Activ Plătitor TVAe‑Factură

ANZI SOFT SRL

CUI: 40900
CIF: RO40900
Reg. Com.: J40/13859/1991
CAEN: 5829
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Activităţi de editare a altor produse software

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:51

Despre ANZI SOFT SRL

ANZI SOFT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de editare a altor produse software" (cod CAEN 5829), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANZI SOFT SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.906.716 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+352.3%). Profitul net inregistrat a fost de 844.588 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.857.053 RON in 2008 la 7.906.716 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.906.716 RON
Venituri totale
7.932.355 RON
Cheltuieli totale
6.922.896 RON
Profit brut
1.009.459 RON
Profit net
844.588 RON
Marja profit net
10,68%
Active imobilizate
88.913 RON
Active circulante
2.853.388 RON
Stocuri
2.664.450 RON
Creanțe
161.586 RON
Casa & conturi bănci
27.352 RON
Capital propriu
1.728.764 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Intr. GR. ALEXANDRESCU nr. 10
Telefon0212222554

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Intr. GR. ALEXANDRESCU nr. 10
Cod poștal: 10628
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Intr. GR. ALEXANDRESCU nr. 10, 10628
Cod postal
10628
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.10.2002
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2023)
TVA la incasare
1 februarie 2014 - 1 februarie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.906.716 RON
Rezultat net
844.588 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.906.716 RON 1.748.131 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.932.355 RON 1.799.773 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.922.896 RON 1.524.718 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.009.459 RON 275.055 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 844.588 RON 263.086 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 88.913 RON 105.683 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.853.388 RON 3.152.581 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.942.301 RON 3.258.264 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.664.450 RON 2.835.459 RON
CreanțeSume de încasat 161.586 RON 135.722 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.352 RON 181.400 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.146.909 RON 1.553.342 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.728.764 RON 1.618.614 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.942.301RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.942.301 RON
Datorii totale1.146.909 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,7 %Profit net / active totale
ROE
48,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.906.716 +352,3% față de anul precedent 7.932.355 6.922.896 1.009.459 +267,0% față de anul precedent 844.588 +221,0% față de anul precedent 0 0
2023 1.748.131 -63,3% față de anul precedent 1.799.773 1.524.718 275.055 -68,5% față de anul precedent 263.086 -68,7% față de anul precedent 0 0
2022 4.766.475 +139,7% față de anul precedent 4.958.625 4.084.478 874.147 +90,1% față de anul precedent 839.059 +88,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.988.512 +93,8% față de anul precedent 2.231.464 1.771.564 459.900 +956,6% față de anul precedent 444.217 +1.226,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.026.204 -65,7% față de anul precedent 1.081.397 1.037.869 43.528 -94,0% față de anul precedent 33.485 -95,2% față de anul precedent 0 0
2019 2.991.403 +53,1% față de anul precedent 3.036.000 2.306.858 729.142 +174,3% față de anul precedent 699.102 +183,9% față de anul precedent 0 0
2018 1.953.491 -54,2% față de anul precedent 1.982.455 1.716.604 265.851 -70,2% față de anul precedent 246.222 -67,1% față de anul precedent 0 0
2017 4.262.471 +23,5% față de anul precedent 4.555.430 3.664.254 891.176 +112,2% față de anul precedent 749.160 +138,5% față de anul precedent 0 0
2016 3.450.787 +120,1% față de anul precedent 3.480.732 3.060.825 419.907 -33,6% față de anul precedent 314.160 -44,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.568.218 +7,1% față de anul precedent 1.817.504 1.185.312 632.192 +342,7% față de anul precedent 562.595 +293,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.463.651 +8,9% față de anul precedent 1.514.425 1.371.608 142.817 142.817 0 0
2013 1.344.389 -54,4% față de anul precedent 1.504.583 2.106.725 0 0 602.142 602.142
2012 2.950.964 -27,9% față de anul precedent 2.960.871 3.291.998 0 0 331.127 331.127
2011 4.094.366 +25,8% față de anul precedent 4.122.975 4.167.134 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.159 44.159
2010 3.254.358 -10,3% față de anul precedent 3.288.913 3.158.972 129.941 -66,8% față de anul precedent 103.032 -63,2% față de anul precedent 0 0
2009 3.628.808 +27,0% față de anul precedent 3.650.198 3.258.885 391.313 +54,1% față de anul precedent 279.761 +34,6% față de anul precedent 0 0
2008 2.857.053 2.875.530 2.621.511 254.019 207.808 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 88.913 2.853.388 2.942.301 2.664.450 161.586 27.352
2023 105.683 3.152.581 3.258.264 2.835.459 135.722 181.400
2022 235.489 4.966.142 5.201.631 1.615.236 78.203 3.272.703
2021 113.857 1.911.185 2.025.042 1.548.953 111.276 250.956
2020 167.274 1.674.886 1.842.160 1.449.927 106.872 118.087
2019 297.601 2.422.284 2.719.885 1.461.125 128.321 832.838
2018 138.062 1.993.168 2.131.230 1.463.921 306.296 222.951
2017 194.739 1.419.537 1.614.276 598.770 211.753 609.014
2016 66.999 1.837.728 1.904.727 606.598 249.840 981.290
2015 109.973 1.544.898 1.654.871 436.656 690.665 417.577
2014 180.029 817.335 997.364 401.914 323.118 92.303
2013 261.321 981.559 1.242.880 389.196 430.460 136.444
2012 187.337 1.709.575 1.896.912 449.590 968.757 227.652
2011 229.363 2.124.783 2.354.146 471.307 1.228.746 424.730
2010 308.879 2.233.002 2.541.881 487.140 1.142.396 603.466
2009 371.282 1.683.577 2.054.859 513.085 659.237 178.955
2008 397.044 1.577.762 1.974.806 488.493 562.749 194.220

