Radiat

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.

CUI: 40868580
CIF: 40868580
Reg. Com.: J11/291/2019
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 martie 2019 · 7 ani
Radiată din: 29 iunie 2026
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:09

Despre ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cuptoare Com. Cornea, judetul CARAŞ-SEVERIN, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).

In 2024, ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
47.021 RON
Stocuri
43.556 RON
Creanțe
620 RON
Casa & conturi bănci
2.845 RON
Capital propriu
46.658 RON

Contact

AdresaRomania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Cuptoare Com. Cornea, CUPTOARE nr. 34
Telefon0766335579

Adresă sediu social

Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Cuptoare Com. Cornea, CUPTOARE nr. 34
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Cuptoare Com. Cornea, CUPTOARE nr. 34
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
29 iunie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 29.06.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 261.238 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 261.238 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 270.768 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 9.530 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 11.758 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.021 RON 47.012 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 47.021 RON 47.012 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 43.556 RON 43.548 RON
CreanțeSume de încasat 620 RON 620 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.845 RON 2.844 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 363 RON 354 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 46.658 RON 46.658 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active47.021RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale47.021 RON
Datorii totale363 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
129,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2023 261.238 +9,0% față de anul precedent 261.238 270.768 0 0 9.530 11.758
2022 239.725 +5,3% față de anul precedent 239.725 241.837 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.112 4.150
2021 227.640 -8,5% față de anul precedent 227.640 202.191 25.449 -16,8% față de anul precedent 23.173 -18,2% față de anul precedent 0 0
2020 248.744 +5,5% față de anul precedent 248.744 218.146 30.598 +131,2% față de anul precedent 28.315 +160,3% față de anul precedent 0 0
2019 235.757 235.757 222.522 13.235 10.878 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 47.021 47.021 43.556 620 2.845
2023 0 47.012 47.012 43.548 620 2.844
2022 9.500 57.949 67.449 44.574 0 13.375
2021 0 71.279 71.279 19.800 48.500 2.979
2020 0 48.243 48.243 26.884 7.138 14.221
2019 0 36.045 36.045 34.610 277 1.158

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 363 +2,5% față de anul precedent 46.658 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 354 -96,1% față de anul precedent 46.658 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 9.034 +3,7% față de anul precedent 58.415 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 8.714 -1,5% față de anul precedent 62.565 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 8.850 -64,6% față de anul precedent 39.393 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 24.967 11.078 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MŞMIHAI-CĂTĂLIN ŞOICAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 24478/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
363 RON +2.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 261.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 261.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
261.238 RON +8.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.758 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
354 RON -96.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 239.725 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 239.725 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
239.725 RON +5.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
4.150 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.034 RON +3.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 227.640 RON. Profit: 23.173 RON

Cifra de afaceri: 227.640 RON. Profit: 23.173 RON

Cifra de afaceri
227.640 RON -8.48% față de anul precedent
Profit net
23.173 RON -18.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.714 RON -1.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 248.744 RON. Profit: 28.315 RON

Cifra de afaceri: 248.744 RON. Profit: 28.315 RON

Cifra de afaceri
248.744 RON +5.51% față de anul precedent
Profit net
28.315 RON +160.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.850 RON -64.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 235.757 RON. Profit: 10.878 RON

Cifra de afaceri: 235.757 RON. Profit: 10.878 RON

Cifra de afaceri
235.757 RON
Profit net
10.878 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
24.967 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Cuptoare Com. Cornea (CARAŞ-SEVERIN)

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Cuptoare Com. Cornea (CARAŞ-SEVERIN)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.062026Radiere · Buletin 24478/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.
CUI
40868580
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
29.06.2026
Registrul Comerțului
J11/291/2019
EUID
ROONRC.J11/291/2019
Sediu
Sat Cuptoare, Comuna Cornea, Jud. Caraş-Severin, Nr. 34
Județ
Caraş-Severin
Număr încheiere
516393
Data încheierii
26.06.2026
Număr dosar
2491653
Data dosarului
22.06.2026
Tribunal
Caras
Registrator
Antoanela Viorica Eleonora Rizescu
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 24478/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4711, Caraş-Severin

COLLINI COM SRL
CUI: 18383022CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Bocşa2006-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.583.023 RON
Profit
1.009.307 RON
Angajati
78
IMPERIAL CM SRL
CUI: 1074642CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Loc. Moldova Veche Orş. Moldova Nouă1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.052.006 RON
Profit
6.313.002 RON
Angajati
145
PARABOMIR SRL
CUI: 32471219CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Văliug Com. Văliug2013-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.891.519 RON
Profit
0 RON
Angajati
133
PERSAM & COMP SRL
CUI: 6438175CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Grădinari Com. Grădinari1994-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.928.598 RON
Profit
1.133.912 RON
Angajati
47
BUDAPESTA IMPEX SRL
CUI: 7372303CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oţelu Roşu1995-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.275.625 RON
Profit
689.966 RON
Angajati
36
PROFI HUCK A-Z S.R.L.
CUI: 41668970CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2019-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.655.007 RON
Profit
383.420 RON
Angajati
14
MADOL - DANY SRL
CUI: 26022444CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Sat Iablaniţa Com. Iablaniţa2009-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.229.822 RON
Profit
28.867 RON
Angajati
22
AMA CRONOS GROUP S.R.L.
CUI: 25034386CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2009-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.136.001 RON
Profit
751.274 RON
Angajati
10
KMG WORLD TRADING SRL
CUI: 32285240CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Mun. Reşiţa2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.517.426 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
CONDOR-EX SRL
CUI: 1071930CAEN: 4711
Activ
CARAŞ-SEVERIN, Orş. Oraviţa1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.496.088 RON
Profit
776.740 RON
Angajati
36

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.?

CUI-ul ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. este 40868580.

Unde este sediul ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.?

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. are sediul in Romania, CARAŞ-SEVERIN, Sat Cuptoare Com. Cornea, CUPTOARE nr. 34, Sat Cuptoare Com. Cornea, judetul CARAŞ-SEVERIN.

Cand a fost infiintata ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.?

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. in 2024?

In 2024, ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L.?

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. in 2024?

ŞOICA CĂTĂLIN PRIMA S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.