Activ

ATELIER WALK S.R.L.

CUI: 40844653
CIF: 40844653
Reg. Com.: J2019001046052
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:25

Despre ATELIER WALK S.R.L.

ATELIER WALK S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ATELIER WALK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.154 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 32.442 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 84.517 RON in 2019 la 296.154 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.154 RON
Venituri totale
296.164 RON
Cheltuieli totale
261.204 RON
Profit brut
34.960 RON
Profit net
32.442 RON
Marja profit net
10,95%
Active imobilizate
4.746 RON
Active circulante
139.756 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
15.733 RON
Casa & conturi bănci
124.023 RON
Capital propriu
76.885 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Oneştilor nr. 15D, 410003
Detalii adresaPARTER

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Oneştilor nr. 15D, 410003
Cod poștal: 410003
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Oneştilor nr. 15D, 410003
Detalii
PARTER
Cod postal
410003
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.03.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.154 RON
Rezultat net
32.442 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.154 RON 271.194 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 296.164 RON 275.004 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 261.204 RON 212.510 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 34.960 RON 62.494 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 32.442 RON 60.242 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 4.746 RON 9.924 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 139.756 RON 114.492 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 144.502 RON 124.416 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 15.733 RON 968 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 124.023 RON 113.524 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 67.617 RON 63.669 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 76.885 RON 60.747 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active144.502RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale144.502 RON
Datorii totale67.617 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,5 %Profit net / active totale
ROE
42,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.154 +9,2% față de anul precedent 296.164 261.204 34.960 -44,1% față de anul precedent 32.442 -46,2% față de anul precedent 0 0
2023 271.194 -3,8% față de anul precedent 275.004 212.510 62.494 -14,4% față de anul precedent 60.242 -14,3% față de anul precedent 0 0
2022 281.889 -4,6% față de anul precedent 298.202 225.239 72.963 +65,6% față de anul precedent 70.265 +69,4% față de anul precedent 0 0
2021 295.371 +2,9% față de anul precedent 320.967 276.893 44.074 -28,2% față de anul precedent 41.474 -29,3% față de anul precedent 0 0
2020 287.158 +239,8% față de anul precedent 350.167 288.803 61.364 +61,0% față de anul precedent 58.692 +57,5% față de anul precedent 0 0
2019 84.517 153.444 115.335 38.109 37.264 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 4.746 139.756 144.502 0 15.733 124.023
2023 9.924 114.492 124.416 0 968 113.524
2022 20.784 137.267 158.051 0 74.979 62.288
2021 20.119 109.933 130.052 0 14.705 95.228
2020 45.714 104.695 150.409 0 2.213 102.482
2019 75.267 82.992 158.259 0 6.589 76.403

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 67.617 +6,2% față de anul precedent 76.885 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 63.669 -24,0% față de anul precedent 60.747 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 83.736 +837,2% față de anul precedent 70.505 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 8.935 +4,6% față de anul precedent 121.841 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 8.539 -29,3% față de anul precedent 96.156 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 12.073 37.464 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

13din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
KAKOVACS ANDREI LEVENTE VARGAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3881/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.154 RON. Profit: 32.442 RON

Cifra de afaceri: 296.154 RON. Profit: 32.442 RON

Cifra de afaceri
296.154 RON +9.2% față de anul precedent
Profit net
32.442 RON -46.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.617 RON +6.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 271.194 RON. Profit: 60.242 RON

Cifra de afaceri: 271.194 RON. Profit: 60.242 RON

Cifra de afaceri
271.194 RON -3.79% față de anul precedent
Profit net
60.242 RON -14.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
63.669 RON -23.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 281.889 RON. Profit: 70.265 RON

Cifra de afaceri: 281.889 RON. Profit: 70.265 RON

Cifra de afaceri
281.889 RON -4.56% față de anul precedent
Profit net
70.265 RON +69.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
83.736 RON +837.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 295.371 RON. Profit: 41.474 RON

Cifra de afaceri: 295.371 RON. Profit: 41.474 RON

Cifra de afaceri
295.371 RON +2.86% față de anul precedent
Profit net
41.474 RON -29.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
8.935 RON +4.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 287.158 RON. Profit: 58.692 RON

