Activ

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL

CUI: 408973
CIF: 408973
Reg. Com.: J40/10886/1992
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:00

Despre CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.095 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 22.749 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.095 RON
Venituri totale
322.829 RON
Cheltuieli totale
296.428 RON
Profit brut
26.401 RON
Profit net
22.749 RON
Marja profit net
7,66%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
89.799 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
32.759 RON
Casa & conturi bănci
57.040 RON
Capital propriu
84.443 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 10
Telefon0744552023

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 10
Cod poștal: 21631
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 10, 21631
Cod postal
21631
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Reluare activitate din 01.05.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 7 octombrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.095 RON
Rezultat net
22.749 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.095 RON 296.653 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 322.829 RON 296.653 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 296.428 RON 266.026 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 26.401 RON 30.627 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.749 RON 27.680 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.799 RON 66.424 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 89.799 RON 66.424 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 32.759 RON 26.060 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.040 RON 40.364 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.356 RON 4.730 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 84.443 RON 61.694 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active89.799RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale89.799 RON
Datorii totale5.356 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,3 %Profit net / active totale
ROE
26,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
16,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.095 +0,2% față de anul precedent 322.829 296.428 26.401 -13,8% față de anul precedent 22.749 -17,8% față de anul precedent 0 0
2023 296.653 +74,9% față de anul precedent 296.653 266.026 30.627 +121,8% față de anul precedent 27.680 +127,9% față de anul precedent 0 0
2022 169.632 +15,8% față de anul precedent 169.632 155.824 13.808 +20,1% față de anul precedent 12.146 +16,6% față de anul precedent 0 0
2021 146.544 -8,1% față de anul precedent 146.544 135.044 11.500 +111,8% față de anul precedent 10.415 +168,9% față de anul precedent 0 0
2020 159.429 -22,3% față de anul precedent 159.631 154.200 5.431 -57,3% față de anul precedent 3.873 -63,7% față de anul precedent 0 0
2019 205.279 +16,4% față de anul precedent 205.279 192.569 12.710 -80,1% față de anul precedent 10.657 -82,8% față de anul precedent 0 0
2018 176.326 -14,9% față de anul precedent 176.326 112.586 63.740 -58,3% față de anul precedent 61.977 -58,9% față de anul precedent 0 0
2017 207.096 +0,9% față de anul precedent 207.115 54.138 152.977 +76,3% față de anul precedent 150.909 +80,1% față de anul precedent 0 0
2016 205.325 -2,9% față de anul precedent 205.325 118.538 86.787 +43,9% față de anul precedent 83.796 +55,3% față de anul precedent 0 0
2015 211.509 +52,9% față de anul precedent 211.509 151.186 60.323 -46,3% față de anul precedent 53.969 -50,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 138.374 138.374 26.075 112.299 108.148 0 0
2013 0 0 40 0 0 40 40
2012 0 0 1.009 0 0 1.009 1.009
2011 0 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 770 0 0 770 770

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 89.799 89.799 0 32.759 57.040
2023 0 66.424 66.424 0 26.060 40.364
2022 0 42.583 42.583 0 21.808 20.775
2021 0 25.529 25.529 0 22.750 2.779
2020 0 69.834 69.834 0 50.623 19.211
2019 0 58.293 58.293 0 53.368 4.925
2018 0 309.068 309.068 0 26.418 282.650
2017 0 245.360 245.360 0 24.682 220.678
2016 0 102.127 102.127 0 12.845 89.282
2015 0 265.591 265.591 0 51.342 214.249
2014 0 111.446 111.446 0 14.115 97.331
2013 0 451 451 0 29 422
2012 0 491 491 0 19 472
2011 0 0 0 0 0 0
2010 0 0 0 0 0 0
2009 0 0 0 0 0 0
2008 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.356 +13,2% față de anul precedent 84.443 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 4.730 -44,8% față de anul precedent 61.694 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.569 +134,1% față de anul precedent 34.014 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.661 -80,1% față de anul precedent 21.868 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 18.381 +71,6% față de anul precedent 51.453 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 10.714 -11,8% față de anul precedent 47.579 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 12.146 +16,6% față de anul precedent 296.922 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 10.415 -42,4% față de anul precedent 234.945 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 18.091 -82,8% față de anul precedent 84.036 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 105.094 +2.037,4% față de anul precedent 160.497 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 4.917 +137,5% față de anul precedent 106.529 Neraportat 3
2013 2.070 0,0% față de anul precedent -1.619 Neraportat 0
2012 2.070 +263,2% față de anul precedent -1.579 Neraportat 0
2011 570 0,0% față de anul precedent -570 Neraportat 0
2010 570 0,0% față de anul precedent -570 Neraportat 0
2009 570 0,0% față de anul precedent -570 Neraportat 0
2008 570 -570 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.095 RON. Profit: 22.749 RON

Cifra de afaceri: 297.095 RON. Profit: 22.749 RON

Cifra de afaceri
297.095 RON +0.15% față de anul precedent
Profit net
22.749 RON -17.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.356 RON +13.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 296.653 RON. Profit: 27.680 RON

