Activ Plătitor TVA

DUTA & CO SNC

CUI: 4101040
CIF: RO4101040
Reg. Com.: J1993001132328
CAEN: 4721
Formă: Societate cu nume colectiv
Înființată: 14 iunie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:19

Despre DUTA & CO SNC

DUTA & CO SNC este o societate cu nume colectiv cu sediul in Orş. Agnita, judetul SIBIU, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, DUTA & CO SNC a raportat o cifra de afaceri de 165.940 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a scazut de la 274.936 RON in 2008 la 165.940 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
165.940 RON
Venituri totale
165.940 RON
Cheltuieli totale
182.980 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
97.056 RON
Active circulante
208.462 RON
Stocuri
8.320 RON
Creanțe
4.798 RON
Casa & conturi bănci
195.344 RON
Capital propriu
251.347 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Aurel Vlaicu nr. 65, 555100
Telefon0269510977

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Aurel Vlaicu nr. 65, 555100
Cod poștal: 555100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Aurel Vlaicu nr. 65, 555100
Cod postal
555100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Agnita
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
165.940 RON
Rezultat net
-18.699 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 165.940 RON 200.453 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 165.940 RON 200.453 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 182.980 RON 204.472 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.040 RON 4.019 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.699 RON 6.533 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 97.056 RON 118.734 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 208.462 RON 204.974 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 305.518 RON 323.708 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.320 RON 8.528 RON
CreanțeSume de încasat 4.798 RON 4.503 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 195.344 RON 191.943 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 54.171 RON 53.661 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 251.347 RON 270.047 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active305.518RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

17,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale305.518 RON
Datorii totale54.171 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 165.940 -17,2% față de anul precedent 165.940 182.980 0 0 17.040 18.699
2022 200.453 -6,1% față de anul precedent 200.453 204.472 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.019 6.533
2021 213.413 -42,8% față de anul precedent 213.413 206.552 6.861 -85,4% față de anul precedent 4.727 -89,0% față de anul precedent 0 0
2020 373.277 +45,7% față de anul precedent 373.359 326.500 46.859 +495,1% față de anul precedent 43.125 +718,0% față de anul precedent 0 0
2019 256.217 +36,4% față de anul precedent 256.221 248.347 7.874 +34,7% față de anul precedent 5.272 +32,9% față de anul precedent 0 0
2018 187.841 -9,1% față de anul precedent 193.623 187.777 5.846 +29,3% față de anul precedent 3.968 +62,1% față de anul precedent 0 0
2017 206.652 -1,9% față de anul precedent 209.640 205.120 4.520 -28,9% față de anul precedent 2.448 -42,4% față de anul precedent 0 0
2016 210.636 +5,4% față de anul precedent 210.636 204.276 6.360 -50,7% față de anul precedent 4.252 -38,3% față de anul precedent 0 0
2015 199.798 +3,1% față de anul precedent 200.186 187.287 12.899 +60,5% față de anul precedent 6.893 +209,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 193.734 +4,2% față de anul precedent 224.806 216.769 8.037 -14,2% față de anul precedent 2.224 -44,9% față de anul precedent 0 0
2013 185.977 +0,6% față de anul precedent 201.743 192.373 9.370 -27,0% față de anul precedent 4.033 -59,5% față de anul precedent 0 0
2012 184.950 -15,3% față de anul precedent 191.738 178.912 12.826 -5,5% față de anul precedent 9.948 -3,8% față de anul precedent 0 0
2011 218.225 -14,7% față de anul precedent 220.401 206.827 13.574 -68,2% față de anul precedent 10.339 -70,7% față de anul precedent 0 0
2010 255.759 -5,5% față de anul precedent 268.174 225.474 42.700 +8,1% față de anul precedent 35.304 +6,5% față de anul precedent 0 0
2009 270.638 -1,6% față de anul precedent 274.886 235.399 39.487 -3,0% față de anul precedent 33.163 -3,0% față de anul precedent 0 0
2008 274.936 280.513 239.790 40.723 34.183 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 97.056 208.462 305.518 8.320 4.798 195.344
2022 118.734 204.974 323.708 8.528 4.503 191.943
2021 140.974 203.380 344.354 7.349 1.961 194.070
2020 74.426 204.569 278.995 6.581 1.168 196.820
2019 78.180 172.344 250.524 7.765 7.356 157.223
2018 74.550 154.984 229.534 6.439 2.173 146.372
2017 70.642 160.927 231.569 3.666 23 0
2016 69.732 160.067 229.799 6.675 0 153.392
2015 71.455 153.357 224.812 8.363 0 144.994
2014 73.178 148.385 221.563 4.085 1.862 142.438
2013 66.174 154.564 220.738 550 39 153.975
2012 61.781 155.292 217.073 2.736 2.486 150.070
2011 63.708 144.080 207.788 4.786 1.461 137.833
2010 71.132 125.568 196.700 7.210 171 118.187
2009 39.348 122.529 161.877 1.917 0 120.612
2008 40.670 92.131 132.801 3.525 0 88.606

