Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Surse și actualizareDespre MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat.
In 2023, MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 413.419 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 413.406 RON
- Casa & conturi bănci
- 13 RON
- Capital propriu
- 413.419 RON
Contact
Adresă sediu social
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 6 mai 2025
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 413.419 RON | 413.419 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 413.419 RON | 413.419 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 413.406 RON | 413.406 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 13 RON | 13 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 0 RON | 0 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 413.419 RON | 413.419 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- Neraportat Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 100,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 241.300 +31,1% față de anul precedent | 241.300 | 3.464 | 237.836 +29,8% față de anul precedent | 235.545 +32,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 184.000 | 184.010 | 815 | 183.195 | 177.675 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 413.419 | 413.419 | 0 | 413.406 | 13 |
| 2022 | 0 | 413.419 | 413.419 | 0 | 413.406 | 13 |
| 2021 | 0 | 413.419 | 413.419 | 0 | 413.406 | 13 |
| 2020 | 0 | 413.420 | 413.420 | 0 | 413.407 | 13 |
| 2019 | 0 | 182.027 | 182.027 | 0 | 180.216 | 1.811 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 413.419 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 0 | 413.419 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 0 | 413.419 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 0 -100,0% față de anul precedent | 413.420 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 4.152 | 177.875 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
7 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 158/2025dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 241.300 RON. Profit: 235.545 RON
Cifra de afaceri: 241.300 RON. Profit: 235.545 RON
- Cifra de afaceri
- 241.300 RON +31.14% față de anul precedent
- Profit net
- 235.545 RON +32.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 184.000 RON. Profit: 177.675 RON
Cifra de afaceri: 184.000 RON. Profit: 177.675 RON
- Cifra de afaceri
- 184.000 RON
- Profit net
- 177.675 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.152 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMALI ACTIV SUPPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
15.012025Dizolvare · Buletin 158/2025dizolvare_si_lichidare
- Companie
- MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.
- CUI
- 41089995
- Tip în sursă
- Dissolution
- Data buletinului
- 15.01.2025
- Registrul Comerțului
- J40/6174/2019
- EUID
- ROONRC.J40/6174/2019
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 2, Strada TELEAJEN, Nr. 33
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 7654
- Data încheierii
- 09.01.2025
- Număr dosar
- 3649661
- Data dosarului
- 31.12.2024
- Tribunal
- Bucureşti
- Tip dizolvare
- dizolvare_si_lichidare
- Temei legal
- art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.?
CUI-ul MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. este 41089995.
Unde este sediul MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.?
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Teleajen nr. 33, 21465, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.?
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. in 2023?
In 2023, MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are MALI ACTIV SUPPORT S.R.L.?
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).
Ce profit a inregistrat MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. in 2023?
MALI ACTIV SUPPORT S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 iulie 2025
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 august 2025
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.