Activ e‑Factură

DUOMARSIM EDIL S.R.L.

CUI: 40844785
CIF: 40844785
Reg. Com.: J39/490/2019
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 10:54

Despre DUOMARSIM EDIL S.R.L.

DUOMARSIM EDIL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Petreşti Com. Vânători, judetul VRANCEA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DUOMARSIM EDIL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 112.750 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+50.7%). Profitul net inregistrat a fost de 29.913 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 11.405 RON in 2019 la 112.750 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
112.750 RON
Venituri totale
112.750 RON
Cheltuieli totale
81.732 RON
Profit brut
31.018 RON
Profit net
29.913 RON
Marja profit net
26,53%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
41.026 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.000 RON
Casa & conturi bănci
34.026 RON
Capital propriu
30.154 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători, PETREŞTI, 627401
Detalii adresaT.23, p.628,629,630

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători, PETREŞTI, 627401
Cod poștal: 627401
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători, PETREŞTI, 627401
Detalii
T.23, p.628,629,630
Cod postal
627401
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.03.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
112.750 RON
Rezultat net
29.913 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 112.750 RON 74.800 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 112.750 RON 74.800 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 81.732 RON 68.856 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 31.018 RON 5.944 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 29.913 RON 5.211 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 41.026 RON 15.036 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.026 RON 15.036 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.000 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.026 RON 15.036 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 10.986 RON 9.584 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.154 RON 5.452 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.026RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.026 RON
Datorii totale10.986 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
72,9 %Profit net / active totale
ROE
99,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 112.750 +50,7% față de anul precedent 112.750 81.732 31.018 +421,8% față de anul precedent 29.913 +474,0% față de anul precedent 0 0
2023 74.800 +24,3% față de anul precedent 74.800 68.856 5.944 -7,3% față de anul precedent 5.211 -11,0% față de anul precedent 0 0
2022 60.200 +7,6% față de anul precedent 60.200 53.785 6.415 -72,8% față de anul precedent 5.854 -74,0% față de anul precedent 0 0
2021 55.950 +258,9% față de anul precedent 55.950 32.407 23.543 +2.194,6% față de anul precedent 22.545 +3.753,9% față de anul precedent 0 0
2020 15.590 +36,7% față de anul precedent 15.590 14.564 1.026 -60,9% față de anul precedent 585 -74,3% față de anul precedent 0 0
2019 11.405 11.405 8.784 2.621 2.279 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 41.026 41.026 0 7.000 34.026
2023 0 15.036 15.036 0 0 15.036
2022 0 14.318 14.318 0 2.133 12.185
2021 994 31.072 32.066 0 0 31.072
2020 2.485 2.798 5.283 0 0 2.798
2019 30 2.563 2.593 0 360 2.203

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 10.986 +14,6% față de anul precedent 30.154 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.584 +16,6% față de anul precedent 5.452 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.223 -11,4% față de anul precedent 6.095 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 9.281 +108,2% față de anul precedent 22.785 Neraportat 1
2020 4.457 +3.809,7% față de anul precedent 826 Neraportat 0
2019 114 2.479 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 112.750 RON. Profit: 29.913 RON

Cifra de afaceri: 112.750 RON. Profit: 29.913 RON

Cifra de afaceri
112.750 RON +50.74% față de anul precedent
Profit net
29.913 RON +474.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.986 RON +14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 74.800 RON. Profit: 5.211 RON

Cifra de afaceri: 74.800 RON. Profit: 5.211 RON

Cifra de afaceri
74.800 RON +24.25% față de anul precedent
Profit net
5.211 RON -10.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.584 RON +16.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 60.200 RON. Profit: 5.854 RON

Cifra de afaceri: 60.200 RON. Profit: 5.854 RON

Cifra de afaceri
60.200 RON +7.6% față de anul precedent
Profit net
5.854 RON -74.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.223 RON -11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 55.950 RON. Profit: 22.545 RON

Cifra de afaceri: 55.950 RON. Profit: 22.545 RON

Cifra de afaceri
55.950 RON +258.88% față de anul precedent
Profit net
22.545 RON +3753.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.281 RON +108.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.590 RON. Profit: 585 RON

