Activ

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 40878168
CIF: 40878168
Reg. Com.: F04/344/2019
CAEN: 5819
Formă: Necunoscut
Înființată: 29 martie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activităţi de editare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:35

Despre DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Comăneşti, judetul BACĂU, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de editare" (cod CAEN 5819), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Avram Iancu nr. 65, 605200

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Avram Iancu nr. 65, 605200
Cod poștal: 605200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Avram Iancu nr. 65, 605200
Cod postal
605200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 29.03.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2019 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5819 in Orş. Comăneşti (BACĂU)

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 5819 in Orş. Comăneşti (BACĂU)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5819, Bacău

VERTIKAL CREATIVE SRL
CUI: 38405508CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2017-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.238.538 RON
Profit
20.578 RON
Angajati
8
IT PRINT SERV SRL
CUI: 29537488CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2012-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.359 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EXPERT VIDEO EDIT S.R.L.
CUI: 49459775CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2024-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
84.312 RON
Profit
40.452 RON
Angajati
1
MURMUR SRL
CUI: 37200490CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Sat Holt Com. Letea Veche2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.497 RON
Profit
11.845 RON
Angajati
1
ABEL EDIT VIDEO S.R.L.
CUI: 50645100CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2024-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.200 RON
Profit
13.945 RON
Angajati
1
FORMA TRADING SRL
CUI: 15511526CAEN: 5819
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2003-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.800 RON
Profit
953 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 40878168.

Unde este sediul DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BACĂU, Orş. Comăneşti, Str. Avram Iancu nr. 65, 605200, Orş. Comăneşti, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

DĂMIAN MARIUS-SIMION ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 5819 (Alte activităţi de editare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.