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 54.171 +1,0% față de anul precedent 251.347 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 53.661 -20,2% față de anul precedent 270.047 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 67.212 +921,5% față de anul precedent 277.142 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 6.580 -69,0% față de anul precedent 272.415 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 21.235 +285,0% față de anul precedent 229.289 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 5.516 +14,5% față de anul precedent 224.018 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 4.819 -12,3% față de anul precedent 226.750 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 5.497 -1,7% față de anul precedent 224.302 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 5.590 -33,5% față de anul precedent 220.050 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 8.407 -14,3% față de anul precedent 213.156 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 9.806 +62,6% față de anul precedent 210.932 Neraportat 3
2012 6.030 +21,0% față de anul precedent 211.043 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 4.984 +17,7% față de anul precedent 202.804 Neraportat 2 -83,3% față de anul precedent
2010 4.235 -10,2% față de anul precedent 192.465 Neraportat 12 +1.100,0% față de anul precedent
2009 4.715 -46,4% față de anul precedent 157.162 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2008 8.803 123.998 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36536/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 165.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 165.940 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
165.940 RON -17.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.699 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
54.171 RON +0.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 200.453 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.453 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.453 RON -6.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.533 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
53.661 RON -20.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 213.413 RON. Profit: 4.727 RON

Cifra de afaceri: 213.413 RON. Profit: 4.727 RON

Cifra de afaceri
213.413 RON -42.83% față de anul precedent
Profit net
4.727 RON -89.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.212 RON +921.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 373.277 RON. Profit: 43.125 RON

Cifra de afaceri: 373.277 RON. Profit: 43.125 RON

Cifra de afaceri
373.277 RON +45.69% față de anul precedent
Profit net
43.125 RON +718% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.580 RON -69.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 256.217 RON. Profit: 5.272 RON

Cifra de afaceri: 256.217 RON. Profit: 5.272 RON

Cifra de afaceri
256.217 RON +36.4% față de anul precedent
Profit net
5.272 RON +32.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.235 RON +284.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 187.841 RON. Profit: 3.968 RON

Cifra de afaceri: 187.841 RON. Profit: 3.968 RON

Cifra de afaceri
187.841 RON -9.1% față de anul precedent
Profit net
3.968 RON +62.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.516 RON +14.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 206.652 RON. Profit: 2.448 RON

Cifra de afaceri: 206.652 RON. Profit: 2.448 RON

Cifra de afaceri
206.652 RON -1.89% față de anul precedent
Profit net
2.448 RON -42.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.819 RON -12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 210.636 RON. Profit: 4.252 RON

Cifra de afaceri: 210.636 RON. Profit: 4.252 RON

Cifra de afaceri
210.636 RON +5.42% față de anul precedent
Profit net
4.252 RON -38.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.497 RON -1.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 199.798 RON. Profit: 6.893 RON

Cifra de afaceri: 199.798 RON. Profit: 6.893 RON

Cifra de afaceri
199.798 RON +3.13% față de anul precedent
Profit net
6.893 RON +209.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
5.590 RON -33.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 193.734 RON. Profit: 2.224 RON

Cifra de afaceri: 193.734 RON. Profit: 2.224 RON

Cifra de afaceri
193.734 RON +4.17% față de anul precedent
Profit net
2.224 RON -44.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
8.407 RON -14.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 185.977 RON. Profit: 4.033 RON

