Activ e‑Factură

TONY-CUCOS PROD S.R.L.

CUI: 4113339
CIF: 4113339
Reg. Com.: J33/1072/1993
CAEN: 1511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iunie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 06:12

Despre TONY-CUCOS PROD S.R.L.

TONY-CUCOS PROD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, judetul SUCEAVA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor" (cod CAEN 1511), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TONY-CUCOS PROD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
33.686 RON
Stocuri
31.707 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.979 RON
Capital propriu
-10.227 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, COMUNA GALANESTI nr. 127, 727281
Telefon0741033433

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, COMUNA GALANESTI nr. 127, 727281
Cod poștal: 727281
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, COMUNA GALANESTI nr. 127, 727281
Cod postal
727281
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.06.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 33.686 RON 33.686 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 33.686 RON 33.686 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 31.707 RON 31.707 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.979 RON 1.979 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.913 RON 43.913 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -10.227 RON -10.227 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active33.686RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

130,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale33.686 RON
Datorii totale43.913 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,77 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-30,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 785 0 785 -11,8% față de anul precedent 785 0,0% față de anul precedent 0 0
2019 3.500 +119,2% față de anul precedent 920 30 890 -44,3% față de anul precedent 785 -50,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.597 0,0% față de anul precedent 1.597 0 1.597 0,0% față de anul precedent 1.581 -1,0% față de anul precedent 0 0
2017 1.597 -55,7% față de anul precedent 1.597 0 1.597 -62,0% față de anul precedent 1.597 -60,9% față de anul precedent 0 0
2016 3.606 -57,6% față de anul precedent 7.886 3.682 4.204 4.089 0 0
2015 8.500 -34,6% față de anul precedent 8.500 15.068 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.568 7.113
2014 13.000 +116,7% față de anul precedent 13.000 7.946 5.054 5.054 0 0
2013 6.000 +242,9% față de anul precedent 6.000 12.544 0 0 6.544 6.544
2012 1.750 -83,3% față de anul precedent 1.750 9.318 0 0 7.568 7.568
2011 10.500 -30,0% față de anul precedent 10.500 21.720 0 -100,0% față de anul precedent 0 11.220 11.220
2010 15.000 -1,9% față de anul precedent 14.100 13.819 281 -97,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.709
2009 15.287 13.865 2.884 10.981 10.981 0 0
2008 0 0 9.273 0 0 9.273 9.273

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 33.686 33.686 31.707 0 1.979
2023 0 33.686 33.686 31.707 0 1.979
2022 0 33.686 33.686 31.707 0 1.979
2021 0 33.686 33.686 31.707 0 1.979
2020 800 23.401 24.201 20.251 0 3.150
2019 800 23.401 24.201 20.251 0 3.150
2018 1.213 29.710 30.923 22.270 1.975 5.465
2017 1.213 29.710 30.923 22.270 1.975 5.465
2016 1.213 28.141 29.354 21.617 2.154 4.370
2015 1.213 21.899 23.112 13.170 1.249 7.480
2014 1.213 19.944 21.157 5.281 2.565 12.098
2013 1.213 3.959 5.172 294 2.011 1.654
2012 1.213 2.099 3.312 1.272 795 32
2011 1.213 2.223 3.436 262 1.353 608
2010 1.213 10.675 11.888 7.696 1.189 1.790
2009 1.213 13.132 14.345 4.201 1.453 7.478
2008 1.213 2.403 3.616 1.867 281 255

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.913 0,0% față de anul precedent -10.227 Neraportat 0
2023 43.913 0,0% față de anul precedent -10.227 Neraportat 0
2022 43.913 0,0% față de anul precedent -10.227 Neraportat 0
2021 43.913 +42,3% față de anul precedent -10.227 Neraportat 0
2020 30.867 0,0% față de anul precedent 985 Neraportat 0
2019 30.867 -40,6% față de anul precedent 985 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 52.000 +0,0% față de anul precedent -21.077 Neraportat 1
2017 51.984 -0,1% față de anul precedent -21.061 Neraportat 0
2016 52.012 +4,3% față de anul precedent -22.658 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 49.858 +22,2% față de anul precedent -26.746 Neraportat 1
2014 40.789 +36,6% față de anul precedent -19.632 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 29.859 +39,2% față de anul precedent -24.687 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 21.455 +53,1% față de anul precedent -18.143 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 14.011 +10,2% față de anul precedent -10.575 Neraportat 1
2010 12.719 -5,6% față de anul precedent -831 Neraportat 0
2009 13.468 -1,8% față de anul precedent 877 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2008 13.719 -10.103 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
43.913 RON +42.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
785 RON 0% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
30.867 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 785 RON

