Radiat

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.

CUI: 40841193
CIF: 40841193
Reg. Com.: J33/777/2019
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2019 · 7 ani
Radiată din: 25 mai 2026
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:39

Despre M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Stamate Com. Fântânele, judetul SUCEAVA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din mai 2026).

In 2023, M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.400 RON, in crestere fata de anul precedent (+35.1%). Profitul net inregistrat a fost de 913 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.250 RON in 2019 la 55.400 RON in 2023.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.400 RON
Venituri totale
55.400 RON
Cheltuieli totale
53.994 RON
Profit brut
1.406 RON
Profit net
913 RON
Marja profit net
1,65%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
25.227 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
25.227 RON
Capital propriu
11.064 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Stamate Com. Fântânele, 727234
Telefon0751781923

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Stamate Com. Fântânele, 727234
Cod poștal: 727234
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Stamate Com. Fântânele, 727234
Cod postal
727234
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
25 mai 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 25.05.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
55.400 RON
Rezultat net
913 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.400 RON 41.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.400 RON 41.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 53.994 RON 39.876 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.406 RON 1.124 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 913 RON 767 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25.227 RON 14.065 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 25.227 RON 14.065 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.227 RON 14.065 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.163 RON 3.914 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.064 RON 10.151 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active25.227RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

56,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale25.227 RON
Datorii totale14.163 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
3,6 %Profit net / active totale
ROE
8,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 55.400 +35,1% față de anul precedent 55.400 53.994 1.406 +25,1% față de anul precedent 913 +19,0% față de anul precedent 0 0
2022 41.000 -21,7% față de anul precedent 41.000 39.876 1.124 -40,6% față de anul precedent 767 -44,3% față de anul precedent 0 0
2021 52.340 +22,5% față de anul precedent 52.340 50.449 1.891 -92,2% față de anul precedent 1.378 -94,2% față de anul precedent 0 0
2020 42.720 +248,7% față de anul precedent 67.470 43.145 24.325 23.897 0 0
2019 12.250 19.000 28.218 0 0 9.218 9.341

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 25.227 25.227 0 0 25.227
2022 0 14.065 14.065 0 0 14.065
2021 0 42.056 42.056 0 0 42.056
2020 0 12.759 12.759 0 0 12.759
2019 0 7.809 7.809 0 6.750 1.059

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

5 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 14.163 +261,9% față de anul precedent 11.064 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.914 -88,0% față de anul precedent 10.151 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 32.672 +587,4% față de anul precedent 9.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 4.753 -72,0% față de anul precedent 8.006 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 16.950 -9.141 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ECEUGEN CUMPARATUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 19848/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 55.400 RON. Profit: 913 RON

Cifra de afaceri: 55.400 RON. Profit: 913 RON

Cifra de afaceri
55.400 RON +35.12% față de anul precedent
Profit net
913 RON +19.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.163 RON +261.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.000 RON. Profit: 767 RON

Cifra de afaceri: 41.000 RON. Profit: 767 RON

Cifra de afaceri
41.000 RON -21.67% față de anul precedent
Profit net
767 RON -44.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.914 RON -88.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.340 RON. Profit: 1.378 RON

Cifra de afaceri: 52.340 RON. Profit: 1.378 RON

Cifra de afaceri
52.340 RON +22.52% față de anul precedent
Profit net
1.378 RON -94.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.672 RON +587.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 42.720 RON. Profit: 23.897 RON

Cifra de afaceri: 42.720 RON. Profit: 23.897 RON

Cifra de afaceri
42.720 RON +248.73% față de anul precedent
Profit net
23.897 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.753 RON -71.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 12.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.250 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.250 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.341 RON
Angajati
1
Datorii
16.950 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataM.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Stamate Com. Fântânele (SUCEAVA)

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Stamate Com. Fântânele (SUCEAVA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.052026Radiere · Buletin 19848/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.
CUI
40841193
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
25.05.2026
Registrul Comerțului
J33/777/2019
EUID
ROONRC.J33/777/2019
Sediu
Sat Stamate, Comuna Fântânele, Jud. Suceava, Nr. 1375
Județ
Suceava
Număr încheiere
417112
Data încheierii
22.05.2026
Număr dosar
2018718
Data dosarului
19.05.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Amalia Cimpu
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 19848/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4120, Suceava

CONCRET CONSTRUCT A.G. SRL
CUI: 22205619CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Orş. Gura Humorului2007-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.590.490 RON
Profit
0 RON
Angajati
207
CASA PVC S.R.L.
CUI: 31198049CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2013-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.194.466 RON
Profit
494.815 RON
Angajati
29
DANYUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 32967280CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Vicovu de Jos Com. Vicovu de Jos2014-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.010.596 RON
Profit
2.116.030 RON
Angajati
22
MARKAT EXIM SRL
CUI: 19110535CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2006-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.075.776 RON
Profit
45.470 RON
Angajati
3
ADROIT IMOBILIARE S.R.L.
CUI: 44758482CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Bilca Com. Bilca2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.850.819 RON
Profit
2.372.825 RON
Angajati
1
ADG SMART CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 30857656CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2012-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.695.713 RON
Profit
1.969.247 RON
Angajati
9
ASICON PROIECT S.R.L.
CUI: 35675116CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Cotârgaşi Orş. Broşteni2016-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.101.518 RON
Profit
1.473.383 RON
Angajati
13
ANDREMAR BUILDING S.R.L.
CUI: 43684433CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Rădăuţi2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.758.513 RON
Profit
1.483.959 RON
Angajati
3
R.K.W. ACTIV WORLD S.R.L.
CUI: 43349293CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani2020-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.635.009 RON
Profit
1.305.543 RON
Angajati
2
IMPERIUM PALAS SRL
CUI: 29131080CAEN: 4120
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2011-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.564.001 RON
Profit
33.597 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.?

CUI-ul M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. este 40841193.

Unde este sediul M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.?

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Stamate Com. Fântânele, 727234, Sat Stamate Com. Fântânele, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.?

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. in 2023?

In 2023, M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.400 RON.

Cati angajati are M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.?

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L.?

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. in 2023?

M.I.A.I.M. RO-GEL EXPERT S.R.L. a inregistrat un profit net de 913 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.