Activități de coafură și frizerie
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 10:30
Despre GIULYA COAFOR S.R.L.
GIULYA COAFOR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Paşcani, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, GIULYA COAFOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 218.599 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.3%). Profitul net inregistrat a fost de 50.148 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 4 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 58.046 RON in 2019 la 218.599 RON in 2023.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 218.599 RON
- Venituri totale
- 218.599 RON
- Cheltuieli totale
- 166.266 RON
- Profit brut
- 52.333 RON
- Profit net
- 50.148 RON
- Marja profit net
- 22,94%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 84.354 RON
- Stocuri
- 18.715 RON
- Creanțe
- 6.143 RON
- Casa & conturi bănci
- 59.496 RON
- Capital propriu
- -39.336 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Cuza Vodă, 705200
- Detalii
- PARTER
- Cod postal
- 705200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.05.2019
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 17 februarie 2025
- Data reactivare
- 12 martie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 218.599 RON
- Rezultat net
- 50.148 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 218.599 RON | 165.225 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 218.599 RON | 165.225 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 166.266 RON | 154.271 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 52.333 RON | 10.954 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 50.148 RON | 9.302 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 84.354 RON | 46.009 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 84.354 RON | 46.009 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 18.715 RON | 15.894 RON |
| CreanțeSume de încasat | 6.143 RON | 6.143 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 59.496 RON | 23.972 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 123.690 RON | 135.493 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -39.336 RON | -89.484 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 3 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 59,4 %Profit net / active totale
- ROE
- -127,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,68 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -46,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 5 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 218.599 +32,3% față de anul precedent | 218.599 | 166.266 | 52.333 +377,8% față de anul precedent | 50.148 +439,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 165.225 +20,3% față de anul precedent | 165.225 | 154.271 | 10.954 | 9.302 | 0 | 0 |
| 2021 | 137.345 +24,7% față de anul precedent | 137.345 | 178.308 | 0 | 0 | 40.963 | 42.336 |
| 2020 | 110.120 +89,7% față de anul precedent | 117.520 | 144.654 | 0 | 0 | 27.134 | 28.235 |
| 2019 | 58.046 | 58.046 | 85.880 | 0 | 0 | 27.834 | 28.415 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 0 | 84.354 | 84.354 | 18.715 | 6.143 | 59.496 |
| 2022 | 0 | 46.009 | 46.009 | 15.894 | 6.143 | 23.972 |
| 2021 | 0 | 22.684 | 22.684 | 11.796 | 6.143 | 4.745 |
| 2020 | 0 | 21.863 | 21.863 | 8.277 | 0 | 13.586 |
| 2019 | 35 | 8.913 | 8.948 | 5.567 | 0 | 3.346 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 123.690 -8,7% față de anul precedent | -39.336 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 135.493 +11,5% față de anul precedent | -89.484 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2021 | 121.470 +55,1% față de anul precedent | -98.786 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 78.313 +110,7% față de anul precedent | -56.450 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 37.163 | -28.215 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 218.599 RON. Profit: 50.148 RON
Cifra de afaceri: 218.599 RON. Profit: 50.148 RON
- Cifra de afaceri
- 218.599 RON +32.3% față de anul precedent
- Profit net
- 50.148 RON +439.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 123.690 RON -8.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 165.225 RON. Profit: 9.302 RON
Cifra de afaceri: 165.225 RON. Profit: 9.302 RON
- Cifra de afaceri
- 165.225 RON +20.3% față de anul precedent
- Profit net
- 9.302 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 135.493 RON +11.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 137.345 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 137.345 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 137.345 RON +24.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 42.336 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 121.470 RON +55.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 110.120 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 110.120 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 110.120 RON +89.71% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.235 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 78.313 RON +110.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 58.046 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 58.046 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 58.046 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.415 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 37.163 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGIULYA COAFOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Paşcani (IAŞI)
GIULYA COAFOR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Mun. Paşcani (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GIULYA COAFOR S.R.L.?
CUI-ul GIULYA COAFOR S.R.L. este 41131933.
Unde este sediul GIULYA COAFOR S.R.L.?
GIULYA COAFOR S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Paşcani, Str. Cuza Vodă, 705200, Mun. Paşcani, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata GIULYA COAFOR S.R.L.?
GIULYA COAFOR S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GIULYA COAFOR S.R.L. in 2023?
In 2023, GIULYA COAFOR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 218.599 RON.
Cati angajati are GIULYA COAFOR S.R.L.?
GIULYA COAFOR S.R.L. a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2023.
Ce activitate are GIULYA COAFOR S.R.L.?
GIULYA COAFOR S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).
Ce profit a inregistrat GIULYA COAFOR S.R.L. in 2023?
GIULYA COAFOR S.R.L. a inregistrat un profit net de 50.148 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 5 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.