Activ

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.

CUI: 41166664
CIF: 41166664
Reg. Com.: J2019000514512
CAEN: 9621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 mai 2019 · 7 ani
Distribuie:

Activități de coafură și frizerie

Surse și actualizare

Despre IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Borcea Com. Borcea, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de coafură și frizerie" (cod CAEN 9621), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 155.981 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.9%). Profitul net inregistrat a fost de 43.160 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.299 RON in 2019 la 155.981 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
155.981 RON
Venituri totale
155.981 RON
Cheltuieli totale
111.293 RON
Profit brut
44.688 RON
Profit net
43.160 RON
Marja profit net
27,67%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
39.461 RON
Stocuri
157 RON
Creanțe
7.140 RON
Casa & conturi bănci
32.164 RON
Capital propriu
-124 RON

Contact

AdresaRomania, CĂLĂRAŞI, Sat Borcea Com. Borcea, Str. Preot Popescu Ghe nr. 18
Telefon0729520614

Adresă sediu social

Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Borcea Com. Borcea, Str. Preot Popescu Ghe nr. 18
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Borcea Com. Borcea, Str. Preot Popescu Ghe nr. 18
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.05.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
155.981 RON
Rezultat net
43.160 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 155.981 RON 107.682 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 155.981 RON 107.682 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 111.293 RON 131.378 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.688 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 43.160 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 23.696 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 24.772 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.461 RON 6.763 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 39.461 RON 6.763 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 157 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.140 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.164 RON 6.763 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 39.585 RON 50.047 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -124 RON -43.284 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active39.461RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

100,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale39.461 RON
Datorii totale39.585 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
109,4 %Profit net / active totale
ROE
-34.806,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-0,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 155.981 +44,9% față de anul precedent 155.981 111.293 44.688 43.160 0 0
2023 107.682 +17,5% față de anul precedent 107.682 131.378 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.696 24.772
2022 91.683 +124,4% față de anul precedent 91.683 73.133 18.550 17.565 0 0
2021 40.865 +81,6% față de anul precedent 40.865 47.949 0 0 7.084 7.646
2020 22.503 -7,4% față de anul precedent 22.503 38.967 0 0 16.464 16.918
2019 24.299 24.299 35.430 0 0 11.131 11.714

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 39.461 39.461 157 7.140 32.164
2023 0 6.763 6.763 0 0 6.763
2022 0 450 450 0 0 450
2021 0 520 520 0 0 520
2020 0 252 252 0 0 252
2019 0 4.757 4.757 4.693 0 64

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 39.585 -20,9% față de anul precedent -124 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 50.047 +163,9% față de anul precedent -43.284 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 18.962 -48,2% față de anul precedent -18.512 Neraportat 1
2021 36.597 +27,6% față de anul precedent -36.077 Neraportat 0
2020 28.684 +76,3% față de anul precedent -28.432 Neraportat 0
2019 16.271 -11.514 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 155.981 RON. Profit: 43.160 RON

Cifra de afaceri: 155.981 RON. Profit: 43.160 RON

Cifra de afaceri
155.981 RON +44.85% față de anul precedent
Profit net
43.160 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
39.585 RON -20.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 107.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.682 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.682 RON +17.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
24.772 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
50.047 RON +163.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19395/2023sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Deschide înregistrarea completă

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 91.683 RON. Profit: 17.565 RON

Cifra de afaceri: 91.683 RON. Profit: 17.565 RON

Cifra de afaceri
91.683 RON +124.36% față de anul precedent
Profit net
17.565 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
18.962 RON -48.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.865 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.865 RON +81.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.646 RON
Angajati
0
Datorii
36.597 RON +27.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.503 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.503 RON -7.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.918 RON
Angajati
0
Datorii
28.684 RON +76.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 24.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.299 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.299 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.714 RON
Angajati
0
Datorii
16.271 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Borcea Com. Borcea (CĂLĂRAŞI)

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9621 in Sat Borcea Com. Borcea (CĂLĂRAŞI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

