Activ

PAVDETOATE-CONS S.R.L.

CUI: 41154945
CIF: 41154945
Reg. Com.: J37/522/2019
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:22

Despre PAVDETOATE-CONS S.R.L.

PAVDETOATE-CONS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valea Mare Orş. Negreşti, judetul VASLUI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAVDETOATE-CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.800 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.6%). Profitul net inregistrat a fost de 9.332 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 63.600 RON in 2019 la 111.800 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
111.800 RON
Venituri totale
115.229 RON
Cheltuieli totale
104.097 RON
Profit brut
11.132 RON
Profit net
9.332 RON
Marja profit net
8,35%
Active imobilizate
7.953 RON
Active circulante
43.954 RON
Stocuri
665 RON
Creanțe
9.111 RON
Casa & conturi bănci
34.178 RON
Capital propriu
30.125 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Valea Mare Orş. Negreşti, VALEA MARE nr. 247, 735206

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Valea Mare Orş. Negreşti, VALEA MARE nr. 247, 735206
Cod poștal: 735206
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Valea Mare Orş. Negreşti, VALEA MARE nr. 247, 735206
Cod postal
735206
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
111.800 RON
Rezultat net
9.332 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 111.800 RON 170.966 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 115.229 RON 187.573 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 104.097 RON 125.440 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.132 RON 62.133 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.332 RON 60.423 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.953 RON 14.766 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 43.954 RON 150.066 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 51.907 RON 164.832 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 665 RON 12.071 RON
CreanțeSume de încasat 9.111 RON 91.878 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.178 RON 46.117 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 21.782 RON 41.355 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 30.125 RON 123.477 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active51.907RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale51.907 RON
Datorii totale21.782 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,0 %Profit net / active totale
ROE
31,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 111.800 -34,6% față de anul precedent 115.229 104.097 11.132 -82,1% față de anul precedent 9.332 -84,6% față de anul precedent 0 0
2023 170.966 +22,1% față de anul precedent 187.573 125.440 62.133 +217,1% față de anul precedent 60.423 +229,6% față de anul precedent 0 0
2022 140.000 140.000 120.406 19.594 18.334 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 151.076 +137,5% față de anul precedent 152.406 131.890 20.516 19.005 0 0
2019 63.600 63.600 66.462 0 0 2.862 3.498

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.953 43.954 51.907 665 9.111 34.178
2023 14.766 150.066 164.832 12.071 91.878 46.117
2022 24.078 76.255 100.333 12.387 24.911 38.957
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 30.460 30.460 0 30.000 460
2019 271 3.207 3.478 1.170 1.800 237

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 21.782 -47,3% față de anul precedent 30.125 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 41.355 +6,1% față de anul precedent 123.477 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 38.989 61.344 Neraportat 2
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 14.753 +117,7% față de anul precedent 15.707 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 6.776 -3.298 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 111.800 RON. Profit: 9.332 RON

Cifra de afaceri: 111.800 RON. Profit: 9.332 RON

Cifra de afaceri
111.800 RON -34.61% față de anul precedent
Profit net
9.332 RON -84.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
21.782 RON -47.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 170.966 RON. Profit: 60.423 RON

Cifra de afaceri: 170.966 RON. Profit: 60.423 RON

Cifra de afaceri
170.966 RON +22.12% față de anul precedent
Profit net
60.423 RON +229.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
41.355 RON +6.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 140.000 RON. Profit: 18.334 RON

Cifra de afaceri: 140.000 RON. Profit: 18.334 RON

Cifra de afaceri
140.000 RON
Profit net
18.334 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
38.989 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 151.076 RON. Profit: 19.005 RON

Cifra de afaceri: 151.076 RON. Profit: 19.005 RON

Cifra de afaceri
151.076 RON +137.54% față de anul precedent
Profit net
19.005 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
14.753 RON +117.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 63.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.600 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.498 RON
Angajati
3
Datorii
6.776 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAVDETOATE-CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Valea Mare Orş. Negreşti (VASLUI)

PAVDETOATE-CONS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Sat Valea Mare Orş. Negreşti (VASLUI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Vaslui

FRATELLI NEAGU SRL
CUI: 36915853CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2017-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.253 RON
Profit
95.651 RON
Angajati
0
NAD.CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 48438740CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Sat Epureni Com. Duda-Epureni2023-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.950 RON
Profit
4.754 RON
Angajati
2
ANDREIU S.R.L.
CUI: 50602916CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2024-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.952 RON
Profit
96.670 RON
Angajati
0
HULUBA NIK S.R.L.
CUI: 47982297CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2023-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CIRLESCU CONS S.R.L.
CUI: 47748211CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Sat Tufeştii de Jos Com. Rebricea2023-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.645 RON
Profit
1.148 RON
Angajati
2
AVRINUL SRL
CUI: 22562506CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2007-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Vaslui

TCABRIDGE CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI: 41146683CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Sat Poieneşti Com. Poieneşti2019-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NAVION MTI S.R.L.
CUI: 41177876CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MATSIMATCONS S.R.L.
CUI: 41124570CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Sat Gura Văii Com. Stănileşti2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VALCOSMIT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41178510CAEN: 4120
Activ
VASLUI, Sat Perieni Com. Perieni2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
985.882 RON
Profit
172.639 RON
Angajati
9

Alte firme din Vaslui

KTN INDUSTRIAL S.R.L.
CUI: 41154937CAEN: 7732
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.392.456 RON
Profit
1.244.627 RON
Angajati
3
LUXTEN INSTAL S.R.L.
CUI: 41154953CAEN: 4321
Activ
VASLUI, Sat Laza Com. Laza2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.368 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LOU DENTAL CARE S.R.L.
CUI: 41135200CAEN: 8623
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2019-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.277 RON
Profit
52.215 RON
Angajati
1
UDY CONSTRUCT2019 S.R.L.
CUI: 40921195CAEN: 2512
Activ
VASLUI, Sat Satu Nou Com. Muntenii de Sus2019-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.760.888 RON
Profit
199.289 RON
Angajati
17
IRIMADMADERA S.R.L.
CUI: 41430382CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Tutova Com. Tutova2019-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.019 RON
Profit
16.326 RON
Angajati
0
POLIGON VIRTUAL SRL
CUI: 37816343CAEN: 7112
Activ
VASLUI, Sat Crasna Com. Albeşti2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
731.940 RON
Profit
177.043 RON
Angajati
5
DISOFI SPEDITION S.R.L.
CUI: 44237441CAEN: 4941
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.928.110 RON
Profit
159.243 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAVDETOATE-CONS S.R.L.?

CUI-ul PAVDETOATE-CONS S.R.L. este 41154945.

Unde este sediul PAVDETOATE-CONS S.R.L.?

PAVDETOATE-CONS S.R.L. are sediul in Romania, VASLUI, Sat Valea Mare Orş. Negreşti, VALEA MARE nr. 247, 735206, Sat Valea Mare Orş. Negreşti, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata PAVDETOATE-CONS S.R.L.?

PAVDETOATE-CONS S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAVDETOATE-CONS S.R.L. in 2024?

In 2024, PAVDETOATE-CONS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 111.800 RON.

Ce activitate are PAVDETOATE-CONS S.R.L.?

PAVDETOATE-CONS S.R.L. are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat PAVDETOATE-CONS S.R.L. in 2024?

PAVDETOATE-CONS S.R.L. a inregistrat un profit net de 9.332 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.