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.146.909 -26,2% față de anul precedent 1.728.764 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 1.553.342 -54,6% față de anul precedent 1.618.614 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2022 3.420.012 +535,0% față de anul precedent 1.704.784 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2021 538.626 -27,6% față de anul precedent 1.239.754 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2020 743.849 -42,0% față de anul precedent 1.099.956 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2019 1.282.037 +16,1% față de anul precedent 1.434.612 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2018 1.104.187 +126,4% față de anul precedent 1.030.197 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2017 487.717 -56,5% față de anul precedent 1.127.335 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2016 1.120.831 +169,5% față de anul precedent 788.176 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2015 415.960 +29,8% față de anul precedent 1.243.866 Neraportat 9 -30,8% față de anul precedent
2014 320.476 -54,8% față de anul precedent 681.270 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2013 709.644 -6,3% față de anul precedent 538.453 Neraportat 13 -18,8% față de anul precedent
2012 757.005 -14,6% față de anul precedent 1.139.907 Neraportat 16 -54,3% față de anul precedent
2011 886.750 -13,9% față de anul precedent 1.471.335 Neraportat 35 +75,0% față de anul precedent
2010 1.030.257 +60,4% față de anul precedent 1.515.693 Neraportat 20 +17,7% față de anul precedent
2009 642.335 -23,7% față de anul precedent 1.412.524 Neraportat 17 +21,4% față de anul precedent
2008 842.043 1.132.763 Neraportat 14

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.906.716 RON. Profit: 844.588 RON

Cifra de afaceri: 7.906.716 RON. Profit: 844.588 RON

Cifra de afaceri
7.906.716 RON +352.3% față de anul precedent
Profit net
844.588 RON +221.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
1.146.909 RON -26.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.748.131 RON. Profit: 263.086 RON

Cifra de afaceri: 1.748.131 RON. Profit: 263.086 RON

Cifra de afaceri
1.748.131 RON -63.32% față de anul precedent
Profit net
263.086 RON -68.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
1.553.342 RON -54.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.766.475 RON. Profit: 839.059 RON

Cifra de afaceri: 4.766.475 RON. Profit: 839.059 RON

Cifra de afaceri
4.766.475 RON +139.7% față de anul precedent
Profit net
839.059 RON +88.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
3.420.012 RON +534.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.988.512 RON. Profit: 444.217 RON

Cifra de afaceri: 1.988.512 RON. Profit: 444.217 RON

Cifra de afaceri
1.988.512 RON +93.77% față de anul precedent
Profit net
444.217 RON +1226.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
538.626 RON -27.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.026.204 RON. Profit: 33.485 RON

Cifra de afaceri: 1.026.204 RON. Profit: 33.485 RON

Cifra de afaceri
1.026.204 RON -65.69% față de anul precedent
Profit net
33.485 RON -95.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
743.849 RON -41.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.991.403 RON. Profit: 699.102 RON

Cifra de afaceri: 2.991.403 RON. Profit: 699.102 RON

Cifra de afaceri
2.991.403 RON +53.13% față de anul precedent
Profit net
699.102 RON +183.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.282.037 RON +16.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.953.491 RON. Profit: 246.222 RON

Cifra de afaceri: 1.953.491 RON. Profit: 246.222 RON

Cifra de afaceri
1.953.491 RON -54.17% față de anul precedent
Profit net
246.222 RON -67.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.104.187 RON +126.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 4.262.471 RON. Profit: 749.160 RON

Cifra de afaceri: 4.262.471 RON. Profit: 749.160 RON

Cifra de afaceri
4.262.471 RON +23.52% față de anul precedent
Profit net
749.160 RON +138.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
487.717 RON -56.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.450.787 RON. Profit: 314.160 RON

Cifra de afaceri: 3.450.787 RON. Profit: 314.160 RON

Cifra de afaceri
3.450.787 RON +120.05% față de anul precedent
Profit net
314.160 RON -44.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
1.120.831 RON +169.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.568.218 RON. Profit: 562.595 RON