Cifra de afaceri: 15.590 RON. Profit: 585 RON

Cifra de afaceri
15.590 RON +36.69% față de anul precedent
Profit net
585 RON -74.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.457 RON +3809.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.405 RON. Profit: 2.279 RON

Cifra de afaceri: 11.405 RON. Profit: 2.279 RON

Cifra de afaceri
11.405 RON
Profit net
2.279 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
114 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDUOMARSIM EDIL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Petreşti Com. Vânători (VRANCEA)

DUOMARSIM EDIL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Petreşti Com. Vânători (VRANCEA)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Vrancea

DFL IAHVE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 45152920CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Bătineşti Com. Ţifeşti2021-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.321 RON
Profit
9.262 RON
Angajati
0
OPERAY SERVICE SRL
CUI: 28089360CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Viişoara Com. Păuneşti2011-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.789 RON
Profit
4.249 RON
Angajati
1
NORWEVIK CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41631980CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Domneşti-Târg Com. Pufeşti2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CALDARELI ELISA S.R.L.
CUI: 40251559CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Olteni Com. Vârteşcoiu2018-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.050 RON
Profit
25.011 RON
Angajati
2
TINOMICHELE SRL
CUI: 32769208CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Suraia Com. Suraia2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.876 RON
Profit
44.859 RON
Angajati
1
BEST CASIA FAMILY SRL
CUI: 38251166CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Cândeşti Com. Dumbrăveni2017-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Vrancea

PASCU EDIL 2019 S.R.L.
CUI: 40828488CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Orş. Mărăşeşti2019-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLĂNŢĂU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 40852800CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Vărsătura Com. Jariştea2019-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.781 RON
Profit
227.870 RON
Angajati
4
EPSILON BUILDING S.R.L.
CUI: 40808251CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUSANU EDILDAMCISC S.R.L.
CUI: 40863469CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni2019-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.295 RON
Profit
50.841 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

MARANT TOPISPEED S.R.L.
CUI: 40837370CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.344 RON
Profit
1.641 RON
Angajati
0
BAIRR DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 40844793CAEN: 7111
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.638 RON
Profit
356.459 RON
Angajati
2
RED CONDUR COM S.R.L.
CUI: 40863442CAEN: 1520
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.542 RON
Profit
12.671 RON
Angajati
2
BM.RETIRO S.R.L.
CUI: 40624216CAEN: 4321
Activ
VRANCEA, Sat Vulcăneasa Com. Mera2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.980 RON
Profit
3.658 RON
Angajati
0
MOTIVUS MEDIA S.R.L.
CUI: 41071483CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2019-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
252.872 RON
Profit
162.430 RON
Angajati
0
MAVIMAV GMV S.R.L.
CUI: 38664561CAEN: 0220
Activ
VRANCEA, Sat Burca Com. Vidra2018-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.036 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CATALIN-DRIVE S.R.L.
CUI: 43469311CAEN: 8553
Activ
VRANCEA, Sat Văleni Com. Rugineşti2020-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
567.164 RON
Profit
2.390 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUOMARSIM EDIL S.R.L.?

CUI-ul DUOMARSIM EDIL S.R.L. este 40844785.

Unde este sediul DUOMARSIM EDIL S.R.L.?

DUOMARSIM EDIL S.R.L. are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Petreşti Com. Vânători, PETREŞTI, 627401, Sat Petreşti Com. Vânători, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata DUOMARSIM EDIL S.R.L.?

DUOMARSIM EDIL S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DUOMARSIM EDIL S.R.L. in 2024?

In 2024, DUOMARSIM EDIL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 112.750 RON.

Cati angajati are DUOMARSIM EDIL S.R.L.?

DUOMARSIM EDIL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DUOMARSIM EDIL S.R.L.?

DUOMARSIM EDIL S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat DUOMARSIM EDIL S.R.L. in 2024?

DUOMARSIM EDIL S.R.L. a inregistrat un profit net de 29.913 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.