Activ Plătitor TVAe‑Factură

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.

CUI: 40842601
CIF: RO40842601
Reg. Com.: J2021003506238
CAEN: 3512
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Producţia de energie electrică din resurse regenerabile

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:35

Despre RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Producţia de energie electrică din resurse regenerabile" (cod CAEN 3512), in sectorul productia si furnizarea de energie. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.419.510 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-51.0%). Profitul net inregistrat a fost de 1.743.194 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (8.661.196 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.419.510 RON
Venituri totale
4.142.921 RON
Cheltuieli totale
2.124.889 RON
Profit brut
2.018.032 RON
Profit net
1.743.194 RON
Marja profit net
122,80%
Active imobilizate
6.857.767 RON
Active circulante
5.559.961 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.363.415 RON
Casa & conturi bănci
74.576 RON
Capital propriu
4.038.683 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 23-25
Detalii adresaCamera 4. in suprafata de 44.13 mp

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 23-25
Cod poștal: 77190
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Ştefan cel Mare nr. 7A, 77190
Detalii
CAMERA 2. BIROUL 2 SI CAMERA 8. MANSARDA
Cod postal
77190
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.04.2026
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.419.510 RON
Rezultat net
1.743.194 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.419.510 RON 2.895.901 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.142.921 RON 3.782.164 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.124.889 RON 1.875.288 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.018.032 RON 1.906.876 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.743.194 RON 1.643.448 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.857.767 RON 7.597.978 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 5.559.961 RON 4.304.811 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.417.728 RON 11.902.789 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.363.415 RON 4.269.794 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 74.576 RON 35.017 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.661.196 RON 9.698.093 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 4.038.683 RON 2.295.488 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.417.728RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.417.728 RON
Datorii totale8.661.196 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,0 %Profit net / active totale
ROE
43,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.419.510 -51,0% față de anul precedent 4.142.921 2.124.889 2.018.032 +5,8% față de anul precedent 1.743.194 +6,1% față de anul precedent 0 0
2023 2.895.901 -17,1% față de anul precedent 3.782.164 1.875.288 1.906.876 +374,9% față de anul precedent 1.643.448 +344,6% față de anul precedent 0 0
2022 3.493.713 +20,4% față de anul precedent 3.493.713 3.092.153 401.560 -52,4% față de anul precedent 369.645 -54,9% față de anul precedent 0 0
2021 2.901.985 -19,0% față de anul precedent 2.901.996 2.057.707 844.289 -48,2% față de anul precedent 820.134 -48,6% față de anul precedent 0 0
2020 3.580.384 3.580.384 1.950.380 1.630.004 1.594.200 0 0
2019 0 0 17.048 0 0 17.048 17.048

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 6.857.767 5.559.961 12.417.728 0 4.363.415 74.576
2023 7.597.978 4.304.811 11.902.789 0 4.269.794 35.017
2022 6.423.605 5.719.181 12.142.786 0 5.516.378 202.803
2021 7.249.231 537.112 7.786.343 0 428.989 108.123
2020 8.074.859 572.129 8.646.988 0 228.156 343.973
2019 300 399.960 400.260 0 387.500 12.460

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.661.196 -10,7% față de anul precedent 4.038.683 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 9.698.093 -15,4% față de anul precedent 2.295.488 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 11.465.745 +123,1% față de anul precedent 677.041 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 5.139.057 -24,7% față de anul precedent 2.647.286 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 6.819.836 +3.976,2% față de anul precedent 1.827.152 Neraportat 2
2019 167.308 232.952 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANALINA NEGRILAîmputernicitNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24525/2026Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17567/2026modificare date asociaţi persoane juridice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane juridice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13084/2026schimbare sediu social in alt judet

schimbare sediu social in alt judet

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.419.510 RON. Profit: 1.743.194 RON

Cifra de afaceri: 1.419.510 RON. Profit: 1.743.194 RON

Cifra de afaceri
1.419.510 RON -50.98% față de anul precedent
Profit net
1.743.194 RON +6.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
8.661.196 RON -10.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.895.901 RON. Profit: 1.643.448 RON

Cifra de afaceri: 2.895.901 RON. Profit: 1.643.448 RON

Cifra de afaceri
2.895.901 RON -17.11% față de anul precedent
Profit net
1.643.448 RON +344.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
9.698.093 RON -15.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.493.713 RON. Profit: 369.645 RON

Cifra de afaceri: 3.493.713 RON. Profit: 369.645 RON

Cifra de afaceri
3.493.713 RON +20.39% față de anul precedent
Profit net
369.645 RON -54.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
11.465.745 RON +123.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.901.985 RON. Profit: 820.134 RON