Cifra de afaceri: 185.977 RON. Profit: 4.033 RON

Cifra de afaceri
185.977 RON +0.56% față de anul precedent
Profit net
4.033 RON -59.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
9.806 RON +62.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 184.950 RON. Profit: 9.948 RON

Cifra de afaceri: 184.950 RON. Profit: 9.948 RON

Cifra de afaceri
184.950 RON -15.25% față de anul precedent
Profit net
9.948 RON -3.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
6.030 RON +20.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 218.225 RON. Profit: 10.339 RON

Cifra de afaceri: 218.225 RON. Profit: 10.339 RON

Cifra de afaceri
218.225 RON -14.68% față de anul precedent
Profit net
10.339 RON -70.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -83.33% față de anul precedent
Datorii
4.984 RON +17.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 255.759 RON. Profit: 35.304 RON

Cifra de afaceri: 255.759 RON. Profit: 35.304 RON

Cifra de afaceri
255.759 RON -5.5% față de anul precedent
Profit net
35.304 RON +6.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +1100% față de anul precedent
Datorii
4.235 RON -10.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 270.638 RON. Profit: 33.163 RON

Cifra de afaceri: 270.638 RON. Profit: 33.163 RON

Cifra de afaceri
270.638 RON -1.56% față de anul precedent
Profit net
33.163 RON -2.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.715 RON -46.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 274.936 RON. Profit: 34.183 RON

Cifra de afaceri: 274.936 RON. Profit: 34.183 RON

Cifra de afaceri
274.936 RON
Profit net
34.183 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
8.803 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDUTA & CO SNC (Societate cu nume colectiv) - CAEN 4721 in Orş. Agnita (SIBIU)

DUTA & CO SNC (Societate cu nume colectiv) - CAEN 4721 in Orş. Agnita (SIBIU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.102026Mentiune · Buletin 36536/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
DUTA & CO SNC
CUI
4101040
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J32/1132/1993
EUID
ROONRC.J32/1132/1993
Sediu
Loc. Agnita, Oraş Agnita, Jud. Sibiu, Str. AUREL VLAICU, Nr. 65
Județ
Sibiu
Număr încheiere
778124
Data încheierii
02.10.2026
Număr dosar
3526759
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Sibiu
Registrator
Emilia Ciocea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3526759 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36536/2026 (PDF)

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4721, Sibiu

ADRIANO-INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 16455009CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2004-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.994.268 RON
Profit
171.202 RON
Angajati
3
DAFID FRUCT S.R.L.
CUI: 47043598CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2022-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
676.253 RON
Profit
6.705 RON
Angajati
1
BLEZU LEGUME & FRUCTE S.R.L.
CUI: 49180877CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.536 RON
Profit
57.264 RON
Angajati
0
JOHN FRUITS SRL
CUI: 33960132CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Orş. Avrig2015-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.192 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FRUCTOMED SA
CUI: 803930CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.524 RON
Profit
5.313 RON
Angajati
2
SEFA SRL
CUI: 7582259CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1995-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.190 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HORTICOM SRL
CUI: 5340089CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş1994-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.866 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUC PROD SRL
CUI: 24301760CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2008-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.312 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BACANIA MILE S.R.L.
CUI: 38822483CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2018-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.561 RON
Profit
21.272 RON
Angajati
1
RSB FRUCT S.R.L.
CUI: 44144300CAEN: 4721
Activ
SIBIU, Sat Orlat Com. Orlat2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUTA & CO SNC?

CUI-ul DUTA & CO SNC este 4101040.

Unde este sediul DUTA & CO SNC?

DUTA & CO SNC are sediul in Romania, SIBIU, Orş. Agnita, Str. Aurel Vlaicu nr. 65, 555100, Orş. Agnita, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata DUTA & CO SNC?

DUTA & CO SNC a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DUTA & CO SNC in 2023?

In 2023, DUTA & CO SNC a raportat o cifra de afaceri de 165.940 RON.

Cati angajati are DUTA & CO SNC?

DUTA & CO SNC a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are DUTA & CO SNC?

DUTA & CO SNC are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).

Ce profit a inregistrat DUTA & CO SNC in 2023?

DUTA & CO SNC a inregistrat o pierdere neta de 18.699 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.