Activ

HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 40947896
CIF: 40947896
Reg. Com.: F2019000479158
CAEN: 4618
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 9 aprilie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 01:19

Despre HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Gorgota Com. Răzvad, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a." (cod CAEN 4618), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 09.04.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4618, Dâmboviţa

JUNOTRANS SRL
CUI: 23814229CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Teiş Com. Şotânga2008-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.722.838 RON
Profit
509.871 RON
Angajati
2
AEA PREST CONSULTING S.R.L.
CUI: 49593636CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2024-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.318 RON
Profit
243.421 RON
Angajati
1
CASA TERMIC ALA S.R.L.
CUI: 34596618CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Frasinu Com. Corneşti2015-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.571 RON
Profit
81.740 RON
Angajati
1
FIGAMA MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 40515456CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari2019-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELENACALIVITA S.R.L.
CUI: 36694540CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Loc. Berevoeşti Orş. Fieni2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.862 RON
Profit
2.367 RON
Angajati
0
MASYV TEAM S.R.L.
CUI: 50726728CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Crevedia Com. Crevedia2024-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.111 RON
Profit
300 RON
Angajati
0
ACON LOGISTIC CONSULT S.R.L.
CUI: 45662466CAEN: 4618
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 40947896.

Cand a fost infiintata HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

HUSU ADELA-GABRIELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4618 (Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.