAEN: 8621
Activ
CLUJ, Sat Chinteni Com. Chinteni2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
562.012 RON
Profit
329.856 RON
Angajati
2
QUADRIX INTEGRATED S.R.L.
CUI: 40793584CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.345.474 RON
Profit
742.993 RON
Angajati
7
YSA COSUTAX S.R.L.
CUI: 40898114CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2019-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.070 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SQUARE MARKETING AMA S.R.L.
CUI: 40302067CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.226.105 RON
Profit
5.249.276 RON
Angajati
14
TIMOTHY KROSS S.R.L.
CUI: 45852185CAEN: 9001
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.159 RON
Profit
6.885 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AUTOMATE S.R.L.?

CUI-ul AUTOMATE S.R.L. este 40838481.

Unde este sediul AUTOMATE S.R.L.?

AUTOMATE S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, G MĂGOAJA nr. 60, Sat Măgoaja Com. Chiuieşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata AUTOMATE S.R.L.?

AUTOMATE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AUTOMATE S.R.L. in 2024?

In 2024, AUTOMATE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are AUTOMATE S.R.L.?

AUTOMATE S.R.L. are codul CAEN principal 6202.

Ce profit a inregistrat AUTOMATE S.R.L. in 2024?

AUTOMATE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 2.926 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.