26.052023Mentiune · Buletin 19395/2023sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

sedii secundare; solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Companie
IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.
CUI
41166664
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
26.05.2023
Registrul Comerțului
J51/514/2019
EUID
ROONRC.J51/514/2019
Sediu
Sat Borcea, Comuna Borcea, Strada PREOT POPESCU GHE, Nr. 18, Judet Călăraşi
Număr încheiere
2410
Data încheierii
24.05.2023
Număr dosar
8280
Data dosarului
23.05.2023
Tribunal
Călărași

Subiecte

sedii secundare, solicitant declaraţii, înregistrarea datelor din declarația pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționarea/desfășurarea a activității

Documente menționate

  • Declarație pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condițiilor de funcționare/desfășurare a activității nr. 8280 din 23.05.2023
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 18.05.2023
Vezi Buletinul ONRC nr. 19395/2023 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9621, Călăraşi

ELENA STROE BEAUTY S.R.L.
CUI: 46965077CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2022-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.389 RON
Profit
16.768 RON
Angajati
1
MIHOTIBEAUTYSTUDIO S.R.L.
CUI: 42137560CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.885 RON
Profit
29.689 RON
Angajati
1
CASA LABUTELOR S.R.L.
CUI: 46418495CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Radu Vodă Com. Lupşanu2022-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.251 RON
Profit
7.757 RON
Angajati
0
SOLO JR LUCA SRL
CUI: 36411503CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2016-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.418 RON
Profit
21.733 RON
Angajati
2
VIOR HAIR SRL
CUI: 36894580CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2017-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
286.832 RON
Profit
1.316 RON
Angajati
2
DANIELA BERTESCU S.R.L.
CUI: 42713166CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.535 RON
Profit
2.818 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9621, Călăraşi

BOER STUDIO STYLING S.R.L.
CUI: 39890940CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Olteniţa2018-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.432 RON
Profit
2.287 RON
Angajati
1
POPYCRY DEREK S.R.L.
CUI: 39159576CAEN: 9621
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.945 RON
Profit
7.483 RON
Angajati
0

Alte firme din Călăraşi

ANVELOPE PREMIUM S.R.L.
CUI: 41157631CAEN: 4531
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
862.275 RON
Profit
24.327 RON
Angajati
2
NIMODENT STUDIO S.R.L.
CUI: 41166699CAEN: 3250
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.765 RON
Profit
17.556 RON
Angajati
1
CLM ESTIVAL S.R.L.
CUI: 41136213CAEN: 9329
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Călăraşii Vechi Com. Cuza Vodă2019-05-17
fara e-Factura
CAMELIA RADU STYLE S.R.L.
CUI: 41184059CAEN: 1413
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.980 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VICVAS IONUŢ S.R.L.
CUI: 40792589CAEN: 4711
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.868 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FILSERV MEDA S.R.L.
CUI: 41517765CAEN: 1413
Activ
CĂLĂRAŞI, Sat Alexandru Odobescu Com. Alexandru Odobescu2019-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.119 RON
Profit
140.278 RON
Angajati
0
ASIST MED PLUS S.R.L.
CUI: 45060975CAEN: 8710
Activ
CĂLĂRAŞI, Mun. Călăraşi2021-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.446 RON
Profit
75.165 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.?

CUI-ul IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. este 41166664.

Unde este sediul IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.?

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Borcea Com. Borcea, Str. Preot Popescu Ghe nr. 18, Sat Borcea Com. Borcea, judetul CĂLĂRAŞI.

Cand a fost infiintata IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.?

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. in 2024?

In 2024, IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 155.981 RON.

Cati angajati are IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.?

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L.?

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. are codul CAEN principal 9621 (Activități de coafură și frizerie).

Ce profit a inregistrat IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. in 2024?

IULIA BEAUTY STYLE BORCEA S.R.L. a inregistrat un profit net de 43.160 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
25 februarie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
25 martie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.