Activ

IANIS REBECA CONSULT S.R.L.

CUI: 41173599
CIF: 41173599
Reg. Com.: J2019006904409
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 mai 2019 · 7 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 10:30

Despre IANIS REBECA CONSULT S.R.L.

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IANIS REBECA CONSULT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.562 RON, in scadere fata de anul precedent (-37.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 19.992 RON in 2019 la 9.562 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.562 RON
Venituri totale
9.562 RON
Cheltuieli totale
17.953 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
10.847 RON
Active circulante
37.736 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
37.736 RON
Capital propriu
48.448 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 82, 61403

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 82, 61403
Cod poștal: 61403
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 82, 61403
Cod postal
61403
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 20.04.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2019 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.562 RON
Rezultat net
-8.391 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.562 RON 15.269 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.562 RON 15.269 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 17.953 RON 20.285 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.391 RON 5.016 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.391 RON 5.016 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.847 RON 7.889 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.736 RON 49.085 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.583 RON 56.974 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.736 RON 49.085 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 135 RON 135 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 48.448 RON 56.839 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.583RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.583 RON
Datorii totale135 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
279,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.562 -37,4% față de anul precedent 9.562 17.953 0 0 8.391 8.391
2023 15.269 -58,1% față de anul precedent 15.269 20.285 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.016 5.016
2022 36.398 -24,0% față de anul precedent 46.077 33.011 13.066 -39,9% față de anul precedent 12.138 -42,9% față de anul precedent 0 0
2021 47.890 +18,8% față de anul precedent 47.890 26.138 21.752 +13,2% față de anul precedent 21.258 +15,5% față de anul precedent 0 0
2020 40.322 +101,7% față de anul precedent 40.322 21.104 19.218 +83,9% față de anul precedent 18.407 +86,8% față de anul precedent 0 0
2019 19.992 19.992 9.541 10.451 9.852 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.847 37.736 48.583 0 0 37.736
2023 7.889 49.085 56.974 0 0 49.085
2022 0 62.854 62.854 0 55.000 7.854
2021 4.477 45.760 50.237 0 0 45.760
2020 11.225 17.261 28.486 0 0 17.261
2019 17.972 17.080 35.052 0 478 16.602

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 135 0,0% față de anul precedent 48.448 Neraportat 0
2023 135 -86,5% față de anul precedent 56.839 Neraportat 0
2022 999 +92,1% față de anul precedent 61.855 Neraportat 0
2021 520 +1.825,9% față de anul precedent 49.717 Neraportat 0
2020 27 -99,9% față de anul precedent 28.459 Neraportat 0
2019 25.000 10.052 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IZIONEL ZOE PONCEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2019 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 3 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14732/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6642/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3208/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.562 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.562 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.562 RON -37.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.391 RON
Angajati
0
Datorii
135 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 15.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.269 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.269 RON -58.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.016 RON
Angajati
0
Datorii
135 RON -86.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 36.398 RON. Profit: 12.138 RON

Cifra de afaceri: 36.398 RON. Profit: 12.138 RON

Cifra de afaceri
36.398 RON -24% față de anul precedent
Profit net
12.138 RON -42.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
999 RON +92.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 47.890 RON. Profit: 21.258 RON

Cifra de afaceri: 47.890 RON. Profit: 21.258 RON

Cifra de afaceri
47.890 RON +18.77% față de anul precedent
Profit net
21.258 RON +15.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
520 RON +1825.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 40.322 RON. Profit: 18.407 RON

Cifra de afaceri: 40.322 RON. Profit: 18.407 RON

Cifra de afaceri
40.322 RON +101.69% față de anul precedent
Profit net
18.407 RON +86.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27 RON -99.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 19.992 RON. Profit: 9.852 RON

Cifra de afaceri: 19.992 RON. Profit: 9.852 RON

Cifra de afaceri
19.992 RON
Profit net
9.852 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIANIS REBECA CONSULT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.042026Mentiune · Buletin 14732/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
IANIS REBECA CONSULT S.R.L.
CUI
41173599
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J2019006904409
EUID
ROONRC.J2019006904409
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Aleea Mântuleasa, Nr. 11, Etaj 2, Ap. 4
Județ
București
Număr încheiere
317348
Data încheierii
20.04.2026
Număr dosar
1365696
Data dosarului
30.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Petru Hotea