Cifra de afaceri: 296.653 RON. Profit: 27.680 RON

Cifra de afaceri
296.653 RON +74.88% față de anul precedent
Profit net
27.680 RON +127.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.730 RON -44.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 169.632 RON. Profit: 12.146 RON

Cifra de afaceri: 169.632 RON. Profit: 12.146 RON

Cifra de afaceri
169.632 RON +15.75% față de anul precedent
Profit net
12.146 RON +16.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.569 RON +134.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 146.544 RON. Profit: 10.415 RON

Cifra de afaceri: 146.544 RON. Profit: 10.415 RON

Cifra de afaceri
146.544 RON -8.08% față de anul precedent
Profit net
10.415 RON +168.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.661 RON -80.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 159.429 RON. Profit: 3.873 RON

Cifra de afaceri: 159.429 RON. Profit: 3.873 RON

Cifra de afaceri
159.429 RON -22.34% față de anul precedent
Profit net
3.873 RON -63.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.381 RON +71.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 205.279 RON. Profit: 10.657 RON

Cifra de afaceri: 205.279 RON. Profit: 10.657 RON

Cifra de afaceri
205.279 RON +16.42% față de anul precedent
Profit net
10.657 RON -82.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.714 RON -11.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 176.326 RON. Profit: 61.977 RON

Cifra de afaceri: 176.326 RON. Profit: 61.977 RON

Cifra de afaceri
176.326 RON -14.86% față de anul precedent
Profit net
61.977 RON -58.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
12.146 RON +16.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 207.096 RON. Profit: 150.909 RON

Cifra de afaceri: 207.096 RON. Profit: 150.909 RON

Cifra de afaceri
207.096 RON +0.86% față de anul precedent
Profit net
150.909 RON +80.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
10.415 RON -42.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 205.325 RON. Profit: 83.796 RON

Cifra de afaceri: 205.325 RON. Profit: 83.796 RON

Cifra de afaceri
205.325 RON -2.92% față de anul precedent
Profit net
83.796 RON +55.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
18.091 RON -82.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 211.509 RON. Profit: 53.969 RON

Cifra de afaceri: 211.509 RON. Profit: 53.969 RON

Cifra de afaceri
211.509 RON +52.85% față de anul precedent
Profit net
53.969 RON -50.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
105.094 RON +2037.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 138.374 RON. Profit: 108.148 RON

Cifra de afaceri: 138.374 RON. Profit: 108.148 RON

Cifra de afaceri
138.374 RON
Profit net
108.148 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
4.917 RON +137.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40 RON
Angajati
0
Datorii
2.070 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.009 RON
Angajati
0
Datorii
2.070 RON +263.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
570 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
570 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
570 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
770 RON
Angajati
0
Datorii
570 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1992 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCEZAR ACCOUNTING & TAX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

ADILI CONT EXPERT SRL
CUI: 24660837CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2008-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.148 RON
Profit
144.735 RON
Angajati
2
CONTRACONTAB CONSULTANȚĂ SRL
CUI: 37265694CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.060 RON
Profit
220.944 RON
Angajati
1
IDUNNA EXPERT ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 32219131CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.173 RON
Profit
142.816 RON
Angajati
1
YKW OFFICE S.R.L.
CUI: 47193897CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.020 RON
Profit
208.657 RON
Angajati
1
BABEŞ ACCOUNTING SRL
CUI: 31037638CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.509 RON
Profit
229.706 RON
Angajati
1
RCP CONSULT SRL
CUI: 8787120CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.750 RON
Profit
37.988 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

CAMEXIM SERVICII S.R.L.
CUI: 397106CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONIX EXPERT S.R.L.
CUI: 409936CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.450 RON
Profit
45.372 RON
Angajati
1
SIMPEX GRUP S.R.L.
CUI: 396160CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.754 RON
Profit
53.324 RON
Angajati
0
RATHEX SRL
CUI: 432718CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.951 RON
Profit
672.462 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BIDI TRANS SRL
CUI: 408965CAEN: 8553
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.188.732 RON
Profit
278.834 RON
Angajati
41
AMALIA CONSULT SRL
CUI: 409065CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.130.756 RON
Profit
2.158 RON
Angajati
34
FINTINICA COMPEXIM SRL
CUI: 408361CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PIASTI SRL
CUI: 409693CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.106 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PANKES SRL
CUI: 397939CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONST INTOP SRL
CUI: 348030CAEN: 4222
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECO PETROLEUM S.A.
CUI: 10849977CAEN: 4681
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1998-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.708.538 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL?

CUI-ul CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL este 408973.

Unde este sediul CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL?

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Sos. Pantelimon nr. 10, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL?

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL in 2024?

In 2024, CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.095 RON.

Cati angajati are CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL?

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL?

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL in 2024?

CEZAR ACCOUNTING & TAX SRL a inregistrat un profit net de 22.749 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.