Cifra de afaceri: 2.901.985 RON. Profit: 820.134 RON

Cifra de afaceri
2.901.985 RON -18.95% față de anul precedent
Profit net
820.134 RON -48.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
5.139.057 RON -24.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.580.384 RON. Profit: 1.594.200 RON

Cifra de afaceri: 3.580.384 RON. Profit: 1.594.200 RON

Cifra de afaceri
3.580.384 RON
Profit net
1.594.200 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
6.819.836 RON +3976.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.048 RON
Angajati
0
Datorii
167.308 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3512 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3512 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.062026Mentiune · Buletin 24525/2026Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.
CUI
40842601
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.06.2026
Registrul Comerțului
J2021003506238
EUID
ROONRC.J2021003506238
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada Gheţarilor, Nr. 23-25, Camera 4, in suprafata de 44.13 mp, Etaj
Județ
București
Număr încheiere
518359
Data încheierii
29.06.2026
Număr dosar
2518337
Data dosarului
23.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Claudia Barbu

Subiecte

Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2518337 din 23.06.2026
  • Decizie asociat unic din 17.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24525/2026 (PDF)
08.052026Mentiune · Buletin 17567/2026modificare date asociaţi persoane juridice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date asociaţi persoane juridice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 27.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.
CUI
40842601
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.05.2026
Registrul Comerțului
J2021003506238
EUID
ROONRC.J2021003506238
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada Gheţarilor, Nr. 23-25, Camera 4, in suprafata de 44.13 mp, Etaj
Județ
București
Număr încheiere
370452
Data încheierii
07.05.2026
Număr dosar
1753170
Data dosarului
29.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Adriana Florentina Mihăilescu

Subiecte

modificare date asociaţi persoane juridice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 27.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1753170 din 29.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 17567/2026 (PDF)
06.042026Mentiune · Buletin 13084/2026schimbare sediu social in alt judet

schimbare sediu social in alt judet; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.
CUI
40842601
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
06.04.2026
Registrul Comerțului
J2021003506238
EUID
ROONRC.J2021003506238
Sediu
Jud. Ilfov, Oraş Voluntari, Strada Ştefan cel Mare, Nr. 7A, CAMERA 2, BIROUL 2 SI
Județ
Ilfov
Număr încheiere
285995
Data încheierii
06.04.2026
Număr dosar
1303655
Data dosarului
25.03.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Florentina Tanasescu

Subiecte

schimbare sediu social in alt judet

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1303655 din 25.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13084/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3512, Municipiul Bucureşti

SOLAR CONSULT & DEVELOPMENT SRL
CUI: 30351771CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.441.713 RON
Profit
2.801.653 RON
Angajati
0
SJK ASSET SRL
CUI: 24663884CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.408.960 RON
Profit
1.653.297 RON
Angajati
4
LAGORAI S.R.L.
CUI: 42776555CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.479.029 RON
Profit
192.796 RON
Angajati
0
GREENFORD SOLAR S.R.L.
CUI: 42364040CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.392.238 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AREA GREENSOLAR SRL
CUI: 30821253CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.818.297 RON
Profit
575.545 RON
Angajati
1
ICD HEXAGON DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 44521922CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.283.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3512, Municipiul Bucureşti

BESS 100 SYSTEM S.R.L.
CUI: 40882592CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-04-01
fara e-Factura
BILRO SUNNY S.R.L.
CUI: 40691410CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-02-25
fara e-Factura
BE4HOME MARKET S.R.L.
CUI: 40930045CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-04-05
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

IANA EVENTS & FUN S.R.L.
CUI: 40842598CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.595 RON
Profit
103.953 RON
Angajati
0
INNOVATION METAL STYLE S.R.L.
CUI: 40842628CAEN: 2511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.850 RON
Profit
920 RON
Angajati
0
LAZY OFFICE S.R.L.
CUI: 40841797CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-26
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RECOLOR EVENTS EXPERT S.R.L.
CUI: 40826037CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.860 RON
Profit
90.941 RON
Angajati
1
DYNAMIC INDUSTRY SYSTEMS S.R.L.
CUI: 40871135CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.375 RON
Profit
31.537 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.290 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX TZALĂ STUDIOS S.R.L.
CUI: 41091910CAEN: 5920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.568 RON
Profit
2.178 RON
Angajati
0
ANATHESIS S.R.L.
CUI: 38614520CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.200 RON
Profit
26.917 RON
Angajati
1
MBR GENERAL CONCEPT S.R.L.
CUI: 42809407CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.345 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. este 40842601.

Unde este sediul RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.?

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Gheţarilor nr. 23-25, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.?

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.419.510 RON.

Cati angajati are RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.?

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L.?

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 3512 (Producţia de energie electrică din resurse regenerabile).

Ce profit a inregistrat RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. in 2024?

RENEWABLE ENERGY PRODUCTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.743.194 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.