Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 09:32
Despre DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.643 RON, in scadere fata de anul precedent (-7.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 70.198 RON in 2019 la 159.643 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 159.643 RON
- Venituri totale
- 159.643 RON
- Cheltuieli totale
- 228.719 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 4.392 RON
- Active circulante
- 26.997 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 10.616 RON
- Casa & conturi bănci
- 16.381 RON
- Capital propriu
- -29.148 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ţuţora nr. 4
- Detalii
- PARTER
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.05.2019
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2019 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 159.643 RON
- Rezultat net
- -69.076 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 159.643 RON | 173.216 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 159.643 RON | 173.229 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 228.719 RON | 216.680 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 69.076 RON | 43.451 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 69.076 RON | 45.183 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.392 RON | 13.238 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 26.997 RON | 52.894 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 31.389 RON | 66.132 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 10.616 RON | 10.612 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 16.381 RON | 42.282 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 60.537 RON | 26.204 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -29.148 RON | 39.928 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,45 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -92,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 159.643 -7,8% față de anul precedent | 159.643 | 228.719 | 0 | 0 | 69.076 | 69.076 |
| 2023 | 173.216 +8,3% față de anul precedent | 173.229 | 216.680 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 43.451 | 45.183 |
| 2022 | 159.944 -62,3% față de anul precedent | 169.623 | 166.120 | 3.503 -98,5% față de anul precedent | 240 -99,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 424.184 +112,8% față de anul precedent | 424.184 | 185.025 | 239.159 +129,1% față de anul precedent | 227.960 +130,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 199.307 +183,9% față de anul precedent | 199.307 | 94.922 | 104.385 +190,5% față de anul precedent | 98.841 +191,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 70.198 | 70.198 | 34.262 | 35.936 | 33.870 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.392 | 26.997 | 31.389 | 0 | 10.616 | 16.381 |
| 2023 | 13.238 | 52.894 | 66.132 | 0 | 10.612 | 42.282 |
| 2022 | 22.085 | 87.692 | 109.777 | 881 | 7.909 | 78.902 |
| 2021 | 26.536 | 310.826 | 337.362 | 0 | 13.083 | 297.743 |
| 2020 | 1.851 | 106.213 | 108.064 | 0 | 14.711 | 91.502 |
| 2019 | 3.335 | 52.883 | 56.218 | 0 | 501 | 52.382 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 60.537 +131,0% față de anul precedent | -29.148 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 26.204 +6,2% față de anul precedent | 39.928 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 24.666 +190,5% față de anul precedent | 85.111 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 8.491 +18,7% față de anul precedent | 328.871 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 7.153 -67,7% față de anul precedent | 100.911 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 22.148 | 34.070 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2019 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23997/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 159.643 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 159.643 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 159.643 RON -7.84% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 69.076 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 60.537 RON +131.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 173.216 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 173.216 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 173.216 RON +8.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 45.183 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 26.204 RON +6.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 159.944 RON. Profit: 240 RON
Cifra de afaceri: 159.944 RON. Profit: 240 RON
- Cifra de afaceri
- 159.944 RON -62.29% față de anul precedent
- Profit net
- 240 RON -99.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 24.666 RON +190.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 424.184 RON. Profit: 227.960 RON
Cifra de afaceri: 424.184 RON. Profit: 227.960 RON
- Cifra de afaceri
- 424.184 RON +112.83% față de anul precedent
- Profit net
- 227.960 RON +130.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 8.491 RON +18.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 199.307 RON. Profit: 98.841 RON
Cifra de afaceri: 199.307 RON. Profit: 98.841 RON
- Cifra de afaceri
- 199.307 RON +183.92% față de anul precedent
- Profit net
- 98.841 RON +191.82% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 7.153 RON -67.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 70.198 RON. Profit: 33.870 RON
Cifra de afaceri: 70.198 RON. Profit: 33.870 RON
- Cifra de afaceri
- 70.198 RON
- Profit net
- 33.870 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 22.148 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDNV IASI IMOBILIARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Iaşi (IAŞI)
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Mun. Iaşi (IAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
24.062026Mentiune · Buletin 23997/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
prelungire valabilitate acte sediu social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.
- CUI
- 41182228
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 24.06.2026
- Registrul Comerțului
- J22/1963/2019
- EUID
- ROONRC.J22/1963/2019
- Sediu
- Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Bulevardul ŢUŢORA, Nr. 4, PARTER, Bl. D, Scara D, Ap. 4
- Județ
- Iaşi
- Număr încheiere
- 505482
- Data încheierii
- 23.06.2026
- Număr dosar
- 2456713
- Data dosarului
- 18.06.2026
- Tribunal
- Iasi
- Registrator
- Mihaela Bolintiru
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2456713 din 18.06.2026
- Act adiţional nr. 05 din 27.05.2026 la contract de închiriere nr. 03 din 15.05.2019
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Iaşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Iaşi
Alte firme din Iaşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.?
CUI-ul DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. este 41182228.
Unde este sediul DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.?
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Ţuţora nr. 4, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.
Cand a fost infiintata DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.?
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. in 2024?
In 2024, DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 159.643 RON.
Cati angajati are DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.?
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are DNV IASI IMOBILIARE S.R.L.?
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).
Ce profit a inregistrat DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. in 2024?
DNV IASI IMOBILIARE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 69.076 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.