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1365696 din 30.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1365696 din 30.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14732/2026 (PDF)
19.022026Mentiune · Buletin 6642/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
IANIS REBECA CONSULT S.R.L.
CUI
41173599
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J40/6904/2019
EUID
ROONRC.J40/6904/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Aleea Mântuleasa, Nr. 11, Etaj 2, Ap. 4
Județ
București
Număr încheiere
140050
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
720683
Data dosarului
17.02.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 720683 din 17.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 6642/2026 (PDF)
29.012026Mentiune · Buletin 3208/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
IANIS REBECA CONSULT S.R.L.
CUI
41173599
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J40/6904/2019
EUID
ROONRC.J40/6904/2019
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Aleea Mântuleasa, Nr. 11, Etaj 2, Ap. 4
Județ
București
Număr încheiere
65555
Data încheierii
28.01.2026
Număr dosar
5039810
Data dosarului
30.12.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
ALEXANDRA-COSMINA RÎSTEIU
Vezi Buletinul ONRC nr. 3208/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Municipiul Bucureşti

PREMIUM TRANS STAR EXPRES SRL
CUI: 37099184CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.742 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOBOC BANT SRL
CUI: 31975129CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.506 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRISAND ROUTE S.R.L.
CUI: 47163187CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.163 RON
Profit
6.061 RON
Angajati
0
TAXI COCOŞUL SRL
CUI: 36259171CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAN CARGO TAXI SRL
CUI: 33381785CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.052 RON
Profit
4.137 RON
Angajati
0
ULYGAB LOG TRANS S.R.L.
CUI: 29398320CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.084 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Municipiul Bucureşti

ONE WISH CONCEPT S.R.L.
CUI: 41123086CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.567 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAM CARGO IMPEX S.R.L.
CUI: 41194923CAEN: 4932
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.104 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HAPPY FAMILY RTK S.R.L.
CUI: 40938120CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONIX CARGO PLUS S.R.L.
CUI: 41201842CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2019-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.312 RON
Profit
8.974 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TABO WASH S.R.L.
CUI: 41173580CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-05-27
fara e-Factura
JBM IMPLY TRADE S.R.L.
CUI: 41173602CAEN: 4673
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-27
fara e-Factura
COFFEE VIBE S.R.L.
CUI: 41170436CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.452 RON
Profit
117.917 RON
Angajati
4
AMO INSTAL SERVICE S.R.L.
CUI: 41173785CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXPERT ASSISTANT PR S.R.L.
CUI: 41152502CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
675.890 RON
Profit
461.975 RON
Angajati
1
NGNA ACCOUNTING S.R.L.
CUI: 41196185CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.764 RON
Profit
290.400 RON
Angajati
1
SCARLET OAK NETWORKING S.R.L.
CUI: 40941923CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.239.797 RON
Profit
488.053 RON
Angajati
2
CRIMBO SPEED S.R.L.
CUI: 41370876CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.336.690 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SMART BIKE SHARING S.R.L.
CUI: 38993467CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.986.221 RON
Profit
10.934 RON
Angajati
1
XTEAM CAR SERVICES S.R.L.
CUI: 42905277CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.157 RON
Profit
12.017 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IANIS REBECA CONSULT S.R.L.?

CUI-ul IANIS REBECA CONSULT S.R.L. este 41173599.

Unde este sediul IANIS REBECA CONSULT S.R.L.?

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 82, 61403, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IANIS REBECA CONSULT S.R.L.?

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IANIS REBECA CONSULT S.R.L. in 2024?

In 2024, IANIS REBECA CONSULT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 9.562 RON.

Ce activitate are IANIS REBECA CONSULT S.R.L.?

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat IANIS REBECA CONSULT S.R.L. in 2024?

IANIS REBECA CONSULT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.391 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.