Cifra de afaceri: 287.158 RON. Profit: 58.692 RON

Cifra de afaceri
287.158 RON +239.76% față de anul precedent
Profit net
58.692 RON +57.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
8.539 RON -29.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 84.517 RON. Profit: 37.264 RON

Cifra de afaceri: 84.517 RON. Profit: 37.264 RON

Cifra de afaceri
84.517 RON
Profit net
37.264 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
12.073 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataATELIER WALK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Mun. Oradea (BIHOR)

ATELIER WALK S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Mun. Oradea (BIHOR)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.022026Mentiune · Buletin 3881/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 01.02.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ATELIER WALK S.R.L.
CUI
40844653
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.02.2026
Registrul Comerțului
J5/1046/2019
EUID
ROONRC.J5/1046/2019
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada ONEŞTILOR, Nr. 15D, PARTER, Bl. P6, Ap. 9
Județ
Bihor
Număr încheiere
81900
Data încheierii
02.02.2026
Număr dosar
410931
Data dosarului
29.01.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Marius-Florin Lupşa

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 27.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 410931 din 29.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3881/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Bihor

ARTPLAN CONSULTING SRL
CUI: 21938484CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2007-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.906 RON
Profit
57.070 RON
Angajati
3
ARCHITECTURE FOR HUMANS S.R.L.
CUI: 38894285CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Sat Tilecuş Com. Tileagd2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.952 RON
Profit
5.826 RON
Angajati
1
GISPRO SRL
CUI: 14790724CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2002-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.300 RON
Profit
77.360 RON
Angajati
2
COTAMAX S.R.L.
CUI: 17854334CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2005-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.465 RON
Profit
111.460 RON
Angajati
2
ARHIONE S.R.L.
CUI: 47295714CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.355 RON
Profit
93.883 RON
Angajati
1
ARHIPROIECT CONSULT S.R.L.
CUI: 42640943CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.250 RON
Profit
92.320 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Bihor

SQUARE ATELIER S.R.L.
CUI: 40792732CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.620 RON
Profit
40.068 RON
Angajati
1
TILT HAUS S.R.L.
CUI: 40953707CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Marghita2019-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.940 RON
Profit
11.675 RON
Angajati
0
MAISON DESIGN S.R.L.
CUI: 40669714CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.520 RON
Profit
95.930 RON
Angajati
0
MUUN CONCEPT A.B. S.R.L.
CUI: 41092222CAEN: 7111
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.638 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Bihor

WOOFSPOT S.R.L.
CUI: 40844637CAEN: 4712
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-03-26
fara e-Factura
STREET ROBFOOD S.R.L.
CUI: 40844661CAEN: 5611
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
382.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ZOOMZILLA S.R.L.
CUI: 40853520CAEN: 7420
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.667 RON
Profit
56.443 RON
Angajati
1
GADO FOOD TEAM S.R.L.
CUI: 40972555CAEN: 5611
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.580 RON
Profit
600 RON
Angajati
1
FAINA EUROTRANS SRL
CUI: 28176920CAEN: 5226
Activ
BIHOR, Sat Sânnicolau Român Com. Sânnicolau Român2011-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.976.653 RON
Profit
16.503 RON
Angajati
10
ANCA TRIP SPEDITION S.R.L.
CUI: 49636206CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Popeşti Com. Popeşti2024-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ATELIER WALK S.R.L.?

CUI-ul ATELIER WALK S.R.L. este 40844653.

Unde este sediul ATELIER WALK S.R.L.?

ATELIER WALK S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Oneştilor nr. 15D, 410003, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata ATELIER WALK S.R.L.?

ATELIER WALK S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ATELIER WALK S.R.L. in 2024?

In 2024, ATELIER WALK S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 296.154 RON.

Cati angajati are ATELIER WALK S.R.L.?

ATELIER WALK S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ATELIER WALK S.R.L.?

ATELIER WALK S.R.L. are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat ATELIER WALK S.R.L. in 2024?

ATELIER WALK S.R.L. a inregistrat un profit net de 32.442 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.