Cifra de afaceri
3.500 RON +119.16% față de anul precedent
Profit net
785 RON -50.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
30.867 RON -40.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.597 RON. Profit: 1.581 RON

Cifra de afaceri: 1.597 RON. Profit: 1.581 RON

Cifra de afaceri
1.597 RON 0% față de anul precedent
Profit net
1.581 RON -1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
52.000 RON +0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.597 RON. Profit: 1.597 RON

Cifra de afaceri: 1.597 RON. Profit: 1.597 RON

Cifra de afaceri
1.597 RON -55.71% față de anul precedent
Profit net
1.597 RON -60.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.984 RON -0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.606 RON. Profit: 4.089 RON

Cifra de afaceri: 3.606 RON. Profit: 4.089 RON

Cifra de afaceri
3.606 RON -57.58% față de anul precedent
Profit net
4.089 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
52.012 RON +4.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.500 RON -34.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.113 RON
Angajati
1
Datorii
49.858 RON +22.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 5.054 RON

Cifra de afaceri: 13.000 RON. Profit: 5.054 RON

Cifra de afaceri
13.000 RON +116.67% față de anul precedent
Profit net
5.054 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
40.789 RON +36.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.000 RON +242.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.544 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
29.859 RON +39.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.750 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.750 RON -83.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.568 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.455 RON +53.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.500 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.500 RON -30% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.220 RON
Angajati
1
Datorii
14.011 RON +10.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.000 RON -1.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.709 RON
Angajati
0
Datorii
12.719 RON -5.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 15.287 RON. Profit: 10.981 RON

Cifra de afaceri: 15.287 RON. Profit: 10.981 RON

Cifra de afaceri
15.287 RON
Profit net
10.981 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
13.468 RON -1.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.273 RON
Angajati
1
Datorii
13.719 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1511, Suceava

BLANARUL S.R.L.
CUI: 764040CAEN: 1511
Activ
SUCEAVA, Sat Horodnic de Sus Com. Horodnic de Sus1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
636.688 RON
Profit
0 RON
Angajati
10

Alte firme din Suceava

PASIFLORA SRL
CUI: 4113037CAEN: 4773
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.470.090 RON
Profit
263.279 RON
Angajati
15
GABIMED SRL
CUI: 4113690CAEN: 8623
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.515 RON
Profit
1.919 RON
Angajati
1
BRODER CONF SRL
CUI: 4029786CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Orş. Solca1993-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SIRIUS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 4114180CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Bereşti Com. Hănţeşti1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.526 RON
Profit
2.028 RON
Angajati
0
ROTIACT S.R.L.
CUI: 3662770CAEN: 7020
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava1993-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.473 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TREI PINI COM S.R.L.
CUI: 4673867CAEN: 4779
Activ
SUCEAVA, Mun. Vatra-Dornei1993-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
243.240 RON
Profit
31.437 RON
Angajati
3
ANA-LAVY SRL
CUI: 8206694CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Brăieşti Com. Cornu Luncii1996-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALKAYU - PET S.R.L.
CUI: 38449318CAEN: 4711
Activ
SUCEAVA, Sat Dorna-Arini Com. Dorna-Arini2017-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
606.645 RON
Profit
7.599 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TONY-CUCOS PROD S.R.L.?

CUI-ul TONY-CUCOS PROD S.R.L. este 4113339.

Unde este sediul TONY-CUCOS PROD S.R.L.?

TONY-CUCOS PROD S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, COMUNA GALANESTI nr. 127, 727281, Sat Hurjuieni Com. Gălăneşti, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata TONY-CUCOS PROD S.R.L.?

TONY-CUCOS PROD S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TONY-CUCOS PROD S.R.L. in 2024?

In 2024, TONY-CUCOS PROD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TONY-CUCOS PROD S.R.L.?

TONY-CUCOS PROD S.R.L. are codul CAEN principal 1511 (Tăbăcirea și finisarea pieilor; prepararea și vopsirea blănurilor).

Ce profit a inregistrat TONY-CUCOS PROD S.R.L. in 2024?

TONY-CUCOS PROD S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.