Activ

RIGHT CREATIVE S.R.L.

CUI: 41050014
CIF: 41050014
Reg. Com.: J2019001029244
CAEN: 6832
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:48

Despre RIGHT CREATIVE S.R.L.

RIGHT CREATIVE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract" (cod CAEN 6832), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RIGHT CREATIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 233.158 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.2%). Profitul net inregistrat a fost de 17.657 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 31.590 RON in 2019 la 233.158 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
233.158 RON
Venituri totale
252.811 RON
Cheltuieli totale
231.871 RON
Profit brut
20.940 RON
Profit net
17.657 RON
Marja profit net
7,57%
Active imobilizate
34.127 RON
Active circulante
22.718 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
22.718 RON
Capital propriu
21.869 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Vasile Alecsandri nr. 72D

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Vasile Alecsandri nr. 72D
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Vasile Alecsandri nr. 72D
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
233.158 RON
Rezultat net
17.657 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 233.158 RON 187.762 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 252.811 RON 206.565 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 231.871 RON 204.777 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 20.940 RON 1.788 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.657 RON 1.508 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 34.127 RON 33.845 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 22.718 RON 11.159 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 56.845 RON 45.004 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 747 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 479 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 22.718 RON 9.933 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.882 RON 14.896 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.869 RON 4.211 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active56.845RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

49,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale56.845 RON
Datorii totale27.882 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
31,1 %Profit net / active totale
ROE
80,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 233.158 +24,2% față de anul precedent 252.811 231.871 20.940 +1.071,1% față de anul precedent 17.657 +1.070,9% față de anul precedent 0 0
2023 187.762 +1.115,8% față de anul precedent 206.565 204.777 1.788 -75,4% față de anul precedent 1.508 -79,3% față de anul precedent 0 0
2022 15.444 +389,7% față de anul precedent 38.467 31.190 7.277 7.273 0 0
2021 3.154 -76,6% față de anul precedent 3.154 6.946 0 0 3.792 3.840
2020 13.500 -57,3% față de anul precedent 69.391 81.177 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.786 11.921
2019 31.590 154.076 27.656 126.420 126.104 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 34.127 22.718 56.845 0 0 22.718
2023 33.845 11.159 45.004 747 479 9.933
2022 44.700 1.500 46.200 0 371 1.129
2021 115.113 1.266 116.379 0 412 854
2020 115.113 10.197 125.310 0 5.715 4.482
2019 108.365 38.304 146.669 0 363 37.941

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.882 +87,2% față de anul precedent 21.869 Neraportat 1
2023 14.896 -18,0% față de anul precedent 4.211 Neraportat 0
2022 18.163 +211,3% față de anul precedent 2.704 Neraportat 0
2021 5.835 -46,6% față de anul precedent 110.544 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 10.927 -46,3% față de anul precedent 114.383 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 20.365 126.304 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 233.158 RON. Profit: 17.657 RON

Cifra de afaceri: 233.158 RON. Profit: 17.657 RON

Cifra de afaceri
233.158 RON +24.18% față de anul precedent
Profit net
17.657 RON +1070.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.882 RON +87.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 187.762 RON. Profit: 1.508 RON

Cifra de afaceri: 187.762 RON. Profit: 1.508 RON

Cifra de afaceri
187.762 RON +1115.76% față de anul precedent
Profit net
1.508 RON -79.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.896 RON -17.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.444 RON. Profit: 7.273 RON

Cifra de afaceri: 15.444 RON. Profit: 7.273 RON

Cifra de afaceri
15.444 RON +389.66% față de anul precedent
Profit net
7.273 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.163 RON +211.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.154 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.154 RON -76.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.840 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
5.835 RON -46.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.500 RON -57.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.921 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
10.927 RON -46.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 31.590 RON. Profit: 126.104 RON

Cifra de afaceri: 31.590 RON. Profit: 126.104 RON

Cifra de afaceri
31.590 RON
Profit net
126.104 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
20.365 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRIGHT CREATIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

RIGHT CREATIVE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6832 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6832, Maramureş

PBS EVAL CONSULTING SRL
CUI: 15656268CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2003-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
261.590 RON
Profit
599 RON
Angajati
1
DAILYGUEST S.R.L.
CUI: 48648083CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2023-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.846 RON
Profit
60.565 RON
Angajati
1
BLANDIA SRL
CUI: 5909746CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1994-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
430.441 RON
Profit
63.472 RON
Angajati
4
KAREOL CONSULTING SRL
CUI: 22446595CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2007-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.645 RON
Profit
1.058 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6832, Maramureş

PANE RUMBURAK S.R.L.
CUI: 42885480CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2020-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GLOB-ECO SRL
CUI: 16058815CAEN: 6832
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.971 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

RUBBER LINETECH S.R.L.
CUI: 41049974CAEN: 2219
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
639.289 RON
Profit
540.156 RON
Angajati
2
MOBILA NISTOR S.R.L.
CUI: 41056157CAEN: 3109
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2019-05-02
fara e-Factura
ANTIC SHOP BAIA MARE S.R.L.
CUI: 41031179CAEN: 4779
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.072 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALESS CONCEPT S.R.L.
CUI: 41061820CAEN: 4634
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2019-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.141.674 RON
Profit
123.004 RON
Angajati
2
BLACK SEA EUXIN S.R.L.
CUI: 40841371CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bogdan Vodă Com. Bogdan Vodă2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.034 RON
Profit
34.918 RON
Angajati
1
GEODEN GOLD STYLE S.R.L.
CUI: 41185852CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2019-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.100 RON
Profit
15 RON
Angajati
0
LOVE4FRAME S.R.L.
CUI: 39964800CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2018-10-05
fara e-Factura
OVERLY IMPEX SRL
CUI: 8793246CAEN: 0210
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1996-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RIGHT CREATIVE S.R.L.?

CUI-ul RIGHT CREATIVE S.R.L. este 41050014.

Unde este sediul RIGHT CREATIVE S.R.L.?

RIGHT CREATIVE S.R.L. are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. Vasile Alecsandri nr. 72D, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata RIGHT CREATIVE S.R.L.?

RIGHT CREATIVE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RIGHT CREATIVE S.R.L. in 2024?

In 2024, RIGHT CREATIVE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 233.158 RON.

Cati angajati are RIGHT CREATIVE S.R.L.?

RIGHT CREATIVE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are RIGHT CREATIVE S.R.L.?

RIGHT CREATIVE S.R.L. are codul CAEN principal 6832 (Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract).

Ce profit a inregistrat RIGHT CREATIVE S.R.L. in 2024?

RIGHT CREATIVE S.R.L. a inregistrat un profit net de 17.657 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.