Cifra de afaceri: 1.568.218 RON. Profit: 562.595 RON

Cifra de afaceri
1.568.218 RON +7.14% față de anul precedent
Profit net
562.595 RON +293.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -30.77% față de anul precedent
Datorii
415.960 RON +29.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.463.651 RON. Profit: 142.817 RON

Cifra de afaceri: 1.463.651 RON. Profit: 142.817 RON

Cifra de afaceri
1.463.651 RON +8.87% față de anul precedent
Profit net
142.817 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
320.476 RON -54.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.344.389 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.344.389 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.344.389 RON -54.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
602.142 RON
Angajati
13 -18.75% față de anul precedent
Datorii
709.644 RON -6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.950.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.950.964 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.950.964 RON -27.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
331.127 RON
Angajati
16 -54.29% față de anul precedent
Datorii
757.005 RON -14.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.094.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.094.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.094.366 RON +25.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
44.159 RON
Angajati
35 +75% față de anul precedent
Datorii
886.750 RON -13.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 3.254.358 RON. Profit: 103.032 RON

Cifra de afaceri: 3.254.358 RON. Profit: 103.032 RON

Cifra de afaceri
3.254.358 RON -10.32% față de anul precedent
Profit net
103.032 RON -63.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +17.65% față de anul precedent
Datorii
1.030.257 RON +60.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.628.808 RON. Profit: 279.761 RON

Cifra de afaceri: 3.628.808 RON. Profit: 279.761 RON

Cifra de afaceri
3.628.808 RON +27.01% față de anul precedent
Profit net
279.761 RON +34.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +21.43% față de anul precedent
Datorii
642.335 RON -23.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.857.053 RON. Profit: 207.808 RON

Cifra de afaceri: 2.857.053 RON. Profit: 207.808 RON

Cifra de afaceri
2.857.053 RON
Profit net
207.808 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14
Datorii
842.043 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5829, Municipiul Bucureşti

DENIRO MEDIA SRL
CUI: 36827573CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.014.883 RON
Profit
1.269.801 RON
Angajati
5
VISION RESEARCH SRL
CUI: 18902049CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.258.472 RON
Profit
130.296 RON
Angajati
10
GENIUS IT SOLUTIONS SRL
CUI: 32160859CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.045.989 RON
Profit
433.428 RON
Angajati
42
WISEVOICE AI S.R.L.
CUI: 39493109CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.193.910 RON
Profit
248.864 RON
Angajati
1
STONIKBYTE SRL
CUI: 29371201CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.744.735 RON
Profit
7.438.496 RON
Angajati
5
PLANT AN APP S.R.L.
CUI: 41682878CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.170.924 RON
Profit
1.663 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5829, Municipiul Bucureşti

MAGNET PRODIMPEX S.R.L.
CUI: 42561CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
592.368 RON
Profit
413.182 RON
Angajati
1
DRAGON PROD.SRL
CUI: 434387CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.745 RON
Profit
214.556 RON
Angajati
1
ELDERS SRL
CUI: 3574938CAEN: 5829
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.350 RON
Profit
42.213 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

EDREX PRODCOM SRL
CUI: 40803CAEN: 2551
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.524.987 RON
Profit
1.852.649 RON
Angajati
14
LAMIITA PROD COMPLEX SRL
CUI: 40935CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
631.311 RON
Profit
6.676 RON
Angajati
3
MAGUAY IMPEX SRL
CUI: 39965CAEN: 2620
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.451.608 RON
Profit
378.771 RON
Angajati
22
CRISI COM SA
CUI: 361170CAEN: 4724
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
689.166 RON
Profit
107.130 RON
Angajati
7
PANACEEA COM SRL
CUI: 6879CAEN: 4773
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.051.397 RON
Profit
17.915 RON
Angajati
5
SONERG TRADING SRL
CUI: 443539CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.500 RON
Profit
16.832 RON
Angajati
0
PRODSERV CONIL S.R.L.
CUI: 3323170CAEN: 0111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1993-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
857.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALTIUS S.A.
CUI: 12086723CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1999-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.023.804 RON
Profit
49.654.908 RON
Angajati
97

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANZI SOFT SRL?

CUI-ul ANZI SOFT SRL este 40900.

Unde este sediul ANZI SOFT SRL?

ANZI SOFT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Intr. GR. ALEXANDRESCU nr. 10, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ANZI SOFT SRL?

ANZI SOFT SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANZI SOFT SRL in 2024?

In 2024, ANZI SOFT SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.906.716 RON.

Cati angajati are ANZI SOFT SRL?

ANZI SOFT SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ANZI SOFT SRL?

ANZI SOFT SRL are codul CAEN principal 5829 (Activităţi de editare a altor produse software).

Ce profit a inregistrat ANZI SOFT SRL in 2024?

ANZI SOFT SRL a inregistrat un profit net de 844.588 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.